PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حداقل سیستم مورد نیاز واقعی Starcraft II

Geek
18th February 2010, 09:27 AM
دیشب نسخه Beta آزمایشی بازی آغاز شد و سایز اون هم 1.64GB هست البته برای گرفتن این نسخه تو یه فروم رسی راه حل داده اما فقط میتونید بگیریدش بدون Key نمیتونید بازی کنیدش و باید حتما قبلا در Battle.net ثبت نام میکردید ,ولی در کل هنوز راه اندازی نشده که کسی بخواد بازی کنه چه با Key چه بی Key . برای ثبت نام Beta با یکی از محصولات Blizzard رو با Key که قبلا گرفته بودید رو وارد میکردید تا بتونید تو Beta ثبت نام کنید و منتظر Key باشید , البته من نداشتم خودم اما تو خود سایتش 10 روز مجانی بازی WOW هست من اونو انتخاب کردم بهم اجازه داد برم تو نوبت تست Betaی Starcraft II اما معلوم نیست بدن بهم یا نه ... احتمالا آخر همین ماه سرورها راه اندازی میشن

این بار دیگه سایت رسمی Blizzard (http://us.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_US&articleId=26242&parentCategoryId&pageNumber=1&categoryId=3633)آمریکا حداقل سیستم مورد نیاز رو گذاشته .گرچه این هم بگفته خودشون سیستم مورد نیاز قطعی نیست و در آینده اعلام میکنن.

The minimum system requirements for the Starcraft II Beta are as follows
PC Minimum Requirements:

• Windows XP SP3/Vista SP1/Windows 7
• 2.2 Ghz Pentium IV or equivalent AMD Athlon processor
• 1 GB system RAM/1.5 GB for Vista and Windows 7
• 128 MB NVidia GeForce 6600 GT/ATI Radeon 9800 PRO video card
• 1024x768 minimum display resolution
• 4 GB free hard space (Beta)
• Broadband connection

*Note* the final requirements for Starcraft II have not yet been determined. Due to ongoing development the minimum requirements listed above are subject to change at any time. During this phase a Mac version will NOT be available, please check bac

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد