PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه تشخیص امکان دیده شدن در اتاق های پرو

s@ba
21st February 2010, 07:48 PM
این روزها بحث امنیت و پخش عکس و فیلم‌های خصوصی یکی از مباحث جامعه ماست.

پس زمان خوبیه که این مطلب را بخوانید:

بحث آینه های دو طرفه،

بله افرادی به این روش از شمادر حالیکه در هتل یا اتاق پرو یا در حمام یا دستشویی هستید

فیلم یا عکس تهیه کرده و به معرض دید عموم می‌گذارند.

پس حتما قبل از اینکه از محل‌های دارای آینه استفاده کنید، از یکطرفه بودن آن مطمئن شوید!

اما چطور؟

قبل از هرکاری از تست انگشت استفاده کنید:

انگشت خود را روی آینه قرار دهید، اگر بین انگشت شما و تصویر آن، یک فاصله‌ای باشد، این آینه واقعی است

اما اگر انگشت شما به تصویرش چسبیده باشد، این آینه دو طرفه است و احتمالا فردی در حال مشاهده شماست.

دلیل:

چون در آینه واقعی،لایه جیوه در پشت شیشه است،ولی در آینه های دو طرفه لایه جیوه در روی سطح شیشه است.

از همه شما خوبان، خواهش می‌کنم این موضوع را،به اطلاع دوستان خود برسانید، تا از پایمال شدن حقوق و آبروی فرد و خانواده‌ها جلوگیری کنیم.

AvAstiN
21st February 2010, 09:27 PM
:-o:-o:-o
آينه دو طرفه؟ :-o

آبجی
21st February 2010, 10:15 PM
:-?
جالب بود شنیده بودم ولی هیچ وقت راه تشخیص شو نمیدونستم
نشنیده بودم چطور باید تستش کرد :-/

بانوثریا
22nd February 2010, 12:21 PM
تو زمونه ی گندی گیر افتادیم

آبجی
22nd February 2010, 02:18 PM
{big green} فكر كنم فيلما امروز فرداس كه بياد رو اينترنتhttp://forum.gigapars.com/images/smilies/empathy.gif

ولي اين كارا رو ميكنند كه به چي برسن ؟؟؟ :-/ كه چي بشه واقعا؟:-?

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد