PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هشدار فرگوسن به بایرن مونیخ : منچستر یونایتد در بهترین شرایط قرار دارد

hoora
31st March 2010, 12:58 AM
http://uc-njavan.ir/images/wzaytcfrrmegngwg1xf.jpg

با بازی امشب در مقابل بایرن مونیخ، هشت روز پر تب و تاب برای منچستری ها آغاز خواهد شد

سر الکس فرگوسن، سرمربی تیم منچستر یونایتد، به بایرن مونیخ، حریف آینده تیمش در لیگ قهرمانان اروپا هشدار داد که منچستر یونایتد در دیدار امشب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در آلیانز آرنا بهترین بازی اش را به نمایش خواهد گذاشت.

شیاطین سرخ مقطع حساس و بحرانی ای از فصل را سپری می کنند زیرا آنها در هشت روز باید علاوه بر برگزاری دو بازی رفت و برگشت در مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا، روز شنبه در الدترافورد نیز پذیرای چلسی، رقیب اصلی شان برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر، خواهند بود.

فرگوسن در مصاحبه با Guardian گفت:" فکر می کنم در بهترین شرایطمان در طول فصل قرار داریم. ویدیچ، فردیناند و فن در سار به این تیم بازگشته اند و این تیم ما را مستحکم تر کرده است.

این هفته، هفته فوق العاده ای برای ما خواهد بود. در طول هشت روز دو بازی مهم با بایرن برگزار خواهیم کرد و در این بین با چلسی نیز روبرو خواهیم شد. ما باید از بازی مان لذت ببریم و در عین حال بدانیم که بسیار حساس و سرنوشت ساز است. من به تیم بایرن مونیخ احترام می گذارم.

من این باشگاه را بسیار تحسین می کنم. ما بازی هایی تاریخی با این تیم انجام داده ایم و تیم هایی با زمینه تاریخی مشابه، برای غرورشان می جنگند."

منبع : سایت گل

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد