PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر اولويت من سرمربي‌گري تيم ايران است

diamonds55
5th November 2008, 12:20 AM
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

حسين شمس گفت: اولويت من سرمربي‌گري تيم ملي فوتسال ايران است. در صورتي كه با فدراسيون بر سر مسايل مالي به توافق نرسم يكي از پيشنهادهاي خارجي را مي‌پذيرم.

سرمربي تيم ملي فوتسال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزراي دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره‌ي وضعيت تمديد قراردادش با فدراسيون فوتبال اظهار كرد: هنوز مذاكره‌اي براي تمديد قرارداد صورت نگرفته است. من پيشنهاد خودم را به فدراسيون دادم و منتظر اعلام نظر آنها هستم.

وي با بيان اينكه اگر با فدراسيون بر سر مسايل مالي به توافق برسم، قراردادم را امضا خواهم كرد، اظهار كرد: شرايط خاصي براي سرمربي‌گري تيم ملي ندارم. برنامه چهار ساله خودم را به فدراسيون تحويل دادم و در صورتي كه با پيشنهاد مالي من موافقت شود قرارداد نهايي خواهد شد.

شمس ادامه داد: در برنامه چهار ساله براي مسابقات 2010 و 2012 آسيايي و 2012 جام جهاني چك برنامه‌ريزي كردم. انجام ديدارهاي تداركاتي بسيار خوب، تامين و گسترش فوتسال در كشور و توجه به برنامه آموزشي مربيان از مهمترين برنامه‌هاي من خواهند بود تا بتوانيم به آنچه شايسته ايرانيان است در جام جهاني 2012 دست پيدا كنيم.

سرمربي تيم ملي فوتسال با بيان اينكه احتمال عقد قرارداد با فدراسيون فوتبال 50-50 است، يادآور شد: ممكن است فدراسيون فوتبال گزينه‌هاي ديگري براي سرمربي‌گري داشته باشد و با آنها نيز وارد مذاكره شده باشد، من از اين موضوع بي‌اطلاعم. من به عنوان يكي از گزينه‌هاي سرمربي‌گري هستم و فدراسيون بايد پس از مطالعه برنامه‌ها گزينه موردنظر خودش را انتخاب كند.

وي در پايان يادآور شد: در حال حاضر از چهار كشور استراليا، ژاپن، قطر و كويت پيشنهاد دارم. اولويت من، تيم ملي ايران است؛ ولي در صورتي كه با فدراسيون به توافق نرسم، يكي از اين گزينه‌ها را براي سرمربي‌گري انتخاب مي‌كنم.

انتهاي پيام
كد خبر: 8708-06897

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد