PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر مرد پلنگی پس از۲۰ سال زندگی در غار به شهر قدم گذاشت

diamonds55
3rd November 2008, 12:55 AM
یك مرد از نسل اقوام «اسكایی» كه از قبایل قدیمی اسكاتلند است، پس از بیش از ۲۰ سال زندگی در غار و بدون در اختیار داشتن هیچ امكاناتی، به شهر قدم گذاشت.
به نقل از پایگاه اینترنتی تلگراف، «تام لئوپارد» یا «تام پلنگی» كه تمام بدنش به صورت پوست پلنگ خالكوبی شده است، از نسل قبیله «اسكایی» از قبایل منقرض شده ‌ اسكاتلند است.
این مرد به مدت بیش از ۲۰ سال بدون برق، آب لوله كشی و حمام در یك غار در محدوه خط ساحلی كایلی‌كین در اسكاتلند زندگی می‌كرده است.
آقای «لئوپادر» كه هم اكنون ۷۳ ساله است از سربازان قدیم ارتش اسكاتلند نیز بوده است.
وی می‌گوید: من اگر چه تنها هستم، اما دیگران و بودن با غیر را دوست دارم، هنگامی كه برای اولین بار قصد داشتم قایقی بسازم و به «كایل» مسافرت كنم بسیار برایم سخت بود.
آقای «لئوپارد» اصالتا اهل لندن است و اولین فردی است كه تمام بدنش كاملا خالكوبی و به شكل پوست پلنگ است.

خبرگزاری ایسنا

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد