PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروژه رشته معماري براي دانشجويان محترم

مرشاد
27th October 2008, 12:50 PM
128:-o

s.n
13th May 2009, 09:53 AM
سلام اگه پلان هتل داري برام send كن

lilimona
7th April 2010, 01:34 PM
سلام یه نقشه تجاری مسکونی میخوام واسه پروژه م

dorna
7th April 2010, 10:21 PM
سلام پروژه ی ویلایی دو طبقه ی اجرایی می خواستم,اگه دارید واسم بفرستید

معماری مدرن
8th April 2010, 04:59 PM
متن درباره علت نامگذاری شیوه اذری

معمارباشی
9th April 2010, 09:53 PM
سلام.اگه در مورد انواع سقف ها یا انواع پنجره یا انواع.........چیزی داشت لطفا بفرسته!واسه ساختمان 2 می خوام

LaDy Ds DeMoNa
9th April 2010, 10:24 PM
سلام پروژه ی ویلایی دو طبقه ی اجرایی می خواستم,اگه دارید واسم بفرستید

http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=15624&highlight=%D9%88%DB%8C%D9%84%D8%A7

چند نمونه پلان ساختمان ویلایی (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=57084)

محبت
12th April 2010, 04:32 PM
سالم دوستان من اطلاعاتی درباره ظوابظ و معیارهای طراحی دانشکده معماری میخوام

mahya69
8th May 2010, 04:58 PM
سلام دوستان
دنبال یه سری عکس از بنا های اقلیم سرد می گردم اما هیچی نتونستم پیدا کنم کسی میتونه بهم کمک کنه؟

hamtaaa
13th September 2010, 04:06 PM
سلام
من گزارش کار واسه کار آموزیم می خوام میشه کمکم کنین؟

Memar Bashy
14th September 2010, 02:48 PM
سلام
من گزارش کار واسه کار آموزیم می خوام میشه کمکم کنین؟
سلام دوست من[golrooz]
کجاش رو به مشکل برخوردی؟

hamtaaa
14th September 2010, 07:13 PM
سلام دوست من[golrooz]
کجاش رو به مشکل برخوردی؟
سلام معمار باشی عزیز
من اصلا نمیدونم باید واسه گزارش کار چی بنویسم؟ مرسی که کمکم می کنی[esteghbal]

Memar Bashy
16th September 2010, 06:51 AM
برنامه و گزارشات کارآموزی : برنامه کارآموزی شامل سه مرحله می باشد:

مرحله اول:
آشنایی کلی با مکان کارآموزی (جهت کسب تجربه کاری و شناخت چارت های سازمانی) شامل :-1 تاریخچه سازمان 2- نمودار سازمانی و تشکیلاتی 3- انواع محصولات تولیدی یا خدمات 4- شرح مختصری از فرآیند

تولید یا خدمات
مرحله دوم

: ارزیابی بخش های مرتبط به رشته علمی کارآموز، شامل: 1- موقعیت رشته کارآموز در واحد صنعتی با

بررسی جزئیات سازمانی رشته کارآموز در واحد صنعتی 2- بررسی شرح وظایف رشته کارآموز در واحد صنعتی 3- امور
جاری در دست اقدام 4- برنامه های آینده 5- تکنیک هایی که توسط رشته های مورد نظر در واحد صنعتی به کار می رود
و سایر مواردی که توسط استاد کارآموزی مشخص می گردد.

نحوه ارائه گزارش کارآموزی ( گزارشات باید با نرم افزار wordو در یک فایل از صفحه 1 الی آخر تایپ و نیزصحافی شود)
-1 طرح روی جلد (مطابق فرم روی جلد)
2- صفحه اول بسم ا... 3
- صفحه دوم مطابق روی جلد
4- صفحه سوم مقدمه و تشکر
5- صفحه چهارم فهرست
6- از صفحه پنجم به بعد، شامل فصل اول: آشنایی کلی با مکان کارآموزی – فصل دوم: ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی کارآموز – فصل سوم: آزمون آموخته ها و نتایج و پیشنهادات

7- فرم های پیشرفت کارآموزی
8- کپی فرم پایان دوره بعلاوه کپی گواهی نامه پایان کارآموزی (اصل فرم پایان دوره و گواهی نامه باید
مجزا از گزارش ارائه شوند)
موفق باشی[golrooz]

hamtaaa
30th September 2010, 11:39 AM
برنامه و گزارشات کارآموزی : برنامه کارآموزی شامل سه مرحله می باشد:

مرحله اول:
آشنایی کلی با مکان کارآموزی (جهت کسب تجربه کاری و شناخت چارت های سازمانی) شامل :-1 تاریخچه سازمان 2- نمودار سازمانی و تشکیلاتی 3- انواع محصولات تولیدی یا خدمات 4- شرح مختصری از فرآیند

تولید یا خدمات
مرحله دوم

: ارزیابی بخش های مرتبط به رشته علمی کارآموز، شامل: 1- موقعیت رشته کارآموز در واحد صنعتی با

بررسی جزئیات سازمانی رشته کارآموز در واحد صنعتی 2- بررسی شرح وظایف رشته کارآموز در واحد صنعتی 3- امور
جاری در دست اقدام 4- برنامه های آینده 5- تکنیک هایی که توسط رشته های مورد نظر در واحد صنعتی به کار می رود
و سایر مواردی که توسط استاد کارآموزی مشخص می گردد.

نحوه ارائه گزارش کارآموزی ( گزارشات باید با نرم افزار wordو در یک فایل از صفحه 1 الی آخر تایپ و نیزصحافی شود)
-1 طرح روی جلد (مطابق فرم روی جلد)
2- صفحه اول بسم ا... 3
- صفحه دوم مطابق روی جلد
4- صفحه سوم مقدمه و تشکر
5- صفحه چهارم فهرست
6- از صفحه پنجم به بعد، شامل فصل اول: آشنایی کلی با مکان کارآموزی – فصل دوم: ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی کارآموز – فصل سوم: آزمون آموخته ها و نتایج و پیشنهادات

7- فرم های پیشرفت کارآموزی
8- کپی فرم پایان دوره بعلاوه کپی گواهی نامه پایان کارآموزی (اصل فرم پایان دوره و گواهی نامه باید
مجزا از گزارش ارائه شوند)
موفق باشی[golrooz]

سلام عزیزم مرسی از کمکت
دستت طلا[esteghbal][golrooz]

ll
3rd October 2010, 09:26 PM
[esteghbal]سلام من یه پروژه راجع به مسائل جدید مهندسی دربتن وارمه واسه درس سازههای بتنی میخوام ....هه هه[nishkhand] منظورم اطلاعاتی در این رابطه بود لطفا اگه میتونین کمکم کنید [golrooz]مممممممممممممممنووووووووو وووون [cheshmak]

cancel1991
13th February 2012, 04:32 PM
سلام اگه پروژه ساده ایی داری برای درک بهتر طراحی معماری برام بفرستید.قربونتون یاعلی

ehsan_nakhai
22nd April 2012, 08:28 PM
سلام تحقیق در مورد طراحی مدول و مدولار در صنعت ساختمان میخوام اگه کسی داره ممنون میشم

وحید 0319
30th June 2012, 06:59 PM
سلام اینم پلان هتل http://syracusethenandnow.org/Dwntwn/Columbus/HotelSyracuse/Hotel%20Syracuse%20-%203rd%20floor%20plan%20-%20large.gif

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد