PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درد دل

آبجی
22nd May 2010, 01:42 PM
حرفهاي زيادي براي گفتن دارم ولي.............

هميشه دنبال يکي هستيم که حرفامونو درد دلامونو غمها و غصه هامونو بهش بگيم ولي جالب اينجاست وقتي سر

عمل ميرسه نميتونيم اونجور که بايد حرفامونو بگيم!

تا حالا حتما تجربه کردي؟ روزايي رو که مي خواستي حرف بزني و ،نزدي! حسي که بايد انتقال ميدادي و، ندادي!

چرا؟

خودت هم نميدوني! اتفاقا کسي رو هم داشتي که بهش بگي ولي.....

بگذريم.

زندگي همش حرفاي ناگفته است .حرفايي که هميشه به گور برده ميشن! به جاي اينکه به موقعش بيان شن و جلوي کلي سوء تفاهما رو بگيرن!

اي کاش به جاي اينکه اينقدر دنبال کسي باشيم که بتونه سنگ صبورمون شه ، سعي مي کرديم جرات گفتن رو تو خودمون ببريم بالا تا هيچ وقت حرفامون سر گلومون قلمبه نشه ! خيليها هستند که ميتونند همون باشن که ما

ميخوايم ، ولي مهم اينه که با هاشون راحت حرف بزنيم و صحبت کنيم.

اميدوارم روزي بياد که حرفي تو دلم نمونه!

انشاالله

پرینس پرشیا
22nd May 2010, 02:37 PM
خیلی خوبه که حرفی توی دلت نمونه
لازمش فقط پیدا کردن یه فرد خیلی خیلی خیلی خوبه که بتونه از همه لحاظ بهت کمک کنه
اونوقت میتونی خودتو از تمام چیزهایی که ازارت میده خلاص کنی

madarshab
22nd May 2010, 04:20 PM
به نظر من ادم حرفهاشو رو بگه راحت میشه
مثل این میمونه که بغل دستی تون داره سیگار میکشه و شما حرص میخورید که چرا این سیگار میکشه
خب بهش بگو فوقش نمیکشه که 95درصد اینجوریه و اگه باز هم کشید فرقی نمیکنه میشه مثل حالت قبل

kab
22nd May 2010, 04:53 PM
سلام

عالی بود@};-

خب خدا رو شکر من الان کسی رو دارم که میتونم حرف هام رو بهش بگم ;)

سنگ صبوره به خدا {big hug}

داشتن چنین فردی توی زندگی خیلی عالیه 8->

تاری
22nd May 2010, 06:51 PM

هميشه دنبال يکي هستيم که حرفامونو درد دلامونو غمها و غصه هامونو بهش بگيم ولي جالب اينجاست وقتي سر

تا حالا حتما تجربه کردي؟ روزايي رو که مي خواستي حرف بزني و ،نزدي! حسي که بايد انتقال ميدادي و، ندادي!

چرا؟

بگذريم.

زندگي همش حرفاي ناگفته است .حرفايي که هميشه به گور برده ميشن! به جاي اينکه به موقعش بيان شن و جلوي کلي سوء تفاهما رو بگيرن!

اي کاش به جاي اينکه اينقدر دنبال کسي باشيم که بتونه سنگ صبورمون شه ، سعي مي کرديم جرات گفتن رو تو خودمون ببريم بالا تا هيچ وقت حرفامون سر گلومون قلمبه نشه ! خيليها هستند که ميتونند همون باشن که ما

انشاالله

خب بفرما

همفکری بهترین راه نجات از افکار بوجود آمده از سفر زندگیست. همچنین بهترین راه برای یافتن مسیر اصل.

A.L.I
22nd May 2010, 07:50 PM
عرضم به حضورتون که من گاهی درد دل میگیرم و از اینا میخورم که خوب میشم !

http://www.elite-tea.com/wp-content/uploads/cup_of_tea.jpg

ولی جدا از شوخی من وقتی دلم بگیره میرم توی خلوت خودم با خدا حرف میزنم . با دوست صمیمی ام حرف میزنم .

تاری
22nd May 2010, 08:06 PM
سلام

عالی بود@};-

خب خدا رو شکر من الان کسی رو دارم که میتونم حرف هام رو بهش بگم ;)

سنگ صبوره به خدا {big hug}

داشتن چنین فردی توی زندگی خیلی عالیه 8->

با سلام و تشکر
همیشه بر این فکرم که مولا علی هم خدایی داشت و نخلستان چاه غریبیش چه ها دیدند.!

آبجی
22nd May 2010, 08:17 PM
خب بفرما

همفکری بهترین راه نجات از افکار بوجود آمده از سفر زندگیست. همچنین بهترین راه برای یافتن مسیر اصل.

:"> چشم {big green}

Outta_Breathe1020
22nd May 2010, 09:43 PM

چرا؟

بگذريم.

انشاالله

آبجی جون دقیقا زدی تو هدف...
یه عالم حرف داری برای حرف زدن و میخوای بزنی وقتی میری که بگی یه دفعه... انگار نه انگار...
اکثرا وقتایی که باید حرف بزنیم و بعد وقتی به خودمون میایم که دیگه یا وقت گفتن اون حرف نیست و دیگه نیست اون فرد که بهش بگی و یا به قول تو سوءتفاهمی ایجاد شده...
من خودم بیشتر می شنوم حرف بقیه رو. توی بقیه حسی رو ایجاد میکنم که بتونن حرفشون رو بزنن.
اما وقتی میخوام خودم بحرفم نه همیشه اما خیلی وقتا نمیتونم.
به امید اینکه هیچ وقت دل کسی رو با حرف نزدن نشکنیم {happy}

mohebbi
23rd May 2010, 08:35 AM
شاید باورتون نشه ولی من تاحالا با کسی درد دل نکردم
چراشو خودمم نمی دونم ولی چیزی که می دونم اینه که هروقت دلم خیلی پره خود خدا چنان آرامشی بهم میده که واقعا احساس سبک شدن می کنم
نمی خوام بگم ایمانم خیلی قویه ولی در اینکه خدا بنده هاش رو خیلی دوست داره و تنهاشون نمی ذاره شک ندارم

PiXiE
23rd May 2010, 12:03 PM
منم دلم بگیره میرم تو تاریکی با اونی که همیشه پیشم هست درد و دل میکنم ...{worried}

تاری
23rd May 2010, 01:51 PM
:"> چشم {big green}

یارب

اگر با جمله می خوای پیش بیای همون بهتر که نیایی.
ولی اگر قرار باشه بمونی بیا تا همسو شویم.
قضاوت نخواهم کرد در ابتدای کلام.
حرفی که کامل زده بشه حرف دله نه ناقص
ok

یاعلی

premier
23rd May 2010, 03:20 PM
حرف زدن با کسی و درد دل کردن باهاش خیلی خوبه.
اما به شرط این که اون طرف آدمی باشه که تمام خصوصیات مورد نیاز رو داشته باشه!
من که خودم زیاد با شخص خاصی درد دل نکردم اما تو دنیا دو تا تکیه گاه برای درد دل سراغ دارم که همیشه دلم بهشون گرمه: خدا ، مادرم

صبا محمدي
24th May 2010, 12:19 AM
به نظر من بهترین سنگ صبور خداوند و مادر هست

بانوثریا
26th May 2010, 09:55 PM
به نظر من هم هیچکی نمیتونه اون حسی رو که داری رو بفهمه جز خدا
و کسی هم جز خودش نمیتونه کمکت کنه تنها کسی که من باهاش درددل می کنم دعوا می کنم و.... فقط خداس{big green}

بنت الهدی
17th April 2013, 05:06 PM
گاهی وقاتم پیش میاد که اون شخص مورد نظر هست و تو هم خیلی دوسش داری و باهاش راحتی امااااااااا........ درکت نمیکنه...........و تین خیلی درد داره....

[afsoorde]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد