PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر رگی: مسابقه رقبا برای رسیدن به حسگر حرکتی شرم‌آور است

Geek
27th March 2010, 03:09 AM
میدرعامل شعبه آمریکایی نینتندو آقای "رگی فیلز ایم (Reggie Fils-Aime)" در مصاحبه‌ای با کوتاکو اعلام کرده، نینتندو شرمسار است تا بخشی از پیشروی مایکروسافت و سونی در رسیدن به حسگر‌های حرکتی در بازی‌های رایانه‌ای باشد.
آقای رگی می‌گوید: " تاریخ و افتخارات نینتندو نشان داده که همیشه به سوی نوآوری قدم برداشته است. من از رفتار رقبایمان و کاری که درحال حاضر انجام می‌دهند، شرمسار هستم." آقای رگی بعد از معرفی حسگر حرکتی سونی PlayStation Move در این مورد اظهار نظر کرده است.
" بنابراین تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که ما نوآور خواهیم بود و همیشه به دنبال ساخت چیزهای جدید هستیم. چیزی که مصرف‌کنندگان و بازار این صنعت به آن بنگرند و بگویند، تا به حال چنین چیزی ندیده‌ایم."
همچنین آقای رگی تصریح کرد، نینتندو سخت‌افزار جدیدی برای عرضه به بازار نخواهد داشت، تا زمانی که کنسول Wii چیزی برای ارایه نداشته باشد.
آقای رگی ادامه می‌دهد: " زمانی که آقای میاموتو بازی‌ساز ارشد نینتندو به آقای ایواتا مدیرعامل نینتندو بگوید، من ایده‌ی خوبی دارم و نمی‌توانم آن را در نینتندو Wii پیاده کنم، این زمانی است که به سراغ نسل بعد خواهیم رفت."
" آقای میاموتو اعلام کرده، برای ساخت بازی با کیفیت HD علاقه دارد، اما کیفیت HD تنها نقطه نظر ما برای رسیدن به نسل بعد نخواهد بود."

http://www.dbazinews.com/uploads/Reggie_2887.jpg

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد