PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر ضربه های مرگبار برای قتل زن جوان

diamonds55
27th October 2008, 03:20 AM
راز قتل زن جوان كه پیكر بی جانش چندی قبل كنار خیابان پیدا شده بود، در سینه شوهر معتادش بود.
بامداد شنبه ۲۷ مهر، كارگران شهرداری با جسد یك زن جوان در كنار جوی آب خیابان مفتح روبه رو شدند.
بلافاصله موضوع از طریق مأموران پلیس ۱۱۰ به مأموران كلانتری ۱۰۷ فلسطین اعلام شد. دقایقی بعد نیز گروهی از مأموران همراه بازپرس جنایی خود را به محل مورد نظر رساندند. آنها در نخستین بررسی ها با جسد زن جوان كه لباس خانه به تن داشت در حالی روبه رو شدند كه آثار كبودی و سوختگی نیز روی بدنش به چشم می خورد.نخستین بررسی ها نشان می داد قتل در محل دیگری رخ داده و عامل جنایت، جسد را شبانه و در تاریكی شب به كنار خیابان منتقل كرده است.
وجود آثار جراحت وكبودی روی بدن مقتول نیز حكایت از آزار و اذیت و شكنجه شدید وی داشت.پس از انتقال جسد به پزشكی قانونی پرونده برای تحقیقات تخصصی، در اختیار كارآگاهان پلیس جنایی قرار گرفت.روز بعد مأموران در بررسی پرونده گمشدگان دریافتند روز قبل زن میانسالی با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن مرموز دختر جوانش «مهدیه» -۲۷ ساله- خبر داده است. از آنجا كه مشخصات مهدیه با جسد ناشناس شباهت زیادی داشت، بلافاصله از وی خواسته شد برای شناسایی جسد مورد نظر به پزشكی قانونی مراجعه كند.بدین ترتیب زن میانسال پس از حضور در پزشكی قانونی جسد دخترش را شناسایی كرد.مادر مقتول در نخستین تحقیقات پلیسی گفت: «دخترم چهار سال قبل با پسری به نام «صابر» ازدواج كرد اما متأسفانه همیشه با هم اختلاف و جر و بحث داشتند، حتی یك بار هم جدا شدند. اما حدود یك سال قبل دوباره آشتی كرده و زندگی مشتركشان را از سر گرفتند. از چند روز قبل وقتی تماس های تلفنی دخترم به طور ناگهانی قطع شد و شوهرش نیز جواب قانع كننده ای نمی داد تصمیم گرفتم موضوع را به پلیس اطلاع دهم.» صابر -۳۵ ساله- پس از دستگیری در نخستین بازجویی ها ضمن اظهار بی اطلاعی از سرنوشت همسرش گفت: چند روز قبل مثل همیشه با هم جروبحث كرده و او وسایلش را برداشت و از خانه قهر كرد و رفت. دیگر از او خبری نداشتم.اما كارآگاهان باتوجه به مدارك به دست آمده با دریافت حكم قضایی به بازرسی خانه زوج جوان پرداختند. آنها در جست وجوها با كیف دستی مقتول كه لكه های خون روی آن دیده می شد، رو به رو شدند. بدین ترتیب فرضیه وقوع قتل از سوی شوهر وی قوت بیشتری گرفت. با كشف این سرنخ ها كارآگاهان به بازجویی های فنی، پلیسی از متهم ادامه دادند تا این كه سرانجام وی مجبور به اعتراف شد.«صابر» در تشریح جزئیات قتل گفت: من همسرم را با میل و علاقه خودم انتخاب كردم. اما چند ماه پس از ازدواج، اختلاف هایمان شروع شد. من معتاد بودم و او از این موضوع ناراحت بود.
وقتی «شیشه» مصرف می كردم دچار توهم شده و فكر می كردم او به من خیانت می كند. شب حادثه هم بار دیگر این توهمات به سراغم آمد و با «مهدیه» درگیر شدم. آنقدر او را كتك زدم كه از حال رفت. بعد دست و پایش را بستم و با كابل به جانش افتادم. سپس با سیگار بدنش را سوزاندم. نیمه شب وقتی حس كردم در حال مرگ است، خیلی ترسیدم. بنابراین تصمیم گرفتم با ماشین او را به بیمارستان برسانم. اما بین راه نفسش قطع شد و جان باخت. بنابراین او راكنار خیابان رها كرده و رفتم.» سرهنگ كارآگاه سعید لیراوی معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران با اعلام این خبر گفت: متهم پس از اعتراف به قتل همسرش، از سوی بازپرس جنایی تهران بازداشت شد.

گزارش : روزنامه ايران

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد