PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر من "افشين‌ام"! رفتار آزاردهنده‌ها عوض شده است

diamonds55
5th November 2008, 12:21 AM
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در جريان ترك پرسپوليس از سوي "ماركو" و سفرش به برزيل بودم.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، افشين قطبي پس از تمرين صبح امروز (دوشنبه) تيم فوتبال پرسپوليس در جمع خبرنگاران درباره جدايي ماركو از پرسپوليس گفت: در جريان اين تصميم او بودم؛ ماركو از مدت‌ها پيش درباره گرفتن مطالباتش با باشگاه پرسپوليس نامه‌نگاري كرده و به مسوولان مربوطه تذكر داده بود. من يك مربي ايراني هستم و بخاطر قلب و عشقم به ايران آمده‌ اما ماركو كه مربيگري در تيم ملي المپيك كره جنوبي را رها كرد و به پرسپوليس آمد، دوست داشت در كنار من باشد، كار كند و پول بگيرد؛ لذا نبايد انتظار صبر بيش از اندازه را از او داشته باشيم.

قطبي در پاسخ سوال خبرنگاران مبني بر اينكه چرا چنين صحبت‌هايي را درباره جدايي "ابراهيم توره" از پرسپوليس نداشتيد، گفت: صحبت‌هايي كه درباره "توره" زدم لازم بود زيرا او تنها چهار روز از ما مرخصي گرفت اما در زمان مقرر بازنگشت و اكنون پس از حدود بيست روز باز گشته؛ ضمن اينكه توره از قراردادش مبلغ قابل توجهي را هم گرفته بود؛ لذا وضعيت او شبيه به ماركو نيست.

سرمربي تيم پرسپوليس همچنين در پاسخ به سوال خبرنگاران مبني بر تغيير رفتارش در فصل جاري ليگ برتر، خاطرنشان كرد: رفتار من به هيچ وجه عوض نشده است اما معتقدم رفتار خيلي از كساني كه مرا اذيت مي‌كنند، عوض شده است. ظاهرا هدف بعضي‌ها در اين فصل در وهله اول كوبيدن "افشين قطبي" است.

وي همچنين درباره تقابلش با "فيروز كريمي" و "شيث رضايي" در بازي اين هفته پرسپوليس مقابل صباي قم نيز تصريح كرد: هميشه گفته‌ام كه فيروز كريمي يكي از بازمزه‌ترين مربيان ايران بوده كه افتخارات زيادي را در فوتبال به دست آورده است؛ از اينكه بايد اين هفته در برابر تيمي با هدايت او بازي كنيم، بسيار خوشحالم. همچنين بايد بگويم كه هيچ مشكلي با شيث رضايي ندارم و او خودش هم چنين چيزي را مي‌داند. ما به خوبي مي‌دانيم كه شيث بيشتر از ساير بازيكنان حريف براي اين مسابقه انگيزه دارد و سعي مي‌كنيم نقاطي را كه او در آنجا مي‌خواهد خودش را نشان دهد، ببنديم

قطبي همچنين به وضعيت خط دفاعي تيمش نيز گفت: درباره خط دفاعي پرسپوليس در هفته‌هاي اخير بسيار صحبت شده است و من معتقدم سرعت خط دفاعي ما به هيچ وجه پايين نيست تنها خط دفاع ما تمركز لازم را در زمان حملات حريف ندارد كه بايد اين مشكل را حل كنيم؛ ضمن اينكه در 13 مسابقه اخير من از سه دروازه‌بان استفاده كرده‌ام كه اين اصلا جالب نيست.

سرمربي پرسپوليس باز هم با تكذيب اين جمله گفته كه اگر "دوكارمو" از پرسپوليس اخراج شود، من هم از اين تيم مي‌روم، تصريح كرد: من چنين جمله‌اي را نگفته‌ام، تنها گفتم تصميم در خصوص بازيكنان پرسپوليس منوط به نظر كادرفني است. البته اين را هم تاييد مي‌كنم كه پس از اخراج هر بازيكن بدون نظر كادر فني، قطبي پس از اين بازيكن، دومين فردي است كه از پرسپوليس مي‌رود و من اين نظر را درباره تمامي بازيكنان پرسپوليس دارم. اين مساله‌اي است كه در قرارداد من هم ذكر شده و بازيكنان با نظر كادرفني جذب و يا از تركيب تيم كنار گذاشته مي‌شوند.

انتهاي پيام
كد خبر: 8708-07791

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد