PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازیگران ایرانی نوروز 89 را چگونه سپری می‌كنند

MAHDIAR
21st March 2010, 01:25 PM
بازیگران ایرانی نوروز 89 را چگونه سپری می‌كنند

گروهی از بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون از برنامه‌های خود در سال جدید و تعطیلات سال نو صحبت كردند.

بازیگران پیر و جوان سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با فارس از برنامه‌های خود در سال جدید و تعطیلات سال نو صحبت كردند.

* ورشوچی: امیدوارم سال 89 هم برای من، مانند سال 88 باشد
محمد ورشوچی گفت: اگر عمری باقی بماند، زندگی و فعالیت‌ام را درسال 89 ادامه می‌دهم. در ایام نوروز، بخاطر بزرگ‌تر بودن، مجبورم تا اواسط عید درخانه بمانم و بعد از آن است كه درتهران خواهم چرخید. آن هم با آژانس! امیدوارم سال 89 هم برای من به مانند سال 88 باشد زیرا از گوشه و كنار و خانه هنرمندان هوای مرا دارند كه جای تشكر دارد.
وی درباره كارهای تازه‌اش گفت: سال گذشته در سریال «خسته دلان» بازی كردم و در سال 89 برنامه‌ای ندارم و هر پیشنهادی را هم به دلیل شرایطم نمی‌توانم قبول كنم.
* سپند امیرسلیمانی: امیدوارم روند فیلمسازی‌ام در سال 89 ادامه پیدا كند
سپند امیرسلیمانی گفت: مهم‌ترین كاری كه در سال گذشته انجام دادم ساخت تله‌فیلم بود كه امیدوارم این روند در سال 89 هم ادامه پیدا كند.
وی گفت: خیلی اهل رویا نیستم ولی دوست دارم در سال 89 كارهایی را كه مورد علاقه‌ام است، انجام دهم.
این بازیگر با بیان این كه هنوز برنامه‌ای برای سال جدید ندارد، گفت: معمولا عیدها شمال كشور می‌روم.
* خیراندیش: برای دیدار با مادر به شیراز می‌روم
گوهر خیراندیش گفت: به تازگی از سفر آمریكا كه برای مداوای كمرم رفته بودم، به تهران بازگشتم. البته هنوز برای ادامه مداوا زمان بیشتری لازم داشتم، اما چون برای بازی در فیلم جدید آقای «حاتمی‌كیا» قول همكاری داده بودم، و بیشتر به این دلیل، به ایران برگشتم.
وی گفت: اگر قسمت شود چون مدتی بود با بچه ها نبودم، می‌خواهم دركنار بچه‌هایم به سفر بروم و اگر بشود، برای دیدار از مادر، به شیراز خواهم رفت.
* انتظامی: عید امسال به جایی نمی‌روم
عزت‌الله انتظامی گفت: برنامه خاصی برای سال جدید ندارم ضمن آن كه با پای شكسته‌ام، عید امسال به جایی نمی‌روم.
وی گفت: در سال گذشته، پیشنهاد كاری بود و كار كردم اما امسال را نمی‌دانم كه فعالیت خواهم كرد یا نه ضمن آن كه ما دیگر جزو بازیگران بازنشسته هستیم.
* سعید امیرسلیمانی: به خاطر پسرم برگشتم
سعید امیرسلیمانی گفت: سه چهار سال است كه تصمیم گرفته‌ام كار نكنم.
وی گفت: در دوبی زندگی می‌كنم و امسال هم به خاطر پسرم و برای بازی در كار او به ایران برگشتم.
این بازیگر گفت: كار هنری خاصی در سال گذشته انجام ندادم اما حضور و كمك به پسرم برای ساخت تله‌فیلم،‌ برایم خیلی مهم بود.
* طهماسبی: عید سر سریال «زمین انسان‌ها» هستم
مائده طهماسبی گفت : برنامه خاصی برای عید سال 89 ندارم زیرا مشغول كار در سریال ابوالحسن داودی به نام «زمین انسان‌ها» هستم كه تا خرداد ماه ادامه خواهد داشت. در حقیقت عید جایی نمی‌روم چون سركار هستم.
او گفت: سال گذشته، سال بدی برایم نبود.
طهماسبی درباره این كه دوست دارد اولین پیشنهاد فعالیت سال جدید را كدام كارگردان به او بدهد، گفت: دوست دارم با هر كارگردانی كه كار خوب انجام می‌دهد، هم‌‌كاری كنم و برایم فرد مهم نیست. امیدوارم سال آینده هم با همسرم فرهاد آئیش كار كنم و هم خودم به تنهایی كار تئاتر انجام دهم.
* حمیده خیرآبادی: سفر می‌روم
حمیده خیرآبادی گفت: شش سال است كه استراحت می‌كنم و كار بازیگری انجام نمی‌دهم. عید امسال هم قرار است سفر بروم.
وی گفت: مدت‌هاست كار را خودم كنار گذاشته‌ام و استراحت می‌كنم.
* ناصر: فعالیت خاصی ندارم
یكتا ناصر گفت: برنامه كاری‌ام در سال 89 مشخص نیست، یعنی برای ما بازیگران باید مورد كاری پیش بیاید و از پیش تعیین شده نیست.
وی گفت: ایام نوروز امسال فعالیت خاصی ندارم و به سفر می‌روم.
ناصر گفت: سال گذشته برایم سال بدی نبود، زیرا چند فیلم بازی كردم كه از لحاظ كاری خوب بود.
یكتا ناصر درباره این كه دوست دارد اولین پیشنهاد فعالیت سال جدید را كدام كارگردان به او بدهد، گفت: راجع به این مسئله فكر نكرده‌ام

* قاضی‌مرادی: اولین بار است كه عید دور از خانواده هستم
محسن قاضی‌مرادی گفت: این روزها درگیر بازی در تله‌فیلم «گوربه گور» هستم كه محصول شبكه استانی اراك است و برای شبكه دوم سیما ساخته می‌شود.
وی افزود: در ایام نوروز تا 8 فروردین مشغول بازی در همین كار هستم و در طول زندگی‌ام،‌ این اولین بار است كه به دور از همسرم و خانواده، سال نو را تحویل می‌كنم و دور از آنها هستم.
این بازیگر درباره برنامه‌های سال آینده‌اش گفت: در سینما و تلویزیون هیچ چیز از پیش تعیین شده نیست. البته قصد من این است كه با این همه كاری كه در سال 88 انجام دادم، یك مقدار به خودم استراحت بدهم.
قاضی‌مرادی گفت: سال گذشته، برای من سال خوب و پربركتی بود كه طی آن، چند كار سینمایی، دو سریال و چند تله‌فیلم كار كردم.
این بازیگر درباره این كه دوست دارد در سال جدید اولین پیشنهاد بازیگری را چه كسی به او بدهد، به فارس گفت: گزینه خاصی ندارم. هركس كارش را بلد باشد، آدم راغب است با او كار كند.
* شهابی: عید امسال در شمال كشور استراحت می‌كنم
مهین شهابی گفت: در ماه‌های گذشته مشغول بازی در سریال وضعیت سفید (حمید نعمت‌الله) بودم كه پس از بازی در چند قسمت این سریال، مریض‌ احوال شدم و پزشك به من تجویز كرد استراحت كنم تا وقتی كه خودش مجوز فعالیت را به من بدهد.
وی گفت: در ایام نوروز امسال احتمالا به شمال كشور مسافرت می‌كنم.
* خردمند: ایام نوروز سال 89 هم سركار هستم
آهو خردمند گفت: این روزها مشغول بازی در سریال «خانه بی‌پرنده» به كارگردانی كاظم معصومی هستم كه فكر می‌كنم كار بازی در آن
تا روزهای آینده هم ادامه داشته باشد و قاعدتا ایام نوروز سال 89 هم سركار هستم.
وی ادامه داد: سال گذشته، در كل سال خوبی برایم نبود. هم به دلیل بیماری خواهرم نیكو خردمند و هم بابت از دست دادن نیكو كه باعث شده بود فقط یك كار را قبول كنم و در كنارش باشم.
خردمند درباره این كه دوست دارد در سال جدید اولین پیشنهاد بازیگری را چه كسی به او بدهد، به فارس گفت: معمولا هرگاه با كارگردان‌هایی كه كار اول و دوم‌شان است، كار كرده‌ام، راحت‌تر بوده‌ام... البته این هم برایم اهمیت دارد كه فیلمنامه پیشنهادی خوب باشد و جای بازی داشته باشد.

MAHDIAR
21st March 2010, 01:26 PM
* هدایتی: قرار است در یك تله‌فیلم و یك سریال بازی كنم
ساعد هدایتی با اشاره به این كه ایام نوروز به شمال كشور می‌روم، گفت: فعلا كه برنامه‌ای برای فعالیت ندارم. البته قرار است در یك كار تله و یك سریال تلویزیونی بازی كنم كه حضورم در آنها مشخص نشده است.
وی ادامه داد: سال گذشته برایم خوب و پربار بود. یعنی پركار بودم و یكی از دستاوردهای خوب سال 88 برای من، بازی در سریال مهدی فخیم‌زاده بود.
هدایتی درباره این كه دوست دارد در سال جدید اولین پیشنهاد بازیگری را چه كسی به او بدهد، به فارس گفت: دوست دارم در سال آینده اسپیلبرگ به من پیشنهاد بازیگری بدهد!
* هاتفی: بعد از پایان تعطیلات نوروزی در یك سریال بازی می‌كنم
صادق هاتفی با اشاره به این كه ایام نوروز را به همراه خانواده به شمال كشور سفر خواهیم كرد، گفت: سال گذشته نمایش «سوگ سیاوش» (نوشته من) به كارگردانی سیاوش طهمورث در تئاترشهر روی صحنه رفت و دو تله‌فیلم را هم كار كردم.
هاتفی گفت: برای اجرا متن تازه‌ای را به تئاترشهر پیشنهاد داده‌ام و قرار است بعد از پایان تعطیلات نوروزی در یك سریال بازی كنم.
* مهین‌ترابی: دوست دارم با آقای فتحی كار كنم
مهرانه مهین‌ترابی گفت : صحبتی برای بازی در سریال «درمسیر زاینده‌رود» ساخته حسن فتحی كرده‌ام كه قرار است ماه رمضان سال آینده پخش شود كه البته هنوز قطعی نیست.
وی گفت: در ایام نوروز، به نظرم در منزل بمانم و تا این لحظه به نتیجه نرسیده‌ام كه به كجا سفر كنم و اصولا آیا سفر بروم یا خیر.
مهین‌ترابی گفت: از لحاظ كاری، سال گذشته فقط «شمس‌العماره» را داشتم كه كار بدی نبود و همه برای بازی در آن زحمت كشیدند.
مهین‌ترابی درباره این كه دوست دارد در سال جدید اولین پیشنهاد بازیگری را چه كسی به او بدهد، به فارس گفت: همانطور كه گفتم پیشنهاد «حسن فتحی» را در دست دارم كه اگر اتفاق بیفتد، خوب است چون دوست داشتم و دارم كه با آقای فتحی كار كنم.
* محجوب: درگیر بازی در سریال كمال تبریزی هستم
حسین محجوب گفت: هیج برنامه‌ای ندارم زیرا سر كار «سرزمین كهن» به كارگردانی كمال تبریزی هستم.
وی گفت: به همین دلیل هنوز تصمیمی برای ایام نوروز نگرفته‌ام.
محجوب گفت: سال گذشته در كنار بازی در مجموعه آقای تبریزی، در تله‌فیلم «ماه از روی سكو» (آرش معیریان) بازی كردم.
* ممدوح: به شمال سفر می‌كنم
ناصرممدوح گفت: امسال عید، در كنار خانواده به شمال كشور سفر خواهم كرد.
وی گفت: بازی در سریال «همیشه آسمان ابری نیست»(سعید عالم‌زاده) از فعالیت‌های تازه من است كه درگیر آن خواهم بود.
ممدوح درباره این كه دوست دارد در سال جدید اولین پیشنهاد بازیگری را چه كسی به او بدهد، به فارس گفت: به این چیزها فكر نمی‌كنم. هركس ارزش خود را دارد و باید ببینم چه پیشنهادی می‌شود.
* كاسبی: نوروز درگیر بازی در «زن بابا» هستم
محمد كاسبی گفت: امسال نوروز درگیر بازی در سریال زن بابا (سعید آقاخانی) هستم و نمی‌توانم جایی بروم.
وی گفت: اصلا یادم نمی‌آید در سال 88 چه دستاوردی داشته‌ام.
كاسبی درباره این كه دوست دارد در سال جدید اولین پیشنهاد بازیگری را چه كسی به او بدهد، به فارس گفت: هر كسی كه لیاقت كار كردن با من را داشته باشد، می‌تواند با من كار كند.
* مهیمن: مشغول بازی در «وضعیت سفید» هستم
پوراندخت مهیمن گفت: این روزها سركار 40 قسمتی وضعیت سفید (حمید نعمت‌الله) هستم و تا بعد از عید هم، این كار ادامه دارد. هرچند روز كه در این ایام مرخصی داشته باشم، درخانه و به دید و بازدید می‌گذرد.
وی گفت: هرسال كه می‌گذرد، یك تجربه جدید را به دست می‌آوریم. امیدوارم امسال هم همانند گذشته، به تجربیاتم اضافه شود.

MAHDIAR
21st March 2010, 01:26 PM
* میرطاهر مظلومی: شمال، تهران و كمدی!
میرطاهر مظلومی گفت: این‌روزها ‌مشغول بازی در فیلم «روز رستاخیز» به كارگردانی احمدرضا درویش هستم و مقداری از بازی‌ام در «پرندگان خارزار» به كارگردانی یوسف سیدمهدوی باقی مانده و همینطور تئاتری به كارگردانی وحید رهبانی و یك تله‌تئاتر به نام «آدم‌های ماشینی» به كارگردانی حسین مختاری كه قرار است در سال آینده كار كنم.
وی گفت: یك زوج هنری را به همراه اكبرعبدی در دو فیلم «نظام از راست» و «نفر دهم» به كارگردانی محمدجواد كاسه ساز تشكیل داده‌ایم كه فیلم دوم احتمالا تا دو روز دیگر تمام می‌شود. در این فیلم صدا و صورت‌مان شبیه به هم است و نقش دو برادر شبیه به هم را بازی می‌كنیم.
مظلومی گفت: در تعطیلات نوروز، چند روزی را درشمال كشور و تعدادی از روزها را درتهران سپری می‌كنم.
وی ادامه داد: هرسال تلخی و شیرینی خود را دارد. هر سال كه می‌گذرد، احساس می‌كنم به تجربه آدم اضافه می‌شود و تجربه، با خود خلاقیت می‌آورد و آدم زندگی را تجربه می‌كند. در واقع تجربه زندگی روی هنرپیشگی تاثیرگذار است. البته برای من اینگونه است كه هر چقدر جلو می‌روم، به چندوجهی‌هایی می‌رسم و می‌بینم كه چقدر عمیق است و چقدر به اندیشه و تجربه احتیاج دارد و البته سال گذشته هم تجربه خوبی در دو عرصه رادیو و دوبله هم داشتم.
وی گفت: دوست دارم اولین پیشنهاد كاری‌ام را در سال جدید، از یك كارگردان كمد‌ی‌ساز دریافت كنم و كارم را با یك كمدی شروع كنم.
* یوسف مرادیان: برای پركاری تصمیم دارم
یوسف مرادیان گفت: تصمیم من براین است كه سال پركاری را شروع كنم.
وی گفت: درمجموع سال88، برای من سال خوبی بود. چند كار چون «كلانتر3» و «سینه سرخ» از من پخش شد و پخش بقیه كارهایی كه انجام دادم، به آینده موكول شد.
این بازیگر گفت: در تعطیلات نوروز قطعا به مسافرت خواهم رفت و دوست دارم كارم را در سال جدید، با بازی در یك فیلم خوب سینمایی شروع كنم.
* نگین صدق گویا‌: پس از پایان «همه چی رو به راهه» به سفر خواهم رفت
نگین صدق‌گویا گفت: برنامه كاری برای سال آینده ندارم. تا پنجم نوروز درگیر بازی در یك تله‌فیلم به نام «همه چی رو به راهه» به كارگردانی حجت ذیجودی هستم و پس از پایان كارم در این فیلم تلویزیونی به مسافرت خواهم رفت.
وی ادامه داد: امسال سریال «به كجا چنین شتابان» را روی آنتن داشتم كه تا اینجای كار بازتاب خوبی در بین مردم داشته و من از این بابت خوشحالم.
این بازیگر درباره این كه دوست دارد اولین پیشنهاد بازیگری در سال 89 را كدام فیلمساز به او بدهد، گفت: همیشه دوست داشته‌ام با رخشان بنی‌اعتماد كار كنم.
* سارا خوئینی‌ها: سال 88 برای من سال خوبی بود
سارا خوئینی‌ها گفت: برنامه خاصی ندارم. این روزها سركار «كلاه پهلوی» هستم و برای بازی در كار محمدحسین لطیفی هم صحبت‌هایی كرده‌ام اما در تعطیلات نوروز استراحت می‌كنم.
وی در ارزیابی سال 88 گفت: سال 88 برای من سال خوبی بود و حضور در كارهای خوبی را تجربه كردم.
* جمشید جهانزاده: در تعطیلات نوروز، به جنوب مسافرت می‌كنم
جمشید جهانزاده گفت: ‌تله‌فیلمی را با نام «خیزش» برای مركز یاسوج كار می‌كنم و درگیر آن هستم و در تعطیلات نوروز، قطعا به جنوب مسافرت می‌كنم.
وی گفت: ازلحاظ كاری، سال 88 سال خوبی برای من بود كه در آن هم كار تئاتر كردم، هم سریال و هم تله‌فیلم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد