PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال ارشد شیمی

z.daneshju
13th April 2010, 09:12 AM
دانشجو هستم میخوام برا ارشد تجزیه شریف بخونم {at wits' end} حداقل درصدهایی که باید بزنم و کتابهایی که حتما باید بخونم رو نمی دونم ازهیچ جا هم پیدا نکردم :)]کسی هست منو کمی راهنمائی کنه

*مینا*
14th April 2010, 01:15 PM
دانشجو هستم میخوام برا ارشد تجزیه شریف بخونم {at wits' end} حداقل درصدهایی که باید بزنم و کتابهایی که حتما باید بخونم رو نمی دونم ازهیچ جا هم پیدا نکردم :)]کسی هست منو کمی راهنمائی کنه

سلام شیمیدان گرامی

خودتون هم میدونیم که بحث ارشد از کارشناسی جداست ... حتی تعداد دانشجوهایی هم که هر دانشگاه برا ارشد ورمیداره محدود تره ، حتی گاهی به تعداد انگشتان دست میرسه ،
شما که تصمیم دارین ارشد شریف قبول شین باید به حداکثر درصد ها فکر کنید نه حداقلش :)>-
درمورد کتاب ها، البته من تجربه ی کنکور ارشد و ندارم اما با رتبه های تک رقمی و دو رقمی که صحبت میکنم بیشتر سر کلاس یک استاد خاصی نشستن به عنوان مثال تو دانشگاه ما برای درس معدنی2 دو تا استاد تدریس میکنن ، که یکیشون مفهومی درس میده و با تست کاری نداره و اون یکی تستی درس میده ، بچه ها خود درس رو با استاد مفهومی ورمیدارن و برای تست و ارشد مجددا سر کلاس استادی که تستی کار میکنه می شینن !

به نحوی به نظر من خودتون هم باید ابتکار عمل به خرج بدین

جزوه های دانشجوهای دانشگاه های خوب هم میتونه تا حد زیادی کمکتون کنه ، البته نه هر جزوه ای !!!!

در مورد کتاب ها میتونید از استادیتون هم راهنمایی بگیرید ، فک نمی کنم کتاب ها نایاب باشن ، حداقل تو خود کتابخونه ی دانشگاه پیدا میشن !

موفق باشید @};-

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد