PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشی برنامه ای برای رفع مشکلات ناشی از ویروس های مختلفRRT Enterprise 5.0.0.16

آبجی
24th May 2010, 01:18 PM
يکی از مشکلات این دوران کاربران الوده شدن به انواع ویروس است. این ویروسها معمولا طوری هستند که حتی با از بین بردن آنها اثرشان در ویندوز باقی می ماند. یکی از بهترین برنامه هایی که می تواند این اثرات را از بین ببرد همین برنامه RRT است که مخفف Remove Restrictions Tool است.

این برنامه مشکلات زیر را برطرف می کند:

- پنهان شدن Folder Options

- عدم نمایش فایلهای Hidden

- غیر فعال شدن رجیستری

- غیر فعل شدن Task Manager

- عوض شدن Home Page مرورگر IE

- بسته شدن ناگهانی Internet Explorer

- غیر فعال شدن راست کلیک IE

- غیر فعال شدن Internet Options

- هدایت شما به صفحه ای دیگر در هنگام مرور اینترنت

- غیر فعال شدن کنترل پنل

- غیر فعال شدن msconfig

- غیر فعال شدن Command Prompt

- غیر فعال شدن منوی راست کلیک Taskbar

- غیر فعال شدن جستجوی ویندوز

- پنهان شدن دکمه Log off از منوی Start

- غیر فعال شدن Shut Down
و.......

به علت Enterprise بودن کلیه امکانات برنامه فعال است.

برنامه در هنگام بستن به کنار ساعت می رود. می توانید با راست کلیک بر روی آیکون آن از امکانات آن استفاده کنید و یا از آن خارج شوید.

می توانید با راست کلیک بر روی آیکون این برنامه در کنار دسکتاپ پیغام دادن اجرای آن در هنگام بالا آمدن ویندوز را غیر فعال کنید.

لينك دانلود نرم افزار بصورت كاملا ريجستر شده :
دوستان برای دریافت نسخه جدید
RRT Enterprise 5.0.0.16 FULL

RRT Enterprise.Edition.v5.0.0.16 FULL.rar (http://www.tarfandestan.com/forum/attachments/62828d1274208198-rrt-enterprise.edition.v5.0.0.16-full.rar)

به نقل از ترفند دستان

reza.iran
7th June 2010, 12:40 PM
سلام به همگی دوستان نرم افزار rrt enterprise را نمی توانم اجرا کنم پسورد می خواهد لطفا کمک کنید.

آبجی
7th June 2010, 04:31 PM
سلام به همگی دوستان نرم افزار rrt enterprise را نمی توانم اجرا کنم پسورد می خواهد لطفا کمک کنید.
این یکی رو تست کنید :

نام برنامه:RRT Sergiwa Antiviral Toolkit Enterprise v5.0.0.16
سال انتشار:۲۰۱۰
مجوز:کرک شده توسط ایرانی
حجم:1.68 MB
به طور کلی اگر ویندوز هیچ ایرادی نداشته باشه نباید هیچ کدوم از Check Boxها فعال باشه. در صورت فعال بودن هر یک از چک باکس ها به منزله داشتن اون ایراده که باید تیکش رو بزنید و Remove رو بزنید.

برنامه در هنگام بستن به کنار ساعت می رود. می توانید با راست کلیک بر روی آیکون آن از امکانات آن استفاده کنید و یا از آن خارج شوید.

می توانید با راست کلیک بر روی آیکون این برنامه در کنار دسکتاپ پیغام دادن اجرای آن در هنگام بالا آمدن ویندوز را غیر فعال کنید
توجه برای کرک:حتما" قبل از اجرای برنامه صلی کرک انرا اجرا کنید تا برنامه بصورت فول کرک شود بعد خود برنامه را اجرا کنید
http://www.lordhack.com/images/uploads/Image/danlodd.gifدانلود از 4shared (http://www.4shared.com/file/j0cCNmRf/SergiwaAntiviralToolkit.html)

reza.iran
7th June 2010, 09:18 PM
با سلام خدمت آبجی خانم با تشکر از راهنمای شما ولی باز هم از 4shared دانلود کنم مشکل من اینه که در تمام فلدر های من پوشهای به اسم expolorer ایجاد میشود و پاک که می کنم دو باره ایجاد میشود همه جا پخش شده در ضمن قسمتی از فضای درایو هایم هم گم شده و هر کار میکنم درست نمیشه و بعضی از درایوها هم باز نمیشن و حتی format هم نمیشن . لطفا کمک کنید.

آبجی
7th June 2010, 10:18 PM
با سلام خدمت آبجی خانم با تشکر از راهنمای شما ولی باز هم از 4shared دانلود کنم مشکل من اینه که در تمام فلدر های من پوشهای به اسم expolorer ایجاد میشود و پاک که می کنم دو باره ایجاد میشود همه جا پخش شده در ضمن قسمتی از فضای درایو هایم هم گم شده و هر کار میکنم درست نمیشه و بعضی از درایوها هم باز نمیشن و حتی format هم نمیشن . لطفا کمک کنید.

[tafakor] یه چیزی شبیه ویروس New folder ؟؟؟[tafakor]

reza.iran
8th June 2010, 01:17 PM
با سلام خدمت شما من در یک هارد بدون ویروس nod32 را نصب کردم و حتی اپ گرید هم کردم و بعد هارد ویروس دار را به کامپیوتر وصل کردم و شروع به اسکن کردم انتی ویروس nod32 ویروس ها رو شناسایی کرد ولی نمی تونست انها را نابود کنه باز هم در تمام قسمتهای درایو ها بودند به نظر شما من باید چکار کنم؟با تشکر از شما ابجی خانوم.

آبجی
8th June 2010, 06:21 PM
ببین دوست گرامی شما دو نرم افزار بالا رو دانلود کردی ؟؟؟ به این سوال من هم جواب ندادی ؟؟؟

[tafakor] یه چیزی شبیه ویروس New folder ؟؟؟[tafakor]

خب بهترین کار اینه که شما ویندوز رو عوض کنید بعد با NOD 32 سیستم رو یک بار scan کنید . چون طبق گفته خودتون نتونستید انها رو delکنید .

آبجی
8th June 2010, 06:36 PM
به این لینک هم سر بزنید میتونه کمکتون کنه

توضیحات نرم افزار RRT Enterprise 5.0.0.16 (http://njavan.com/forum/showthread.php?t=65580)

موفق باشید

reza.iran
8th June 2010, 08:27 PM
بله درست شبیه ویروس new folder است.و ویندوز را هم عوض کردم و scan هم کردم ولی فایده نداشت همانطور که قبلا هم گفتم ویروس ها رو شناسایی مکنه ولی نمی تونه اونها رو del بکنه. با تشکر از همکاری شما منتظر راهنمای شما هستم.

آبجی
8th June 2010, 08:33 PM
خب شما این لینکی دادم رو نصب کردید؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد