PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همه مردها و زن ها بخوانند!

آبجی
3rd May 2010, 02:05 AM
چند پیشنهاد برای حل اختلاف به وجود آمده میان زن‌ها و مردهای وبلاگ‌نویس جهت ختم قضیه و بهره‌ی اموات و باقی بقای بازماندگان
۱- مردها بپذیرند هیچ وقت نتوانسته‌اند مثل آدم با زن‌ها حرف بزنند.
۲- زن‌ها بپذیرند هیچ وقت نتوانسته‌اند مثل حوا با مردها حرف بزنند.
۳- مردها و زن‌ها بپذیرند هیچ وقت نتوانسته‌‌اند مثل آدم و حوا با هم حرف بزنند.
۴- مردها بپذیرند که متلک‌پرانی به زن‌ها کار خوبی نیست. مردها باید یاد بگیرند به جای متلک‌پرانی از طرف خواستگاری کنند.
۵- زن‌ها بپذیرند که خودشان از متلک‌پرانی مردها زیاد بدشان نمی‌آید و تعهد بدهند دیگر اگر کسی متلک‌پرانی کرد نخندند و خوششان نیاید.
۶- مردها بپذیرند همه‌ی زن‌ها یک جور نیستند و باید با هر زنی یک طور رفتار کرد و بپذیرند جنس زن خیلی حساس است.
۷- زن‌ها بپذیرند همه‌ی مردها یک جور نیستند و باید با هر مردی یک طور رفتار کرد و بپذیرند جنس مرد اصلا حساس نیست.
۸- مردها بپذیرند زن‌ها در طول تاریخ خیلی اذیت شده‌اند و گاهی اگر صدایشان را بلند ‌می‌کنند و هر چه دل‌شان می‌خواهد بار مردها می‌کنند حق دارند.
۹- زن‌ها بپذیرند همه‌ی مردها دوست نداشته‌اند آنها در طول تاریخ اذیت بشوند و بپذیرند صدای مردها از صدای آنها کلفت‌تر است.
۱۰- مردها بپذیرند برخی از مردها آبروی آنها برده‌اند.
۱۱- زن‌ها بپذیرند برخی زن‌ها آبروی آنها را برده‌اند.
۱۲- مردها بپذیرند برخی از زن‌ها بیشتر به فکر آنها هستند تا خودشان.
۱۳- زن‌ها بپذیرند برخی از مردها بیشتر به فکر آنها هستند تا خودشان.
۱۴- هم مردها و هم زن‌ها بپذیرند طرخ هدف‌مند شدن یارانه‌ها به نفع هر دو است و باعث استحکام مبانی خانواده می‌شود.
۱۵- هم مردها و هم زن‌ها بپذیرند پنج میلیون نفر باید از تهران خارج شوند.
۱۶- هم مردها و هم زن‌ها بپذیرند طرح امنیت اجتماعی برای آنها خیلی خوب است و باید انجام بشود.
۱۷- هم مردها و هم زن‌ها بپذیرند دو تا بچه کافی نیست و باید به فکر تولید مثل باشند.
پی‌نوشت:
نگارنده‌ با این که خود «زن» است اما بسیار سعی کرده است در تهیه و تنظیم این پیشنهادها، عدالت را رعایت کند و پنجاه پنجاه به موضوع نگاه کند. اگر جایی حس می‌کنید پنجاه پنجاه نیست اشتباه از شماست و شما نمی‌خواهید بحث همین جا تمام بشود و می‌خواهید مردها و زن‌ها به جان هم بیفتند. لازم به ذکر است که این نوشته با چند تن از فعالین حقوق زن‌ها و مردها در نت چک شده است و همه بی‌طرفی نگارنده را تایید کرده‌اند به طوری که نگارنده الان در بی‌هویتی جنسیتی به سر می‌برد.

mohebbi
3rd May 2010, 09:39 AM
جالب انگیز ناک بود;)
ممنونم آبجی خانوم

ریپورتر
3rd May 2010, 06:05 PM
الله اکبر تورو خدا ببین باز من ساکتم از سکوت من دارند سواستفاده میکنند{big green}
شیطونه میگه جنگ جهانی رو دوباره شروع کنم{big green}

آبجی
3rd May 2010, 06:10 PM
الله اکبر تورو خدا ببین باز من ساکتم از سکوت من دارند سواستفاده میکنند{big green}
شیطونه میگه جنگ جهانی رو دوباره شروع کنم{big green}

{i dont want to see} اااااااااا بابا غلاف کن اون شمشیر روsgangi5 اگه یه دونه برای اقایون نوشته شده یه دونه هم برای خانمها گفته شده {feeling beat up}

حالا خیلی مونده تا جنگ جهانی |-)

mohamadaliv
3rd May 2010, 08:13 PM
با این که اصلن راضی به آتش بس نیستم،
اما حالا که ریش سفیدها میانجی شدن به احترام اونها پرچم سفید رو می دم بالا. ;)

hengameh
3rd May 2010, 08:43 PM
نه مثلن می خواین چیکار کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد