PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تا حالا چند بار عاشق شدی؟

heydarh
8th April 2010, 02:25 AM
تا حالا چند بار عاشق شدی ایااولین بار که عاشق شدی با دفعات بعدی یکی بوده هنوزم مجردی چرا

kamanabroo
8th April 2010, 09:17 AM
مگه آدم چند بار عاشق میشه؟

- یا نه اصلا مگه می شه چند بار عاشق شد؟
- میشه!!!
- نه بابا جدی میگی
- چجوری میشه والا ما که یک بار عاشق شدیم واسه هفت پشتمون بسه{big green}

- نه از اون عاشقا که
- پس چی؟
- از این عشقایی که کیلویی ریخته دیگه
- آها از اونا . خوب اونا که فت و فراوونه نه یکبار که هزار بار هم میشه عاشق شد اینجوری. بد میگم؟
- بالاخره اسمش عشقه دیگه همون بسه!!!
- عجب !!:-o

heydarh
8th April 2010, 09:51 AM
الان یادم نیست این حرف از کی بود "انسانها بارها عاشق میشن اما چون عمر انها کوتاه است توی زندگی یکی دوبار بیشتر عشق واقعی سراغشان نمی یاذ"

kazim
24th March 2011, 03:42 PM
نه اره مجردم

تووت فرنگی
24th March 2011, 04:24 PM
سلام.عاشق؟عشق؟عشق كيلويي...
خير من هنوز ميخوام Peleهاي ترقي رو طي بكشم!يعني ميشه؟

*alien*
25th March 2011, 08:46 PM
اولا عشق داریم تاعشق
ثانیا عشق دیگه چیه

amin_745
25th March 2011, 09:06 PM
خدا یکی, عشق هم یکی[cheshmak]
برای من که اینجوری شما رو نمیدونم
ازدواج هم به توچه[bamazegi][bamazegi]

msd21
25th March 2011, 10:49 PM
من یه بار
بهم هم نرسیدیم
ولی علم میگه آدما هر 4 تا 6سال یکبار عاشق میشن

msd21
25th March 2011, 10:52 PM
من یه بار
بهم هم نرسیدیم
ولی علم میگه آدما هر 4 تا 6سال یکبار عاشق میشن
یعنی اینکه این زمان نیازه که آدما دوباره عاشق بشن(میشه همون نفر قبلی باشه یا یکی دیگه)

sadeghol
26th March 2011, 03:43 AM
بهتره نشی اگه هم شدی بهتره از کلت بندازی بیرون چون شاید مجبور شی روی بقیه زندگیت خط بکشی اون هم باسه آدمایی که شاید ارزششو نداشته باشن [soal]

kazim
30th March 2011, 12:05 PM
عاشق عاشق شدمانهم خدا تا وقتی خداست عاشق کی بشم چند بار نداره که فقط یک بار عشق صورت می گیره

محسن آزماینده
30th March 2011, 06:26 PM
فکر کنم تا حالا عاشق نشدم
یعنی بعضی موقع ها که با بعضیا زیاد مراوده میکنم به خودم شک میکنم که نکنه عاشق شدم
بعد چند روزی نمیرم طرفش میبینم هیچ اتفاقی نیافتاده میفهمم عاشق نشدم

sadeghol
1st April 2011, 04:44 AM
دوست دارم تا آخر عمر عاشق باشم [tashvigh]

تووت فرنگی
2nd April 2011, 01:16 PM
عاشق؟الان كه همه عاشقن،هركي عاشق يكي.من هم شايدباشم

kazim
2nd April 2011, 01:49 PM
عاشق؟الان كه همه عاشقن،هركي عاشق يكي.من هم شايدباشم
واقعا خوس به حال زمام کم عمر فزصت عاشقی به من نمی ده خوش به حالت می تونی تجربه کنی[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

*alien*
2nd April 2011, 07:16 PM
عاشق نشدم ولیبه اونایی که جنبه عاشق شدن رو ندارن توصیه می کنم عاشق نشن

uody
3rd April 2011, 03:19 AM
اینو بخونین جالبه

زمانی که 15 سالمونه عاشق پسری میشیم ،همه بهمون می گن شما بچه اید از زندگی چی می فهمید این عشق، عشق بچگانه است تمام کائنات دیگه دست به کار میشن که این عشق رو از ما بگیرن اون موقع درکش خیلی سخته گریه می کنیم منت می کشیم اما آخرش باز مجبور میشیم اون عشق رو ترک کنیم عشقی که سراسر از پاکی و زیبایی
حیف......
زمانی که 18ساله و عاشق میشیم ، فکر می کنیم دیگه بزرگ شدیم این عشق رو با تمام وجود پرورش می دیم هرکاری واسش می کنیم از علاقمون می گذریم از همچی .....
اما 1 روز می فهمیم که همه راه رو اشتباه اومدیم وباید تمام مسیر رو برگردیم ولی این بار با روحی خسته ...
تنها چیزی که از این عشق برامون باقی مونده: خیانت و دروغ و دو رنگیه
زمانی هم که 22 سالمون میشه باز 1 بار دیگه عاشق میشیم امااااااااا این بار عاشق کسی میشیم که برای ما فقط پس موندهایی از عشق قدیمیش رو داره .......
وقتی تو چشمای عشقمون نگاه می کنیم خیلی راحت می تونیم سایه های معشوق قبلیش رو ببینیم وقتی باهاش عشق بازی می کنیم حضور نفسهای معشوق قبلی رو لمس میکنیدم
وووووو فقط لبخند می زنیم ...
دلم می خواد دوباره 15 ساله بشم تا عشق اولم رو داشته باشم من عشق کودکانمو می خوام عشقی که توش حضور هیچ کس جزء خودم و خودش رو احساس نمی کردم
دلم برات تنگ شده ...................................عشق اولم

Bad Sector
3rd April 2011, 03:56 AM
خوب اره . من عاشق همتونم [golrooz]

kazim
3rd April 2011, 03:26 PM
خوب در زندگی کوچترین حسی به کسی پیدا کردم سرکوبش کردم
اما خیلی می گن بی رحم چون هرکی دوستم داشت ..... خودم طردش کردم

محسن آزماینده
3rd April 2011, 05:10 PM
خوب در زندگی کوچترین حسی به کسی پیدا کردم سرکوبش کردم

به نظر من که کار درستی کردی

sadeghol
4th April 2011, 01:55 PM
خوب اره . من عاشق همتونم [golrooz]

منم عاشق تک تک شما بچه های گلم

http://images2.memegenerator.net/ImageMacro/6897441/im-an-owl-and-owls-dont-sleep.jpg?imageSize=Medium&generatorName=Owl

فروغ77
25th August 2012, 04:08 PM
من که تا حالا عاشق نشدم ولی دکتر شریعتی میگه(مادرم میگفت عاشقی یک شب است و پشیمانی هزار شب اکنن هزار سال است پشیمانم که چرا یک شب عاشقی نکردم)[tafakor]

بهاران آبیدر
25th August 2012, 04:39 PM
سلام..............

باز دوباره با دیدن این سوال دلم ریخت ..............
من برا یک بار عاشق شدم ولی نخواستم تو غوغای زندگی این عشق رو فدا کنم .........
هنوزم وقتی بهش فکر میکنم یا میبینمش قلبم درد میگیره ...هنوزم نگاهمون رو از هم میدزدیم

هردومون ازدواج کردیم[sokoot]

parisa...74
27th August 2012, 12:58 AM
آدم فقط يه بار ميتونه يه عشق واقعي رو تجربه كنه كه من تجربه كردم

وحید 0319
29th August 2012, 12:14 AM
سلام
اول اینکه بادیدن این تایپیک .....یادم افتاد......
باید بگم 1بار برای آخرین بار ولی ......امیدوارم دیگه تجربه نکنم....همین برام بسه.....که بدونه دوستش دارم....تا آخر عمرم.....هرجا بره به یادشم .....هرموقع هم نباشه ....دلم براش تنگ میشه......همین

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد