PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اهمیت و مقایسه باغ میوه و مزرعه گندم

محمودج
21st May 2010, 12:58 PM
سلام
اگر دوستی مطلبی یا مقاله ای در باره
مقایسه و اهمیت یک هکتار باغ میوه و یک هکتار مزرعه گندم دارد ممنون می شوم آن را برایم در این تایپیک قرار دهد @};-

*مرتضی
22nd May 2010, 09:57 PM
سلام
اگر دوستی مطلبی یا مقاله ای در باره
مقایسه و اهمیت یک هکتار باغ میوه و یک هکتار مزرعه گندم دارد ممنون می شوم آن را برایم در این تایپیک قرار دهد @};-

سلام محمود جان مقاله ای که دم دست ندارم ولی اینقد میدونم یک هکتار باغ درامد اقتصادیش از دو برابر تا 4برابر بیشتر از همون مقدار مساحت گندمه ،ولی همه بر میگرده به نوع باغ شرایط زمین اقلیم منطقه سرمایه اولیه و عوامل موثر برای کیفیت میوه .

اگه دنبال این هستی که یک هکتار زمین زراعی خودتو به باغ تبدیل کنی بگو تا کمکت کنم اگر هم واسه ارائه به جایی میخای ، سوالاتی که به بم بست میرسونتو بپرس ،تا اونجا که اطلاعات دارم کمکت میکنم .
موفق باشی.
@};-

محمودج
25th May 2010, 12:27 PM
سلام
مرتضی عزیز
من اطلاعاتی حداکثر 2تا3 صفحه ای برای ارائه به دانشگاه لازم دارم
ممنون

*مرتضی
27th May 2010, 03:42 PM
سلام
مرتضی عزیز
من اطلاعاتی حداکثر 2تا3 صفحه ای برای ارائه به دانشگاه لازم دارم
ممنون
محمود جان الان اینقدر سرم شلوغه که وقت درس خوندنمم ندارم وگرنه واست جورش میکردم;;)
حالا اگه کاری باشه که بتونم در خدمتم{big hug}

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد