PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا زنان معتاد کمتر از مردان معتاد هستند ؟ ( حتما نظراتتون رو بگید )

AHB
7th May 2010, 03:02 PM
من در این مورد به نتیجه ای نرسیدم . حتما نظراتتون رو بگید .

مر30 .

madarshab
7th May 2010, 03:08 PM
چون مرد بیشتر بیرونه و دوست و دشمن پس بیشتر داره

معتادی هم بیشتر ربط به انجام دادن یا ندادن خودت داره

مردا بیشتر تو معرض این جور چیزا هستن ولی زن ها بیشتر تو خونه هستن و کل روابط یا فامیلیه یا کمی دوستهای خودشونه و به نظر من کمتر تو معرض این آسیب ها هستن ( حسین )

AHB
7th May 2010, 03:13 PM
آره منطقی به نظر میاد .

AHB
7th May 2010, 07:26 PM
به نظرم چون مرد ها مشعله فکری بیشتری دارن . موافقین ؟

madarshab
12th May 2010, 11:17 PM
چون مرد بیشتر بیرونه و دوست و دشمن پس بیشتر داره

معتادی هم بیشتر ربط به انجام دادن یا ندادن خودت داره

مردا بیشتر تو معرض این جور چیزا هستن ولی زن ها بیشتر تو خونه هستن و کل روابط یا فامیلیه یا کمی دوستهای خودشونه و به نظر من کمتر تو معرض این آسیب ها هستن ( حسین )

خب شد ما دوروز نبودیم این حسین به جای ما اومده پیام داده اره درسته ولی ادامه داره

به نظرم چون مرد ها مشعله فکری بیشتری دارن . موافقین ؟

به نظر من شاید به دلایل اینکه مردها دوستهاشون بیشتر میخواهن با هم باشن شاید اینجوری حس میکنم و با هم بودن بین دوستان وقتی که طرف رو تعارف میکنه به خاطر اون این کار رو میکنه
برای زن یه حس حسادت هست که این حس سبب جلوگیری طرف میشه از رفتن به سمت سیگار

Big-brother
13th May 2010, 02:19 AM
سوال سختی هست:-?

AHB
13th May 2010, 02:46 PM
لطفا افراد بیشتری رو به این قسمت بیارین تا با نظرات بقیه بیشتر آشنا بشیم .

سفیر 1389
13th May 2010, 03:45 PM
من با بچه ها مخالفم چون این عمل بستگی به ظرفیت ادمها داره الان در جامعه زنان و مردان به یک اندازه بیرون از منزل فعالن

پديده
13th May 2010, 03:47 PM
براي اينكه خانوم ها عقلشون بيشتر از آقايون مي رسه كه به خودشون و زيبايي شون و مالشون ضرر نزنن {big green}

سفیر 1389
13th May 2010, 03:55 PM
ههههههههه احسنت اقا منصور

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد