PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جذاب‌ترین مردم جهان چه کسانی اند ؟

s@ba
18th February 2010, 12:56 PM
در این تحقیق از بیش از 5 هزار بریتانیایی در مورد جذاب‌ترین مردم جهان نظر سنجی شد و در این نظر سنجی آمریکایی‌ها در ابتدای لیست قرار گرفتند. خبرآنلاین: تحقیقات جدید نشان داد که آمریکایی‌ها جذاب‌ترین مردم در جهان هستند.
در این تحقیق از بیش از 5 هزار بریتانیایی در مورد جذاب‌ترین مردم جهان نظر سنجی شد و در این نظر سنجی آمریکایی‌ها در ابتدای لیست قرار گرفتند.
برزیلی‌ها و اسپانیایی‌ها هم به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را در این لیست از آن خود کردند.استرالیایی‌ها و ایتالیایی‌ها نیز مکان‌های چهارم و پنجم را به دست آوردند.
سوئدی‌ها رده ششم را به دست آوردند و جالب آن‌ است که خود انگلیسی‌ها رده هفتم را از آن خود کردند.هندوستان ، فرانسه و کانادا هم رده های 8 تا 10 را به خود اختصاص دادند.
یکی از سخنگویان سایت OnePoll.com که این نظرسنجی را انجام داده است در این باره گفت :آمریکا به دلیل داشتن صنعت سینمایی بسیار قدرتمند و با وجود داشتن بازیگرانی مانند جنیفر انیستون و برد پیت چهره خوبی از خود در دنیا به نمایش گذاشته است.
اما به نظر می‌رسد با داشتن جمعیتی در حدود 300 میلیون آن‌ها چندان هم شایسته کسب مقام اول در این لیست نبودند.
این در حالی است که انگلستان فقط توانسته است مقام هفتم جهان را از آن خود کند.البته اگر بخواهیم عادلانه قضاوت کنیم کشورهایی مانند ایتالیا ، فرانسه ، سوئد و برزیل قطعا قبل از انگلستان قرار خواهند گرفت.
لیست کامل 20 کشور اول جهان از لحاظ جذابیت به شرح زیر است:

1. آمریکا
2. برزیل
3. اسپانیا
4. استرالیا
5. ایتالیا
6. سوئد
7. انگلستان
8. هند
9. فرانسه
10. کانادا
11. مکزیک
12. پرتغال
13. والز
14. روسیه
15. ژاپن
16. ایرلند
17. آرژنتین
18. هلند
19. اسکاتلند
20. آلمان

Amir
27th February 2010, 12:11 AM
پس ايرانيا كجان يعني اونا جذاب نيستن ؟ حالا معيار سنجش جذابيت چي بوده ؟ اين بايد جالب باشه

آبجی
27th February 2010, 12:14 AM
پس ايرانيا كجان يعني اونا جذاب نيستن ؟ حالا معيار سنجش جذابيت چي بوده ؟ اين بايد جالب باشه

اقا امیر راست میگن اون وقت میشه بگی معیار این انتخاب چی بوده که ایران جز اونا نبوده ؟؟؟

s@ba
27th February 2010, 09:31 AM
راستش نمیدونم :-? اما حالا سوال من اینه که چرا شما فکر میکنید ایرانیا جذابن ؟!!!:-/

آبجی
27th February 2010, 12:46 PM
راستش نمیدونم :-? اما حالا سوال من اینه که چرا شما فکر میکنید ایرانیا جذابن ؟!!!:-/

:-o جانم ؟؟؟
يعني شما غير اين فكر ميكني؟؟؟:-?

s@ba
27th February 2010, 01:12 PM
آره ديگه اگه چنين فكري نميكردم كه سوال نميپرسيدم :-?:-?:-?

حالا شما كه فكر ميكني جذابن چه دليلي داري ؟8->

Amir
27th February 2010, 10:32 PM
حالا چرا اين سوال رو پرسيدم دليلش امث اينكه به ما قبولند كه هر چي غربيها فك ميكنند و تصميم ميگيرند ما بايد بي چون چرا بپذريم .. سوال من اينكه اين معيار جذابيت چي بوده كه اين دسته بندي چي بوده .. مثلا حالا دليل جذابيت هندي ها چيه مثلا .. به بر روي خوشكل و خوش اندامشون قسم .. به هوش استعداد شگرفشون به چي اخه .. نميخام توهين بكنم ولي ميخام بدونم دليل اينكه هنديها مثلا ده پله بالتر از ايرانيا قرار گرفتن چيه .. چرا بايد اينو بپذيريم ؟ البته قصدم توهين به ملت ها نيست هر جامعه انساني محترم و جذابيت هايي رو داره و چيزهاي كه بهشون اعتقاد دارند

اما در جواب دوست كاربرمون بگم كه ايرنيها اصيلترين امپراطوري دنيا بودند و منبع خيلي از تحولات از همين كشور شروع شده نميخام خيلي رو گذشته تكيه كنم اينا رو ديگه همه ميدونن .. منتها چي شد كه ما اينجا هستيم كه از نظر علم و فناروي عقب مونديم چيه !! اين رو ميشه روش بحث كرد كه چه بر سر ما اومد كه الان بايد مصرف كنند باشيم و از كجا و كي بايد به سرعت تحولات رو اغاز كنيم !! ؟ و به نظر خودم مهمترين تغيير بايد تو نوع نگرش يك ملت به خودش تقويت اعتماد به نفس و پشتكار تو عمل و شتاب به سوي علمي شدن از هر بعد اتفاق بيفته .. وقتي فرهنگ و علوم يك ملت ترقي كنه اونوقت همجانبه پيشرفت خواهد كرد

و يه سوال ديگه چرا يه موسسه تو مملكت ما نبايد اين نظر سنجي رو بذاره كه جذابترين شهر و مردم كشور كجا هستند و چرا !! اصلا تو همين سايت ميذاريم

hoora
27th February 2010, 10:38 PM
چرا يه موسسه تو مملكت ما نبايد اين نظر سنجي رو بذاره كه جذابترين شهر و مردم كشور كجا هستند و چرا !! اصلا تو همين سايت ميذاريم

پیشنهاد جالبیه:-?
امیدوارم عملی شه

Amir
27th February 2010, 10:43 PM
خدمت شما

http://njavan.com/forum/showthread.php?p=101551#post101551

moji5
27th February 2010, 11:32 PM
سلام امیر جان
بحث عقب موندن که خودش یه تاپیک میخواد
چه اشکالی داره هرکی دیدگاهش رو بگه.

آبجی
28th February 2010, 12:14 AM
سوال من اينكه اين معيار جذابيت چي بوده كه اين دسته بندي چي بوده .. دقیقا فکر کنم دلیلشون جالب باید باشه هر چند که فکر نمیکنم درست بوده باشه

مثلا حالا دليل جذابيت هندي ها چيه مثلا فکر کنم فیلمای ابکی که میسازند {worried}

منتها چي شد كه ما اينجا هستيم كه از نظر علم و فناروي عقب مونديم چيه !!این حرفتون رو قبول دارم چون ما لایق بیشتر از اینها هستیم و جایگاه همون الان این نیست ولی باید بگم که ایران الان تو خیلی مسائل بهترینه . به قولی پیشتازه و از کشورهای دیگه پیشی گرفته .

مهمترين تغيير بايد تو نوع نگرش يك ملت به خودش تقويت اعتماد به نفس و پشتكار تو عمل و شتاب به سوي علمي شدن از هر بعد اتفاق بيفته

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد