PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر فوري :بالوتلی عذرخواهی کرد

mahdi9067
23rd April 2010, 08:32 PM
ماریو بالوتلی، مهاجم تیم اینتر به دلیل رفتار ناشایستی که در پایان بازی مقابل بارسلونا انجام داد، از همه طرفداران و هم تیمی هایش عذرخواهی کرد.
او که در پیروزی 3-1 تیمش مقابل اینتر در نیمه دوم به میدان رفته بود، چند موقعیت خوب را از دست داد که موجب اعتراض هواداران اینتر شد. به همین دلیل او در پایان بازی به جای شرکت در جشن پیروزی نرآتزوری، پیراهنش را از تن درآورد و روی زمین انداخت و به رختکن رفت. در رختکن نیز با ماتراتزی درگیر شد و این جنجال ها حتی پیروزی درخشان و خیره کننده اینتر را تحت الشعاع قرار داد.
او امروز رسما از همه به دلیل حرکتی که انجام داده بود، عذرخواهی کرد و در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" من واقعا بایدبه دلیل همه رفتارهایم در بازی سه شنبه شب عذر خواهی کنم. واقعا متاسفم. وقتی در زمین بودم، با شنیدن سوت تماشاگران و فریادهای سرمربی، یک لحظه کاملا عقلم را از دست دادم.
من چیزی نمی فهمیدم و در پایان بازی از عصبانیت پیراهنم را روی زمین پرت کردم. از اینکه نتوانستم خودم را کنترل کنم، واقعا متاسفم. باید اعلام کنم که از هواداران اصلا دلخور نیستمو آنها همیشه زمانی که بقیه من را هو می کنند، پشتیبان من هستند. به خاطر آنهاست که من می خواهم اینتر همه جام ها را فتح کند و همیشه به پیراهن اینتر افتخار می کنم."

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد