PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست استرس واقعی!(حتما" بخوانید)

moji5
30th April 2010, 02:47 PM
مطمئن نیستم چطوری كار می كند ولی به صورت خارق العاده ای دقیق است. قبل از اینكه به عكس نگاه كنید توضیحات را به طور كامل بخوانید.
عكس زیر حاوی 2 دلفین كاملاً متشابه می باشد كه در مطالعات روی سطوح استرس در بیمارستان St. Mary استفاده می شود.
به هر دو دلفین كه از آب بیرون پریده اند نگاه كنید. هر دو دلفین كاملا شبیه یكدیگر هستند. یك مطالعه دقیق نشان داده كه علیرغم اینكه هر دو دلفین شبیه یكدیگر هستند شخصی كه استرس دارد اختلافاتی را بین آنها پیدا خواهد كرد.
هر چه فرد اختلافات بیشتری را بین این دو دلفین پیدا كند تحت استرس بیشتری قرار دارد.
اكنون به عكس نگاه كنید و اگر شما بیش از 2 اختلاف بین دو دلفین پیدا كردید نیاز به مرخصی دارید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..

.

نیازی به پاسخ نیست من خودم به مرخصی خواهم رفت. هرگز زندگی را اینقدر جدی نگیرید، هیچ كس از آن زنده خارج نخواهد شد!

http://www.dostan.net/cl_upload/724357147_926.jpg

ElaBel
30th April 2010, 03:10 PM
پس منم برم خودمو به يه دكتر متخصص نشون بدم{big green}

pooriarezai7
30th April 2010, 03:14 PM
اگه اینجوری باشه که من باید بستری بشم{tongue}

hengameh
30th April 2010, 03:17 PM
به نظرم دکترا از من قطعه امید کنن

*مینا*
30th April 2010, 03:40 PM
منم نیاز به مرخصی دارم ;;) آخـــــــــــــــی یه مدتی می رم مرخصی sh_omomi36

moji5
30th April 2010, 03:58 PM
دوستان لطفا" تست رو جدی بگیرید و در صورتی که دلفین دوم که داره ابمیوه میخوره رو نمیبینید حتما" کمی استراحت کنید

MAHDIAR
30th April 2010, 03:59 PM
پس منم باید برم مرخصی

LaDy Ds DeMoNa
30th April 2010, 04:54 PM
:-?عجیبه اینها که هیچ کدوم دلفین نیستند ؟;)

سکوت شب
30th April 2010, 05:00 PM
اگه اینجوری باشه من به خاطر استرس زیادمردم اینی که داره مینویسه روحمه .روحم شاد

ElaBel
30th April 2010, 05:30 PM
فكر كنم دلفين دومي تغيير چهره داده:-?
درست ميگم ؟:))

moji5
30th April 2010, 05:57 PM
نکته اصلی اینجاست که در عکس اصلا" دلفین نیست و فقط 2 تا گوسفند دارن تو صحرا میچرن در حالی که باده تندی در حال وزیدنه

LaDy Ds DeMoNa
30th April 2010, 06:01 PM
نکته اصلی اینجاست که در عکس اصلا" دلفین نیست و فقط 2 تا گوسفند دارن تو صحرا میچرن در حالی که باده تندی در حال وزیدنه

خدا شکر پس من سالمم{big green}@};-

*مرتضی
30th April 2010, 08:18 PM
منم از کار افتادگیمو باید بگیرم

SaSaMc2
30th April 2010, 08:45 PM
من که فقط دوتا گاو میبینم!!! {big green}

kamanabroo
30th April 2010, 10:35 PM
وااااااااااااای این دو تا دلفین چقد عین همن !!!!!!!!

واقعا عجیبه مثل یه سیبی که از وسط دو نیم کرده باشی و یه طرفش گندیده باشه {big green}

*مینا*
30th April 2010, 10:51 PM
دوستان لطفا" تست رو جدی بگیرید و در صورتی که دلفین دوم که داره ابمیوه میخوره رو نمیبینید حتما" کمی استراحت کنید

پس به من مرخصی بده دیــــــگه وضعم خیلی خرابه {worried}

فک کنم شما هم نیاز به مرخصی داری :-?

محممد
1st May 2010, 07:13 AM
ای بابا هیچکدومشون به دلفین شباهت ندارن
خدا به دادم برسه!!!!

NANY_HAMIN
1st May 2010, 10:01 AM
اینا که کاملا شبیه همدیگه هستن/
اما یه کمی که دقیق نگاه میکنم مبینم که 2یا3تا اختلاف داره

mohebbi
1st May 2010, 11:06 AM
بابا بانمک مرده این همه نمکتم(:|
خیلی با حال ما رو سر کار گذاشتی{applause}

cloudy
1st May 2010, 12:17 PM
فکر کنم من هم باید برم مرخصی. "من یه گاو و یه دلفین می بینم " عجیبه!!!!

چامه
1st May 2010, 01:54 PM
من نمی تونم از زیر وظایفی که دارم شونه خالی کنم.
خدمت تا پای مرگ.... در حالی که من یه گله گورخر می بینم که هر کدوم با هم متفاوتند.

ElaBel
1st May 2010, 03:07 PM
همتون وضعتون خرابه بجز من که هیچی نمیبینم.

Big-brother
1st May 2010, 07:58 PM
من دوتا گاو میبینم
که یکی از اون ها جراحی پلاستیک کرده شبیه دلفین شده:))

khaalefer
1st May 2010, 08:20 PM
دلفين ها كاملا شبيه همند و اصلا شما ميتونين دو دلفين متفوت هم پيدا كنين
تازه دو تا گاو هم مثل همند
در آخر منم وضعم وخيمه فقط اينجا كاملا ثابت كردم كه فاقد استرسم{big green}

Mobarake
6th May 2010, 02:12 PM
من که هیچگونه تفاوتی نیبینم {big green}
من شه خودش میدونم حالش خاره...{big green}

ll
24th May 2012, 05:32 PM
چراهمش درمورد دوتا صحبت میکنیدپس بقیشون چی مگه توی تصویر اسب و خرس و تمساح وموش نیستن!....راستی دلفینش کجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟..........[khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][sootzadan][sootzadan][sootzadan][sootzadan][sootzadan][sootzadan][sootzadan][sootzadan][sootzadan][sootzadan][sootzadan][sootzadan][sootzadan][sootzadan]

mamadshumakher
25th May 2012, 10:32 AM
منم تعدادی زیادی گاو و گوسفند و مرغ و خروس میبینم که دور یه حوض که توش 4تا ماهی قرمز دارن وول میخورن جمع شدن.اون ور عکسا هم یه دشت سرسبز هست که به یه کوه بلند ختم میشه.اون نوک کوه هم ازین دکل ها و انتن های صدا و سیما هست گمونم واسه شبکه 3 هست.اوه اوه چندتا گرگ دارن به گله ی اون اقاهه حمله میکنند.گمونم غروب بارون میاد ابرارو نگاه چجوری به هم پیچیدند.اخ ببخشید همینجوری دارم ابمیوه میخورم بهت تعارف نکردم.ابمیوه میخوری؟
راستی گفتی چیو ببینم شبیه همدیگن؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد