PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال روش یا مدار خواندن و نوشتن بر روی Cooldisk

drsaeid
28th March 2010, 02:39 AM
سلام ...

من نیاز به مدارهایی که عمل خواندن و نوشتن رو روی cooldiskها انجام میدن دارم
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

Big-brother
28th March 2010, 02:50 AM
بر روی مموری های sd و...
منظور شما هست؟
خیلی کلی گفتید;)

ف.طالب پور
31st March 2010, 06:52 PM
سلام دوست عزیز شما باید جهت خواندن و نوشتن cooldiskها از ICها استفاده کنید که فکر میکنم بهترین نوع آی سی ها سریat mega 16 وat mega32باشد البته شما نگفتید که چه میزان اطلاعات قرار است بارگذاری و باز خوانی شود نحوه ی برنامه نویسی خیلی مشکل نیست ابتدا باید پروتکل های کار کولدیسک ها در آورده و بعد مطابق یک eeprom آن را برنامه ریزی کنید.
اگر توضیح کاملتری را می خواهید به من یک پیغام خصوصی بفرستید تا من اطلاعات کاملتری را روی این صفحه بگذارم البته این کار مدتی طول می کشد.
درضمینه ی برنامه نویسی IC ها می توانید به کتاب آموزش میکروکنترل های avrنوشته ی آقای وه افروز مراجعه کنید.
ولی پیشنهاد می کنم در ضمینه ی برنامه نوسی icبا دانشجویان رشته ی برق-الکترنیک کار کنید.البته شاید دوستانی که رشته ی آنها کامپیوتر(نرم افزار)است هم میتوانند کمکتان کنند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد