PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال جلوگیری از نعوظ تناسلی

ashkan
4th March 2010, 11:28 PM
سلام

شاید برای خیلی از افراد مواردی که پس از بلوغ پیش میاد خجالت اور و چندش اور باشه یا خیلی ها فکر کنن زشت باشه در موردش بحث کرد ، خوب به عقیده من هم باید حد رو رعایت کرد تا زشت نشه ....

در مقابل خانم ها که عادت ماهانه دارند ، آقایون هم ( البته در نوجوانی و جوانی بیشتر ) در خواب دچار نعوظ میشن ، بطور عمده در هر 10 ساعت خوابیدن 8 بار این اتفاق رخ میده . و این موضوع نگران کننده که نیست ، بلکه باید خوشحال کننده هم باشه زیرا نشان دهنده ی سلامت سیستم تناسلی هست .

اگر عمده ترین مشکلات زن ها و مرد ها رو در نظر بگیریم ، برای خانم ها پریود و آقایون نعوظ هست . که هر دو مورد نشان دهنده ی سلامتی تناسلی هستند .

اما مورد دوم که ویژه آقایون هست ، گاهی وقتا اصلا زمان مناسبی نیست ، مثلا فرض کنید در قطار یا هواپیما یا در مهمانی خواب باشید . مساله ای هم که وجود داره اینه که ممکنه فرد جنب بشه ، خوب جنابت هم به دلیل سلامتی تناسلی رخ میده ، و زمانی که هورمون ها یا بهتر بگیم اسپرم ها به وفور یافت میشن یا کمر فرد دچار فشار میشه و یا حتی موارد تحریک کننده قبل از خواب حواس فرد رو معطوف کنه بعد از نعوظ جنابت یا ارضا شدن در خواب پیش میاد .

حالا چطور میتونیم ازین عامل پیشگیری کنیم ؟ ، در دانشگاه یا پادگان ، برای جلوگیری از نعوظ در آقایون از ماده کافور استفاده میکنن ، و وقتی نعوظ صورت نگیره جنابت هم رخ نمیده .

الان در سال 2010 قرار داریم و هنوز که هنوزه ، من نمیدونم وقتی نمیخوام این اتفاق بیفته باید چه دارویی مصرف کنم ، انصافا آدم بدش میاد کافور بخوره ، در ثانی این مواد در آینده در زندگی زناشویی مشکلات خاص خودش رو رقم میزنه .

خیلی عذر میخوام ببخشید ، ولی من در این مورد هر چقدر سرچ کردم ، با موارد غیر اخلاقی مواجه شدم . و هیچ مقاله ای درخور این موضوع یافت نکردم ، البته دروغ چرا ، کمی تا قسمتی بود اما در حد همین بحث ها ....

kamanabroo
5th March 2010, 12:43 AM
برای اینکه از این نعوظ بشه جلوگیری کرد چند تا کار می توان انجام داد که نتیجه خوبی دارن
در عین حالی که به سیستم تناسلی بدن ضربه وارد نمی کنن که بعدها دچار ضعف و رکود بشه
که عبارتند از : ( این راهکارها رو وقتایی می تونیم استفاده کنیم که نمی خواهیم در خواب جنب بشیم)
1.در مصرف غذاهایی که طبع گرم یا محرک های جنسی دارن دقت کنیم که کم مصرف کنیم یا بهتره بگم در این موارد خاص اصلا استفاده نکنیم. مثل خرما، پیاز، و کنجد و ...
2.مصرف کردن غذاهایی که طبع سرد دارن مثل ماست و ... ( علتش هم اینه که استفاده موادی که طبع گرم دارن بیشتر زمینه ساز تحریک غدد جنسی بدن میشن بر خلاف موادی که طبع سرد دارن)
3.استفاده کردن از لباس های گشاد و زیر پوش مناسب گشاد که به تن و بدن نچسبد.
4.استفاده نکردن از لباسهایی با پارچه موادی و بهتره که زیر پوش مورد نظر چسبنده نبوده که موجب ساییده شدن مداوم آن با بدن نشه و در نتیجه زمینه ساز تحریک غدد جنسی نشه.
5.طاق باز خوابیدن؛ یعنی اینکه در هنگام خوابیدن پشت انسان به سمت زمین و صورت انسان به سمت آسمان باشد. این نوع خوابیدن ، خوابیدن انبیاء هم هست که در نتیجه آن کمترین تحریک به دستگاه تناسلی انسان وارد میشه.
6.به شکم نخوابیدن که بدترین نوع خواب هست که برخلاف تصور افراد هیچ سودی برای بدن که ندارد هیچ سرشار از ضررهای اساسی برای انسان است . از جمله اینکه سیستم تناسلی انسان رو تحت فشار قرار میده و نتیجه اون در دراز مدت ظاهر میشه که ناتوانی یا کم توانی جنسی باشه. در ضمن این نوع خوابیدن ، خوابیدن شیطان است.
7.قبل از خواب قسمت دستگاه تناسلی بدن رو به مدت چند دقیقه زیر آب سرد نگه می داریم که در نتیچه انقباض ماهیجه های غدد تناسلی کمترین تحریک به آنها وارد شود. ( به علت اینکه هنگامی که نعوظ شکل می گیرد ماهیجه ها از حالت انقباض خارج شده و بیشترین تحرک رو دارن و در حالت مقابل آن یعنی انقباض نعوظی نخواهیم داشت یا کمتر خواهیم داشت)
8.کنترل افکار و پروازهای خیالی ؛ که بیشترین صدمه نوجوانان و جوانانی که از این مشکل رنج می برن به خاطر افکار مسمومی هست که همواره در اذهانشون هست. برای اینکه در بستر خواب گرفتار این افکار نشیم بهتره موقعی به بستر بریم که آماده خوابیدن هستیم یا به عبارتی واقعا خوابمون میاد.

فعلا همین
اگر باز هم راه حل های دیگه ای هم پیدا کردم حتما اطلاع خواهم داد.

ashkan
5th March 2010, 02:06 PM
قربون دستت کمان ابرو جان ، موارد خوبی رو اشاره کردین

این برای هنگام خواب بود ، حالا اگر بخوایم بطور کامل جلوگیری کنیم باید چه چیزی مصرف کنیم ؟
خوب شاید یه شرایطی پیش بیاد ، مثلا یک سوم آقایون در رابطه با نامزدشون این اتفاق براشون میفته و اکثر آقایون در اولین رابطشون با نامزد یا دوستشون این اتفاق میفته

امير آشنا
6th March 2010, 07:20 PM
قربون دستت کمان ابرو جان ، موارد خوبی رو اشاره کردین

این برای هنگام خواب بود ، حالا اگر بخوایم بطور کامل جلوگیری کنیم باید چه چیزی مصرف کنیم ؟
خوب شاید یه شرایطی پیش بیاد ، مثلا یک سوم آقایون در رابطه با نامزدشون این اتفاق براشون میفته و اکثر آقایون در اولین رابطشون با نامزد یا دوستشون این اتفاق میفته

sh_omomi112sh_omomi112sh_omomi112

ممنون از داداش مهدی بابت توضیحات مفیدشون@};-

اجازه بدین از یه نگاه دیگه هم موضوع رو مورد بررسی قرار بدیم .
مسوول مستقیم روند ارکسیون یا همون نعوظ ، که در آقایون و خانم ها اتفاق می افته کارکرد سیستم عصبی سمپاتیک و پاراسمپاتیکه . پس اصل روند ، یه فرآیند کاملا طبیعیه که جای نگرانی نداره . اما خوب ممکنه برای بعضی افراد به علل مختلف ، از حالت اعتدالی که در اغلب افراد وجود داره خارج بشه که در این خصوص توصیه های آقا مهدی می تونه کمک کننده باشه .
اما در این بین بهتره افرادی که در این خصوص واقعا دچار مشکل شدن به دنبال علت اصلی موضوع بگردن . این فرآیند طبیعی ممکنه به علل مشکلات عصبی ، عوارض روانی و علل هورمونی از اعتدالی که داره خارج بشه . طبیعتا افرادی که به هر علتی دچار مشکلات عصبی و در کنار اون چنین عارضه ای هستند ابتدا باید علت اصلی رو رفع کنند . در خصوص مشکلات هورمونی مسببه هم داروهایی وجود دارن که می تونن مساله رو مرتفع کنن . یعنی فردی که به علت بالا بودن هورمون تستوسترون دچار ارکسیون های نابجا و عوارض مربوط به اون میشه قطعا در صورت درمان با داروهای مناسب ( مثل سایپروترون ) می تونه به وضعیت طبیعی برگرده ولی تاکید می کنم این ترکیبات برای افرادی که وضعیت هورمونی طبیعی دارن به هیچ عنوان توصیه نمی شن.

نکته ای هم در خصوص کافور خدمت دوستان عزیزم عرض می کنم . چندین ساله که وزارت بهداشت استفاده از کافور در غذای دانشجویان رو ممنوع کرده . چندین بازرسی سرزده هم از سلف سرویس های دانشگاه های دولتی داشتیم و اصلا چنین کاری حداقل در چند سال گذشته انجام نشده و اگر هم مواردی بوده قطعا خلاف قانون و قابل پیگیری هستن . کافور ترکیب نامناسبیه که می تونه مسمومیت های خطرناکی رو در انسان ایجاد کنه

;)

ashkan
6th March 2010, 11:59 PM
مرسی امیر آشنا جان عزیز

چرا انقدر بهت زده شدی شما ؟ حرفام خیلی عجیب بود ؟

یعنی هیچی وجود نداره که کامل جلوگیری کنه ؟ این تلقین کردنو عادتو قرص های دوره ای و ضد افسردگی و غیره برای تقویتو این برنامه هاس ، حالا اگه یکی خیلی تقویت شده باشه و نخواد اصلا نعوظ داشته باشه هیچ راهی نداره ؟

امير آشنا
8th March 2010, 01:37 AM
مرسی امیر آشنا جان عزیز

چرا انقدر بهت زده شدی شما ؟ حرفام خیلی عجیب بود ؟

یعنی هیچی وجود نداره که کامل جلوگیری کنه ؟ این تلقین کردنو عادتو قرص های دوره ای و ضد افسردگی و غیره برای تقویتو این برنامه هاس ، حالا اگه یکی خیلی تقویت شده باشه و نخواد اصلا نعوظ داشته باشه هیچ راهی نداره ؟

ببین اشکان جان مواردی که مطرح می کنیم باید بر اساس مسلمات تائید شده پزشکی باشه . نمی تونیم حدسیات یا بعضا صحبت های بدون سند رو اینجا عنوان کنیم .
در هیچ منبع پزشکی نوشته نشده که فرد با یه ارتباط ساده دچار این حالت میشه . این موضوع کاملا به مسایل روانی فرد و نوع نگاهش به ارتباط با جنس مخالف حالا به عنوان همسر ، نامزد یا هر چیز دیگه داره . ضمن اینکه بسیاری از افرادی که به قول شما دچار این حالت در مواقع نامناسب میشن ، ممکنه این حالت در اونها به دلیل عدم کنترل رو اعصاب باشه و گرنه به طور معمول چنین حالتی در ارتباط معمول ایجاد نمیشه !!!
اما در مورد سوال آخری که پرسیدی ؛ همون طور که خدمتت عرض کردم ، روند ارکسیون کاملا تحت کنترل سیستم عصبی سمپاتیک و پاراسمپاتیکه که علاوه بر این مساله ، فرآیند های بسیار حیاتی بدن رو هم تحت کنترل دارن . اگه کسی بخواد این روند رو کاملا متوقف کنه می بایست این سیستم عصبی رو دچار وقفه کنه که عملا چنین کاری ممکن نیست . اگه احیانا سوالی در خصوص مواردی که خدمتت عرض کردم داشتی لطفا به صورت خصوصی مطرح کن

خوش باشی @};-

ashkan
9th March 2010, 01:14 PM
ممنون دوست من

خوب ببینید من بر اساس حدسیات اینو نگفتم ، اماری بود که از سایت ایران سلامت دریافت کردم ، و اینکه درست هست رو دیگه خودشون میدونن .

من میخوام یه کار تحقیقاتی کنم در این مورد ، برای اینکه ازمایشم کامل باشه خودم 5 میلیگرم کافور رو مصرف کردم ....

اون چیزی که من فهمیدم ، کافور وضعیت عصبی بدن رو تحت کنترل قرار نمیده ، یک ماده بسیار ترش غیر اسیدی هست ، چطور بگم خیلی ترشه اما ph پایینی داره چون حالت صابونی هم داره . و بسیار بسیار گس هست ، مثل میوه های کال .

اون حالتی که برای عدم ایجاد نعوذ و انزال میکنه ، طبق یافته های من به هیچ عنوان به سیستم عصبی مرتبط نیست ، چون اگر چنین بود ، میتونستیم از مواد بی حس کننده و بیهوش کننده استفاده کنیم که کل اندام هارو تحت تاثیر قرار میده .

البته این دز پایینی که من مصرف کردم بطور کامل جلوگیری نکرد ولی بسیار بسیار این روند رو کند کرد ، هدف من برای کنترل این موضوع استفاده از نانوذرات طلا بود ؛
حتی از نظر اسلام نیز طلا برای مرد حرام اعلام شده که فکر میکنم این موضوع با تحقیقات من در ارتباط باشه و طلا میتونه در سیستم تناسلی مرد تاثیر گذار باشه .

اینطور که من برداشت کردم ، هیچ ماده ای بجز کافور برای کنترل حالت انزال وجود نداره ، ولی ترکیبات این ماده باعث ایجاد اختلالات جنسی جبران ناپذیری میشه که توصیه میکنم هیچ کسی استفاده نکنه ، در ضمن استفاده بیش از 100 میلیگرم ممکنه باعث عقیم شدن فرد بشه ، پس مبادا بدون اطلاع ازین ماده استفاده کنید .

آبجی
9th March 2010, 01:46 PM
اگه احیانا سوالی در خصوص مواردی که خدمتت عرض کردم داشتی لطفا به صورت خصوصی مطرح کن

{big green} بقيه موراد لطفا در پيام خصوصي

moji5
9th March 2010, 01:58 PM
اینکه طلا موجبه اثراته نا باروری در مردان بشه خیلی جالبه .
یادمه یه جایی خوندم ابلیمو میتونه موثر باشه.

ashkan
9th March 2010, 02:00 PM
مگه چه مواردی بود که در پیام خصوصی گفته بشه ؟ من که از یک نفر سوال نپرسیدم ، یه بحثه ، نمیدونم چرا تاپیک هایی مثل
قبلی رو بخون اینو جواب بده
تو جیب قبلی چیه و این جور چیزا خوبه ولی یه بحثی که 100% ادما توش دچار مشکل میشن نادرسته

ashkan
9th March 2010, 02:03 PM
اینکه طلا موجبه اثراته نا باروری در مردان بشه خیلی جالبه .
یادمه یه جایی خوندم ابلیمو میتونه موثر باشه. خوب ، من میخوا مبا نانو ذرات طلا و خواص الکترو اکوستیکی یا مغناطیسی بالای اون یک تحقیقی انجام بدم فکر میکنم موثر باشه .
در مورد ابلیمو نشنیدم ، ولی من بعد از خوردن کافور این نتیجه رو گرفتم که اسید هایی که با مواد باز (صابونی) مخلوط باشن روند رشد اسپرم هارو کنترل میکنن و به اصطلاح اسپرم هارو خواب میکنن . البته این فقط یه نظریه هست که هنوز نتونستم ثابت کنم

moji5
9th March 2010, 03:16 PM
احتمالا" اسیدی که تو ابلیمو هست هم به نوعی همون کار رو انجام میده.
البته از نظره علمی رو نمیدونم اما میگن باعثه تغییره مزاج میشه.حالا علمیش با شما.

آبجی
9th March 2010, 03:19 PM
مگه چه مواردی بود که در پیام خصوصی گفته بشه ؟ من که از یک نفر سوال نپرسیدم ، یه بحثه ، نمیدونم چرا تاپیک هایی مثل
تو جیب قبلی چیه و این جور چیزا خوبه ولی یه بحثی که 100% ادما توش دچار مشکل میشن نادرسته

با اجازه امير اقا :">

درسته منم قبول دارم ولي من منظورم به اين بود كه شما به جاي اينكه رو خودتون تست كنيد ( مثلا همين كافور ) بهتر نيست كه برين پيش يه دكتر . چون به نظرم اين مسايل رو در رو بهتر حل ميشه تا اينكه اينجوري باشه .

درسته ادم يه پيش زمينه اي پيدا ميكنه در رابطه با مشكلش ولي اگه من بيام بگم شما اين كار رو انجام بده و شما هم انجامش بدي و مشكلت بدتر شد اون وقت ميخواي چكار كني ؟؟؟

سوتفاهم نشه ولي به نظرم اين مشكلات به اين مهمي رو بايد دقيق بررسي كرد و رو در رو منظورم پيش پزشك هست چون زماني كه پزشك شما رو ميبينه بهتر ميتونه راهنمايي كنه .

امير آشنا
10th March 2010, 12:34 AM
ممنون دوست من

خوب ببینید من بر اساس حدسیات اینو نگفتم ، اماری بود که از سایت ایران سلامت دریافت کردم ، و اینکه درست هست رو دیگه خودشون میدونن .

من میخوام یه کار تحقیقاتی کنم در این مورد ، برای اینکه ازمایشم کامل باشه خودم 5 میلیگرم کافور رو مصرف کردم ....

اون چیزی که من فهمیدم ، کافور وضعیت عصبی بدن رو تحت کنترل قرار نمیده ، یک ماده بسیار ترش غیر اسیدی هست ، چطور بگم خیلی ترشه اما ph پایینی داره چون حالت صابونی هم داره . و بسیار بسیار گس هست ، مثل میوه های کال .

اون حالتی که برای عدم ایجاد نعوذ و انزال میکنه ، طبق یافته های من به هیچ عنوان به سیستم عصبی مرتبط نیست ، چون اگر چنین بود ، میتونستیم از مواد بی حس کننده و بیهوش کننده استفاده کنیم که کل اندام هارو تحت تاثیر قرار میده .

البته این دز پایینی که من مصرف کردم بطور کامل جلوگیری نکرد ولی بسیار بسیار این روند رو کند کرد ، هدف من برای کنترل این موضوع استفاده از نانوذرات طلا بود ؛
حتی از نظر اسلام نیز طلا برای مرد حرام اعلام شده که فکر میکنم این موضوع با تحقیقات من در ارتباط باشه و طلا میتونه در سیستم تناسلی مرد تاثیر گذار باشه .

اینطور که من برداشت کردم ، هیچ ماده ای بجز کافور برای کنترل حالت انزال وجود نداره ، ولی ترکیبات این ماده باعث ایجاد اختلالات جنسی جبران ناپذیری میشه که توصیه میکنم هیچ کسی استفاده نکنه ، در ضمن استفاده بیش از 100 میلیگرم ممکنه باعث عقیم شدن فرد بشه ، پس مبادا بدون اطلاع ازین ماده استفاده کنید .

سایت ایران سلامت منبع علمی بحساب نمیاد که بشه به اون تکیه و بر اساس اون فرضیات و سوالات رو بنا کرد . اگر شما قصدت کار علمیه مطمئنا این روش که خودت بیای یه ترکیبی رو بخوری و بعد اثراتش رو یادداشت کنی و در خصوصش نظر بدی که این اثر رو داره و اینو نداره و ... به هیچ عنوان منطقی و علمی نیست و هیچ نتیجه قابل اعتمادی از اون نمیشه گرفت . مطالعه اثر یه دارو در داروسازی اصولی داره که می بایست طبق اون حرکت بشه مثلا از مدل های آزمایشگاهی استفاده میشه و در گروه های مختلف با مقادیر مختلف دارو تجویز میشه و در زمان های معینی اثرات اون بر روی اندام ها اون هم به روش علمی ثبت میشه . برای نمونه در خصوص کافور با همین مطالعات استاندارد اثرات عصبی اون به اثبات رسیده ولی اثر تخریبی روی دستگاه تناسلی هنوز به اثبات نرسیده

امير آشنا
10th March 2010, 10:36 AM
من بعد از خوردن کافور این نتیجه رو گرفتم که اسید هایی که با مواد باز (صابونی) مخلوط باشن روند رشد اسپرم هارو کنترل میکنن و به اصطلاح اسپرم هارو خواب میکنن . البته این فقط یه نظریه هست که هنوز نتونستم ثابت کنم

شما چجوری بعد از خوردن یه ماده چنین نتیجه ای گرفتی ؟:-/

امير آشنا
10th March 2010, 10:48 AM

ببین اشکان جان خودت هم ملاحظه کردی که فضا برای بحث در اینجا آزاده ولی باید توجه داشته باشیم هر بحثی ظرف خودش رو می طلبه . یه موضوعی که نیاز به یه پایه علمی اختصاصی در یه زمینه خاص رو داره آیا قابل به بحث گذاشتن در یه فضای عمومیه ؟ به نظرت منطقیه مثلا من بیام بگم «دوستان به نظرتون فلان نوع بتن برای این سازه خاص مناسبه یا نه ؟!» آیا چنین موضوعی رو بدون داشتن پایه علمی لازم در زمینه مهندسی عمران میشه به بحث در یه فضای عمومی گذاشت ؟! از شما خواهش کردم موضوع رو به شیوه صحیح و در جای خودش مطرح کنید . در صورتی که در خصوص این مساله واقعا با مشکل مواجهی بهتره با یه پزشک متخصص بیماری های تناسلی موضوع رو مطرح کنی چون در غیر این صورت ممکنه از پایه مرتکب اشتباه بشی .
بازم ممنونم از همکاریت @};- از همه دوستانی هم که تو این تاپیک مباحثی مطرح کردن تشکر می کنم و با اجازه همگی تاپیک بسته میشه
@};-;)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد