PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک پرسش!!!!

atena-ati
13th May 2010, 09:04 PM
سلام سلام بر همه دوستان
من یه سوال برام پیش اومده که خیلی دوست دارم جوابش رو بدونم
واما سوال:
آیا آقایون سردی یا گرمی هوا رو احساس میکنن؟اصلا حس دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلیل سوالمم بگم:
توی هوای سرد زمستون که هوا واقعا افتضاح سرده من خودم ازسرما 200تا لباس پوشیدم پسرا یا تی شرت تن کردن یا بلوز آستین کوتاه(توی اون سرمای هوای دما چنده حالا 20-)
واینکه توی هوای گرم بهار سرظهر داریم ما شرشر عرق میریزیم پسرا چی تنشونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پالتو،با رونی،گرمکن(حالا اینجا دما چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟20+)
حالا به نظرشما این پسرا گرمی یا سردی هوا رو حس میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی 2تا هم نیستنا بگیم اینا استثنا هستن عدشونم زیاده

آبجی
13th May 2010, 09:17 PM
سلام سلام بر همه دوستان
واما سوال:
دلیل سوالمم بگم:
توی هوای سرد زمستون که هوا واقعا افتضاح سرده من خودم ازسرما 200تا لباس پوشیدم پسرا یا تی شرت تن کردن یا بلوز آستین کوتاه(توی اون سرمای هوای دما چنده حالا 20-)
واینکه توی هوای گرم بهار سرظهر داریم ما شرشر عرق میریزیم پسرا چی تنشونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پالتو،با رونی،گرمکن(حالا اینجا دما چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟20+)

:)) ممنون اتنا جان سوالت خیلی جالب بود بهتره یه سوال دیگه هم به این اضافه کنی که اقایون چرا کتاب و جزوه با خودشون نمیارن درسته اخر ترم میگیررن ولی خب چرا میان سرکلاس همراه خودشون حتی یه خودکار هم ندارن :-o چرا واقعا ؟؟؟

madarshab
13th May 2010, 09:27 PM
فکر کنم امروز یه نفر به من گفت توی فروم با کسی شوخی نکنم به خاطر همین هم جواب این دوستمون رو ندیم بهتره
چون خودتون هم بهتر میدونید اگه بخواهیم بگیم چی میشه

Big-brother
13th May 2010, 09:29 PM
دلیلش اینه که تو ایران خانوم ها همیشه پوشش دارن برای همین به سرما حساس میشن
نمیدونم چقدر درسته یا نه:-?

آبجی
13th May 2010, 09:32 PM
فکر کنم امروز یه نفر به من گفت توی فروم با کسی شوخی نکنم به خاطر همین هم جواب این دوستمون رو ندیم بهتره
چون خودتون هم بهتر میدونید اگه بخواهیم بگیم چی میشه

فکر کنم به شما تذکر داده شد در تاپیک های علمی سایت شوخی نکیند اینجا تالار گفتگوی ازاد سایت هست و موردی نداره مقاله نیست که موردی داشته باشه .

madarshab
13th May 2010, 09:38 PM
فکر کنم به شما تذکر داده شد در تاپیک های علمی سایت شوخی نکیند اینجا تالار گفتگوی ازاد سایت هست و موردی نداره مقاله نیست که موردی داشته باشه .

من هم فکر کنم اگه جوابش رو بدم ایشون اصلا خوشحال نشن چون یه جورایی این سوال نیست

kamanabroo
13th May 2010, 10:05 PM
سلام سلام بر همه دوستان
واما سوال:
دلیل سوالمم بگم:

من هم فکر کنم اگه جوابش رو بدم ایشون اصلا خوشحال نشن چون یه جورایی این سوال نیست

آره هیچ نگیم بهتره
خودشون می فهمن که وضعیت تو خانم ها بدتره {big green}

پديده
13th May 2010, 10:47 PM
با سلام :

خوب شايد طفلك ها فصل ها رو فراموش كردن اين كه مشكلي نيست / مي تونيم فصلها رو با مشخصاتشون بهشون آموزش بديم {big green}

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد