PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اندیشه ...

آبجی
19th February 2010, 11:17 PM
مرد جوانی، از دانشكده فارغ التحصيل شد . ماهها بود كه ماشين اسپرت زيبايی، پشت شيشه­های يك نمايشگاه به سختی توجهش را جلب كرده بود و از ته دل آرزو می­كرد كه روزی صاحب آن ماشين شود. مرد جوان، از پدرش خواسته بود كه برای هديه فارغ التحصيلی، آن ماشين را برايش بخرد . او می­دانست كه پدر توانايی خريد آن را دارد .

بلأخره روز فارغ التحصيلی فرارسيد و پدرش او را به اتاق مطالعه خصوصی­اش فراخواند و به او گفت :
من از داشتن پسر خوبی مثل تو بی نهايت مغرور و شاد هستم و تو را بيش از هر كس ديگری در دنيا دوست دارم. سپس يك جعبه به دست او داد . پسر، كنجكاو ولی نااميد ، جعبه را گشود و در آن يك انجيل زيبا ، كه روی آن نام او طلاكوبشده بود، يافت .
با عصبانيت فريادی بر سر پدر كشيد و گفت : با تمام مال و دارايی كه داری ، يك انجيل به من ميدهی؟
كتاب مقدس را روی ميز گذاشت و پدر را ترك كرد .

سالها گذشت و مرد جوان در كار و تجارت موفق شد . خانه زيبايی داشت و خانواده ای فوق العاده . يك روز به اين فكر افتاد كه پدرش، حتماً خيلی پير شده و بايد سری به او بزند . از روز فارغ التحصيلی ديگر او را نديده بود . اما قبل ازاينكه اقدامی بكند ، تلگرامی به دستش رسيد كه خبر فوت پدر در آن بود و حاكی از اين بود كه پدر ، تمام اموال خود را به او بخشيده است . بنابراين لازم بود فوراً خود را به خانه برساند و به امور رسيدگی نمايد .

هنگامی كه به خانه پدر رسيد ، در قلبش احساس غم و پشيمانی كرد . اوراق و كاغذهای مهم پدر را گشت و آنها را بررسی نمود و در آنجا، همان انجيل قديمی را باز يافت . در حاليكه اشك می ريخت انجيل را باز كرد و صفحات آن را ورق زد و كليد يك ماشين را پشت جلد آن پيدا كرد . در كنار آن ، يك برچسب با نام همان نمايشگاه كه ماشين مورد نظر او را داشت ، وجود داشت . روی برچسب تاريخ روز فارغ التحصيلی اش بود و روی آن نوشته شده بود: تمام مبلغ پرداخت شده است .

چند بار در زندگی دعای خير فرشتگان و جواب مناجاتهايمان را از دست داده ايم فقط برای اينكه به آن صورتی كه انتظار داريم رخ نداده اند ... ؟؟؟!!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد