PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال زانو پرانتزی

bigm
28th February 2010, 09:39 AM
سلام. 21 ساله هستم و زانوام حالت پرانتزی به )( داره. الان 3 هفتست که تو زانوام کمی درد دارم. دکتر آمپول ویتامین دی و کبسولهای غضروفساز نوشته واسم. میخواستم بدونم با ورزش و تقویت عضله های پا میشه درمانش کرد یا حتما نیاز به جراحیه؟ هزینه جراحی چقدره تقریبا؟ خیلی ممنون

امير آشنا
28th February 2010, 10:22 PM
سلام دوست عزيز

به سايت خودت خوش اومدي @};-

البته در خصوص اين موضوع قطعا بايد با توجه به مشاهده عكس راديولوژي و معاينه كامل اون هم توسط فوق تخصص جراحي زانو نظر داده بشه ولي به طور خلاصه و كلي مي شه گفت اين عارضه نياز به جراحي داره چون در غير اين صورت به خاطر فشار زيادي كه به مفصل زانو وارد ميشه ، فرد دچار آرتروزهاي زودرس ميشه . در خصوص هزينه جراحي هم كاملا بسته به اينه كه توسط كدوم دكتر و در چه بيمارستاني جراحي انجام بشه
اطلاعات تكميلي در خصوص پزشك متبحر در اين زمينه رو اگه نياز داشتي در پيام خصوصي در اختيارت ميذارم

ان شاالله هميشه سلامت باشي {happy}

sajad13671367
4th April 2011, 03:15 PM
باعرض سلام وخسته نباشید اینجانب دانشجو هستم وبرای درس تربیت بدنی باید تحقیق کنم احتیاج به کتابی دارم که در مورد زانوی پرانتزی 30 تا چهل صفحه مطلب داشته باشد ایا میتوانید کتابی به من معرفی کنید؟لطفا مشخصات کتاب را به من میل کنید (m.seyedsjad@yahoo.com)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد