PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سخت ترین درسی که پاس کردین کدومه؟

ریپورتر
29th April 2010, 04:45 PM
من که انتقال حرارت 1 پدرم رو در اورد{big green}

Big-brother
29th April 2010, 04:51 PM
ریاضی!!!!!{thumbs down}
به هر عنوان
جبرانی
عمومی
و...

well spoken
29th April 2010, 05:26 PM
;)وقتی درسی رو پاس کردیم یعنی پاس کردیم این دیگه سختی نداره که مهدی خان!
مگه اینکه پاس نکنی خدا اون روز رو نیاره!

پديده
29th April 2010, 05:30 PM
با سلام :

درس پژوهش عملياتي 1 و 2 - يادمه 24 سال پيش هيچ كتابي به زبان فارسي و منبع اين درس نداشتيم و ما مجبور بوديم كتاب ( دكتر جين وبر / از دانشگاه آريزونا ) كه به زبان انگليسي هم بود بخونيم و امتحان بديم !!!

اين حقير شاگرد اول دانشگاه بودم گرفتم 14 !!! اون سالها همه با نمره هاي ناپلئوني 10 - 11 اين درس رو پاس مي كردن / خيلي سخت بود و پوست همه بچه ها رو مي كند . ( يادش بخير )

ارادتمند همه - بروجرديان

ریپورتر
29th April 2010, 05:37 PM
[QUOTE=well spoken;127435];)وقتی درسی رو پاس کردیم یعنی پاس کردیم این دیگه سختی نداره که مهدی خان!
مگه اینکه پاس نکنی خدا اون روز رو نیاره![/QUOT

نه ببین مثلا شما درسی رو که خیلی اذیتت کرده و پاس شده رو با معارف اسلامی یکی میکنی

mohamadaliv
29th April 2010, 06:01 PM
{i dont want to see} طراحی اجزاء 2 {i dont want to see}

AvAstiN
29th April 2010, 08:11 PM
حتما باید مکانیک باشه رشتمون ؟ {big green}

hossien
29th April 2010, 08:32 PM
من هم كنترل و درس رباتيك حتي اشكمو دراورد .اما آخه درساي عمومي هم بود كه با گريه پاس مي كردم و آسون ترين درسا براي من اجزا و رياضي و ديناميك و ............ بود.

LaDy Ds DeMoNa
29th April 2010, 08:45 PM
ادبیات زبان فارسی با معارف

madarshab
30th April 2010, 03:24 PM
ریاضی یک
هنوز هم توش موندم همه درسهام به خاطرش موندن این ترم دیگه میخوام پاسش کنم به سلامتی
ریاضی دو رو پاس کردم اما توی یکش موندم با هم برداشته بودم {worried}

ریپورتر
2nd May 2010, 11:18 AM
حتما باید مکانیک باشه رشتمون ؟ {big green}
نه فريبا خانم همه ميتونن بنويسند{big green}
اينجا همه ازادن{big green}

kab
2nd May 2010, 02:40 PM
سلام

سیالات 1 پیرم رو در آورد تا تونستم 10 بگیرم ولی سیالات 2 رو خیلی راحت با نمره 19.5 پاس کردم البته از حق نگذریم مقصر استادمون بود خیلی بی انصافی میکرد 80-90 درصد ریزش داشت

خداوکیلی وصایا هم خیلی سخت بود

mohamadaliv
2nd May 2010, 07:39 PM
ادبیات زبان فارسی با معارف

فکر کنم شما هم مثل ما، کلن با درس های عمومی مشکل داشتی!

AHB
2nd May 2010, 08:16 PM
من به مرحله درس پاس کردن نرسیدم و میتونم بگم سخترین درس جغرافیه .

AvAstiN
6th May 2010, 01:55 PM
نه فريبا خانم همه ميتونن بنويسند{big green}
اينجا همه ازادن{big green}

اصولا درس سخت زیاد پاس کردم
بیوشیمی ( چون 1و 2 باهم ادغام کرده بودند ) شب امتحان جزوه ها رو گذاشته بودم دور خودم فقط بهشون نگاه می کردم {big green}
این مال ترم 2 بود
ترم 3 سخت ترینش فیزیولوژی 1 بود که پدرمو در اورد

این ترمم فک کنم فیزیو 2 باشه

moji5
6th May 2010, 06:31 PM
ریاضیات از همه مدلش
دیفرانسیل
عمومی
مهندسی
همه درسامو پاس کردم ریاضیات رو گذاشتم ترم اخر

LaDy Ds DeMoNa
6th May 2010, 07:13 PM
فکر کنم شما هم مثل ما، کلن با درس های عمومی مشکل داشتی!

بله نمرات تمامی دروس تخصصی بین 19 و 20 بود له ویژه ترم آخر
ولی حالم از هرچی دروس عمومی (البته غیر از ریاضی) بود به هم می خورد
غیر از ورزش !!{tongue}

گرچه هیچکدوم از این درسها به دردم نخورد{big green}

Amitis
7th May 2010, 12:59 AM
درسهای عمومی دانشگاه: انقلاب واه واه! خدا نصیب نکنه.{i dont want to see} زجر کشیدمو پاس کردم. شش تا شش تا تحقیق به استاد محترم دادم تا پاسم کنه[-O<. .... در سال ..... با کشور .... عهدنامه..... را در حضور..... با تبصره های.... و .....و ....و.... را با حضور مستشاران.....امضاء نمود که.......{at wits' end}

درسها تخصصی: انتقال جرم و عملیات واحد رو دوست نداشتم و با سختی خوندم.:">

الکساندر48
16th May 2010, 08:17 AM
سخت ترین درس برای من درس دینامیکه که هیچی ازش نفهمیدم

kianoosh_py
2nd June 2010, 10:45 AM
مقاومت مصالح 3 واقعا درس سختی بود. *-:)

s@ba
2nd June 2010, 10:51 AM
ریاضی مهندسی ! :-ss

در واقع سخت نبود ولی استادمون بدرد نمیخورد مجبور هم بودیم که تو کلاساش باشیم تحمل این 3 ساعت اونم هر هفته واقعا مزخرف بود 3 ساعت از عمرم الکی تلف میشد
منم تو کلاس گوش نمیدادم آخر ترم مجبور بودم خودم بخونم که واقعا مشکل بود کسایی که این درس رو داشتم میدونن چی میگم خدا رو شکر تقریبا 3/2 از نمره رو هم گرفتم ولی واقعا برام عذاب آور بود{worried}

خدا نصیب نکنه {big green}

pnsss
18th October 2010, 11:19 PM
درس ریاضی عمومی 1 خیلی حالمو گرفت!! [negaran]

*FATIMA*
19th October 2010, 01:49 AM
ریاضی عمومی 2 کشاورزی که سختره ، اشکامونو درآورد مگه هرچی میخوندیم تو مخمون میرفت . با بچه ها یه هفته تمام شب و روز با هم کار کردیم ولی باز هم با نمره نه چندان عالی پاس شد دیگه که البته خدا رو شاکریم . از دسنش خلاص شدیم .آخه من نمیدونم کی و چرا این ریاضی رو اختراع کرد ! والاهه عذاب آوره . اگه دروغ میگم بگید دروغ میگی[cheshmak]

*میشا*
19th October 2010, 02:37 AM
شبیه سازی کامپیوتر

استاده اومد سر کلاس اینجوری شد sh_omomi112
آخه 50 نفر سر یه درس اختیاری دیده بود که همه مجبوری برداشته بودن! [nishkhand]
خب براش سابقه نداشت [labkhand]
گفت فکر کردید درس اختیاریه راحته؟ همین حالا برید حذف کنید [taajob] (منظورش کسایی بودن که گفته بودن مجبور شدن بردارن)
همه پر رو پر رو نگاش کردن، چاره ای هم نداشتن، درس دیگه ای نبود که بردارن خب [bamazegi]
ماشالله کثرت دروس اختیاری بیداد میکرد[nishkhand]
خلاصه که اونم خواست کم نیاره و حال همه رو بگیره و شب امتحان هیچکی نمیدونست چی بخونه، البته جزوه بودااا ولی آخه دو سه تا نمونه سوال فضایی داده بود که کسی بلد نبود، فکر کردیم همه ی سوالاش اون شکلیه[khanderiz] اون همه سر حل کردنش علاف شدیم آخرش اصلا از اونا نگفته بود [negaran]
امتحانش بد نبود به نظر من، با اینکه همه جمع شدن و رفتن پیش رئیس دانشگاه و اینا و میگفتن خیلی سخت بوده [nadanestan]
امتحان تا پاسی از شب ادامه داشت (حدود 8 شب) [khanderiz]

آخرش من 16 شدم sh_omomi10

رضا/
19th October 2010, 06:25 PM
سلام
سخت ترين درسي كه پاس كردم انديشه 2 بود.[nadidan]
از كنترل اتوماتيك كه يكي از
سخت ترين درسهاي مكانيكه هم سخت تر بود...........[khande][khande][khande][khande]

ll
19th October 2010, 10:26 PM
سلام
سخت ترين درسي كه پاس كردم انديشه 2 بود.[nadidan]
از كنترل اتوماتيك كه يكي از
سخت ترين درسهاي مكانيكه هم سخت تر بود...........[khande][khande][khande][khande]
واقعا حق دارین من که موندم با این جور درسا چه کنم تاحالا که ترم3ام فقط 2تا3واحدی ترم دو با 1تاریخ که2واحدی این ترم برداشتم والا راستشو بخواین توش موندم این عمومی هارو چه جور پاس کنم[sargije][sargije][sargije][sargije][sargije][sargije][sargije][sargije][sargije][sargije] البته بانمره خوب تازه اصلا هم عصاب سر کلاسشونو رفتن ندارم [taajob3][narahatishadid][narahatishadid][narahatishadid][narahatishadid][narahatishadid][narahatishadid][narahatishadid][narahatishadid][narahatishadid][narahatishadid][taajob3][taajob3]معدلم هم همینا به 17.80 رسوندن وگرنه بالای 19 میشدم[nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][taajob3]

ll
19th October 2010, 10:34 PM
ریاضی عمومی 2 کشاورزی که سختره ، اشکامونو درآورد مگه هرچی میخوندیم تو مخمون میرفت . با بچه ها یه هفته تمام شب و روز با هم کار کردیم ولی باز هم با نمره نه چندان عالی پاس شد دیگه که البته خدا رو شاکریم . از دسنش خلاص شدیم .آخه من نمیدونم کی و چرا این ریاضی رو اختراع کرد ! والاهه عذاب آوره . اگه دروغ میگم بگید دروغ میگی[cheshmak]
اختیار دارین این چه فرمایشیه[taajob]تمام جهان برمبنای ریاضیات بنا شده من که حاضرم هزارتا درس ریاضی واز این قبیل بخونم ولی یهدونه عمومی نخونم[nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][cheshmak][cheshmak][cheshmak][cheshmak][cheshmak][cheshmak][cheshmak][cheshmak]

*FATIMA*
19th October 2010, 10:37 PM
اختیار دارین این چه فرمایشیه[taajob]تمام جهان برمبنای ریاضیات بنا شده من که حاضرم هزارتا درس ریاضی واز این قبیل بخونم ولی یهدونه عمومی نخونم[nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][cheshmak][cheshmak][cheshmak][cheshmak][cheshmak][cheshmak][cheshmak][cheshmak]
این که صد البته منم همچین از عمومی ها خوشم نمیاد ولی زیست و شیمی از ریاضی صدالبته بهتره . اصلاً ریاضی که به پای این 2 تا نمیرسه[bamazegi]

ll
19th October 2010, 11:21 PM
این که صد البته منم همچین از عمومی ها خوشم نمیاد ولی زیست و شیمی از ریاضی صدالبته بهتره . اصلاً ریاضی که به پای این 2 تا نمیرسه[bamazegi]
البته هرکسی نظری داره [tashvigh]ولی درکل ریاضیو هرچی ایستایو محاسباتو ازاین قبیله رو ععععععععععععععععععععععععع ععععععقشششششششششششششششششش ششه عقشه[cheshmak][cheshmak][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][labkhand][labkhand][labkhand][labkhand][cheshmak][cheshmak][cheshmak][cheshmak][cheshmak][cheshmak][cheshmak][khande][khande][khande][khande][khande][khande]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد