PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل باطری htc و راه حل آن

moji5
27th February 2010, 08:46 PM
اخیرا یک عدد گوشی htc diamond 2 خریداری کرده ام که هم اکنون از این گوشی و کارایی و قابلیتهایش بسیار راضی هستم و کلیۀ اخبار منفی که در اینترنت از این گوشی منتشر شده را تکذیب می کنم.
http://pourali.net/PIX/htc-touch-diamond2-smartphone-1.jpg
اما همین گوشی در ابتدای کار مشکلی داشت که خیلی مرا اذیت کرد و آن هم این بود که باطری این گوشی حداکثر ۱ روز پاسخگوی استفادۀ روزمره بود. از این رو جستجویی اساسی در اینترنت انجام دادم و برای رفع مشکل باطری این گوشی به نتایج زیر رسیدم که واقعا کارساز بود و مرا بسیار خوشحال کرد که این نتایج را با شما در میان می گذارم :

start>settings>connections>Beam از اینجا باید beam را خاموش کنید.
start>settings>connections>advanced network از این قسمت شبکه HSDPA را خاموش کنید.
start>settings>Phone در اینجا به زیر مجموعۀ band رفته و gsm را انتخاب نمایید.
مطمئن باشید که Wifi خاموش است. (از قسمت connection)
کلیۀ برنامه هایی که نیازی به آنها ندارید اما در حال اجرا هستند را از قسمت task manager (بالا سمت راست) ببندید. هر اندازه برنامۀ بیشتری در حال اجرا باشند، مقدار مصرف cpu بیشتر شده و در نتیجه مصرف باطری بیشتر می شود.
هر وقت گوشی خود را برای مدت بیش از ۱۵ دقیقه نیاز ندارید آنرا در حالت استندبای (Standby) قرار دهید. (با فشردن لحظه ای دکمۀ خاموش و روشن)
انتخاب شبکه را از حالت اتوماتیک به حالت دستی تنظیم کنید.
ساعت دارای افکت TouchFLO را با لمس کردن به سمت بالا، با ساعت سادۀ آن عوض نمایید.
بی دلیل از GPS استفاده نکنید.
آهنگ تماس خود را ساده انتخاب کنید.

این موارد را من شخصا تجربه کردم و باتری گوشی تا سه روز مداوم و راحت کار کرد. ضمنا به شما پیشنهاد می کنم اگر به ویندوز موبایل علاقمندید، از این گوشی لذت ببرید.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد