PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راستی چرا؟

آبجی
26th March 2010, 09:46 PM
راستی چرا؟
چرا همیشه از موقعیتی که درش قرار داریم لذت کافی رو نمی بریم وبعد که به یاد میاریم همیشه میگیم "یادش به خیر،چه روزی بود"
همین امروز افسوس دیروز رو می خوریم،اما آیا دیروز تو زمانش احساس خوشبختی کردیم؟
پس چرا همه چیزوهمه کس تا وقتی هستن برامون مهم نیستن،شاید نشه گفت مهم نیستن اما تا هستن به نبودنشون فکر نمی کنیم وقتی میرن تازه میفهمیم چه چیزی رو از دست دادیم!
اصلا" نمی خوام کس دیگه ای رو محکوم کنم،
خود من...چرا هیچوقت تو لحظه نیستم؟
چرا هیچوقت قدر لحظه ها و خوشی هامو نمیدونم؟
ما آدما یاد گرفتیم یا افسوس گذشته رو بخوریم یا حرص آینده رو،درصورتیکه مهمتراز همه این لحظه ست که داریم زندگی میکنیم،گذشته رفت،آینده هم چه بخوای چه نخوای میادومیره...
پس چرا خودمو درگیرشون کنم؟ می خوام ازهمین لحظه فقط در حال زندگی کنم،فقط در حال... وهمین لحظه را می ستایم.

سکوت شب
26th March 2010, 10:42 PM
پس بیا

آبجی
26th March 2010, 10:49 PM
پس بیا

{big green} کجا ؟؟؟

ریپورتر
26th March 2010, 10:52 PM
والا چی بگم به نظرم از بس گیج بازی در میاریم و قدر لحظه ها رو نمیدونیم و بعدش افسوس میخوریم والبته کمی هم حریص هستیم

سکوت شب
27th March 2010, 07:47 AM
اره راست میگیئ ما همیشه یا در گذشته زندگی میکنم یا در اینده قدم میزنیم تا وقتی که به خودمون میام میبینیم حالمونو از دست دادیم حالا جزیی از گذشتمون شده بدون اینکه قدرشو دونسته باشیم حالا دوباره ما وکلی حسرتو فکرهای واهی............

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد