PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال ساخت دستگاه خرد کن علوفه خشک (برقی)

parha
3rd April 2010, 07:37 PM
سلام به همه دوستان عزیز: می خواستم ازتون خواهش بکنم اگر کسی اطلاعاتی راجع به دستگاه خرد کن علوفه خشک داره (از قبیل نمونه .عکس.نقشه .......) به من کمک بکنه.

*مرتضی
5th April 2010, 06:13 AM
پرها جون شما بگو واسه چه کاری میخای تا بچه ها بهتر کمکت کنن
تحقیق دانشگاه یا خوراک دام؟
منظورم کاربردی یا تحقیقاتیه.
موفق باشی

parha
5th April 2010, 06:41 PM
سلام اقا مرتضی عزیز
از راهنماییت متشکرم
راستش این دستگاه برای استفاده در دامداری ها می خواهم درست بکنم.
نمونه های خارجی. وایرانی زیادی دیدم.ولی اکثر اونها دارای معایب زیادی از قبیل گرد خاک زیاد ,ظرفیت کم,کیفیت پایین,و.... هستند.
طراحی وساخت بدنه ووسیستم ایمنی تقریبا کار راحتیه ولی در تعیین سیستم برش که همون نوع وشکل تیغه ها کار خیلی سختیه که از دوستان عزیز کمک می خواهم.
در دستگاهی که نامبردم, می خواهم علوفه را از یک سانتی متر تا پنج سانتی متر بصورت متغیر برش بزنه ,

*مرتضی
6th April 2010, 09:12 PM
مجید جون من رشتم زراعت و اصلاح نباتاته،راستش ما یه 3واحدی ماشین های کشاورزی پاس کردیم ،ولی در مورد علوفه نمیتونم کمکت کنم ،در مورد ادوات مربوط به برنج تا حدودی میتونم کمکت کنم،چون در حال حاضر با ادواتش کار میکنم.

parha
11th April 2010, 08:41 PM
سلام مرتضی جان "
وقتت بخیر
ازتون یک خواهش داشتم ,می خواستم اگر امکان داره وب سایت,انجمن,یا مجله خارجی,..... در این رابطه سراغ داری بهم معرفی کن.

*مرتضی
13th April 2010, 10:00 PM
سلام مرتضی جان "
وقتت بخیر
ازتون یک خواهش داشتم ,می خواستم اگر امکان داره وب سایت,انجمن,یا مجله خارجی,..... در این رابطه سراغ داری بهم معرفی کن.
مجید جون الان یه چند روزیه سرم خیلی شلوغه شاید دیر بشه تا اونجا که میتونی خودت تو گوگل بگرد
شرمنده الانم اومدم یه سری بزنم برم به کارام برسم
موفق باشی

s0or
16th August 2010, 07:46 PM
با سلام
علوفه خرد کن ها خیلی ساده تر از چیزی هستند که بشه فکرشو کرد

http://uc-njavan.ir/images/hb3y2trapnmtnv8lgc2p.jpg

این عکس خیلی ساده می تونه به شما نشون بده که یه دینام بطور مستقیم پره هارو می چرخونه و وقتی که علوفه وارد محفظه می شه خرد می شه و به طرف خروجی هدایت می شه باز اگه مشکلی داشتی به من ایمیل بزن من کاتالوگ قسمت های مختلفش رو حتی با چوب بهت می فرستم.

رضا یادگاری-raha
4th January 2012, 01:44 AM
سلام.دوست گرامی من طراح و سازنده علوفه خردکن برقی هستم برای اشنایی بیشتر با طرح تماس بگیرید خوشحال میشم کمکی کرده باشم.09124153570یادگاری

hossien
6th January 2012, 11:46 AM
دوست عزیز دستگاه شما تا چه میزان علوفه را خرد می کند؟
از چه توانی استفاده می کنید
برقی هست یا دیزلی؟
خحم دستگاه تان چقدر هست.

hossien
6th January 2012, 11:48 AM
در این زمینه خودم طراحی و همچنین چندین طرح دارم البته با نمونه های خارجی میتونه رقابت کنه.

البته این طرح خیلی برای کشاورزان مهم هست و بیشتر محل هایی که دستی انجام می دن بیشترشون اعضای بدنشون قطع شده که نشون میده ایمنی در این دستگاه باید بالا باشه

roozbehs42
1st February 2014, 08:03 PM
سلام به همه دوستان عزیز: می خواستم ازتون خواهش بکنم اگر کسی اطلاعاتی راجع به دستگاه خرد کن علوفه خشک داره (از قبیل نمونه .عکس.نقشه .......) به من کمک بکنه.

با سلام بنده سازنده انواع خردکن میباشم فکر نمیکنم با عکس و نقشه مشکلت حل بشه جهت راهنمایی وکمک در خدمتم http://www.asakdelan.blogsky.com

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد