PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر تمجید رؤسای Ubisoft و EA از کاهش قیمت Playstation 3

Geek
17th February 2010, 12:04 PM
http://assets.vg247.com/current//2009/08/ps315.jpg

مدیر ارشد (CEO) شرکت Ubisoft آقای Yves Guillemot و رئیس EA Games آقای Frank Gibeau در مورد کاهش قیمت استثنایی Playstation 3 صحبت هایی کردند.
Guillemot، بنیانگذار Ubisoft گفت: این خبر واقعاً استثنائی ای است. من فکر میکنم این ماشین یک ماشین بزرگ با Blu-ray است. من خوشحالم که آنها قادر به تغییر قیمت آن بودند، مخصوصاً در انگلستان.
در همین راستا، Gibeau، رئیس EA گفت: من فکر میکنم این مایه ی هیبت است! این یک حرکت قدیمی است اما همچنان برای ما تازگی دارد و یک حرکت خوب است. ما مهمات (بازی ها) را برای جنگ های سخت افزاری می سازیم. بنابراین کمترین قیمت ممکن برای یک سخت افزار، یک چیز خوب برای ما است. ما میخواهیم پایه و زمینه را به بزگترین و وسیع ترین شکل ممکن ببینیم، و کنسول سونی یک وسیله ی خوب است.
PS3، همانطور که در کنفرانس سونی در GamesCom تایید شد، هم اکنون با قیمت £249/$299/€299 در سراسر دنیا فروخته می شود.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد