PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عجیب ترین سوال ها در yahoo answers

Big-brother
24th April 2010, 10:02 PM
1- من تنها ماشینم و فروختم را بتونم پول بنزین و فراهم کنم . اما این چند روز قیمت بنزین پایین اومده. به نظر شما الان چطوری می توان ماشینم و پس بگیرم ؟

2- من بطور اتفاقی دکمه Caps Lock و روشن کردم. اما نمیدونم که چطور باید اونو خاموش کنم ؟

3- من می خواستم امتحان کنم که آیا کامپیوترم میتونه کارت اعتباریم و بخونه یا نه ؟ برای همین اونو داخل سی دی رام گذاشتم . اما سی دی رام گیر کرد و الان نمیدونم چطور باید بازش کنم ؟

http://images.pcworld.com/news/graphics/184999-03-credit-crunch_180.jpg

4- موس من هر موقع که از روی میز بلندش میکنم از کار میوفته ، من مطمئنم که مشکل از سیستم عامل نیست . چون هم در ویستا و هم در لینوکس این مشکل وجود داره

5- من 2 تا نارنگی با فاصله زمانی 2 ساعت از هم خوردم ؟ چه اتفاقی برام میوفته ؟

6- بچه ها چطوری به وجود میان ؟

7- چرا مدرسه ها وجود دارند ؟ واقعاً نیازی به اونها هست ؟

8- جایی وجود داره که بشه بصورت آنلاین سوال پرسید ؟ مثلاً اگه تو یاهو باشه خیلی خوبه

9- آیا راه حلی هست که بشه دو دو تا رو مساوی 5 کرد ؟

10- چطور میشه در yahoo answers سوال پرسید ؟

mohebbi
25th April 2010, 08:14 AM
با حال بود حالا اینا رو بخون
ببخشید من می خوام ایمیل آدرسم رو وارد کنم a رو نوشتم چطوری خط دورش رو بکشم؟

ببخشید سیستمم یه پیغام داده که any key رو فشار بدم اما این دکمه رو پیدا نمی کنم؟

ببخشید پرینترم رنگ قرمز رو نمی گیره و همه رنگ قرمز ها رو مشکی میگیره؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد