PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتوئو: دلم برای بارسا تنگ شده ولی ...

mahdi9067
17th February 2010, 09:30 PM
ساموئل اتوئو ، مهاجم کامرونی دنیای فوتبال در صحبتهایی اعلام کرده که دلش برای بارسلونا تنگ شده ولی به دنبال تکرار موفقیتهای کسب شده همراه با بارسا در رختکن اینتر می باشد.

اتوئو تابستان سال گذشته به عنوان بخشی از وجه قرارداد زلاتان ایبراهیموویچ که رهسپار بارسلونا شده بود، به اینتر پیوست. او در طول رقابتهای این فصل ده برای برای اینتر به گل رسیده ولی معتقد است که می تواند بیش از اینها برای اینتر موثر واقع شود.

ستاره کامرونی در گفتگو با ورلد ساکر گفت:« پس از سیزده سال زندگی در اسپانیا، جدایی از این کشور بسیار سخت بود و به شدت دلتنگ زندگی ام در بارسلونا هستم. البته به رغم تمام این سختی ها نهایت تلاشم را به کار گرفتم تا بتوانم به خوبی خود را با واقعیتهای شهر میلان تطبیق دهم.»

اتوئو ادامه داد:« هدف من تکرار قهرمانی هایی که با بارسلونا کسب کرده بودم، همراه با اینتر است.»

انتظار می رود که اتوئو در دیدار شنبه شب تیمش مقابل سمپدوریا به عنوان بازیکن ثابت وارنه میدان شود.

او همراه با بارسلونا دوبار در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به عنوان قهرمانی رسید و در هر دو دیدار فینال مقابل آرسنال (2006) و منچستریونایتد (2009)گلزنی نمود.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد