PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرمش علي كريمي براي بازگشت به تيم ملي فوتبال

AvAstiN
28th October 2008, 07:11 PM
علي كريمي درباره حضور دوباره‌اش در تيم ملي فوتبال ايران گفت: بالاخره در اين مورد بايد صبر كنيد تا ببينيم در آينده چه اتفاقاتي مي‌افتد.

علي كريمي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) پيرامون حضور دوباره‌اش در تيم ملي اظهار كرد: هيچ مشكل خاصي با علي دايي ندارم و تصميم‌ام را هم اعلام كردم. اين كه مي‌گويند از جام جهاني 2006 تاكنون با او مشكل پيدا كرده‌ام چنين نيست، تنها ممكن است اختلاف نظرهايي باشد كه البته آن‌ها هم ربطي به اين تصميم من ندارد. واقعا نمي‌دانم چرا پس از هر بازي بايد به اين سوال خبرنگاران پاسخ دهم؟!

وي افزود: در حال حاضر شرايط را طوري مي‌بينم كه بهتر است تمام تمركزم معطوف به پرسپوليس باشد و فكر مي‌كنم اكنون نمي‌توانم تمركزم معطوف به دو تيم متفاوت باشد!

كريمي در پاسخ به اين سوال كه افشين قطبي گفته است رسانه‌ها بايد به علي كريمي و علي دايي براي گرفتن يك تصميم درست فرصت لازم را بدهند و با پيگيري‌هاي هر روزشان مشكل را سخت‌تر نكنند به ايسنا گفت:‌ بالاخره قطبي نظر خودشان را داده كه قابل احترام هم هست. من هم فكر مي‌كنم كه بايد صبر كنيد و ببينيد در آينده چه اتفاقاتي رخ مي‌دهد.

كريمي هم‌چنين درباره بازي پرسپوليس مقابل سپاهان تصريح كرد: خيلي وقت بود كه مقابل تيم بزرگي چون سپاهان بازي نكرده بودم. آن‌ها يكي از بهترين حريفان ما در مسابقات اخير بوده‌اند كه فشار زيادي را روي دروازه ما آ‌وردند، فكر مي‌كنم اين تيم يكي از شانس‌هاي كسب عنوان قهرماني باشد، همچنين بسيار خوشحالم كه ما توانستيم مقابل تيمي كه بردنش براي هواداران اهميت زيادي دارد پيروز شويم و سه امتياز شيرين آن را كسب كنيم.

وي افزود: بازيكنان ما خوب كار كردند و حتي مي‌توانستيم با گل‌هاي بيشتري اين تيم را شكست دهيم. اميدوارم روند صعودي پرسپوليس همچنان ادامه يابد و ما بتوانيم بازي‌هاي بعد را هم با موفقيت پشت سر بگذاريم.
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد