PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Fable iii یک عنوان نقش آفرینی نخواهد بود !!!

Geek
15th February 2010, 07:24 PM
پیتر مولینو گفت: سری Fable دیگر نباید به عنوان یک بازی نقش آفرینی (Role-Playing Game) در نظر گرفته شود!
در پی نمایش Fable 3 در نمایشگاه X10 توسط استدیو LionHead این سخنی بود که توسط پیتر مولینو تایید شد.

"من مطمئن نیستم که دیگر بتوان FABLE را یک عنوان نقش آفرینی نامید، وی به CVG گفت: بدیهیست که این عنوان دیگر یک بازی نقش آفرینی منتهی به دهه 90 نیست شما میتوانید در نگاهی که به عنوان داشتید تشخیص دهید که این بازی چقدر به یک بازی اکشن/ماجراجویی نزدیک تر است.
FABLE III درای درام ها و نمایش های زیادیست، داستان قوی و مقداری احساسات نیز در بازی گنجانده شده است اما با توانایی بهبود بخشیدن یا اصطلاحاً Level-Up.
بنده توانایی level-Up در بازی را بسیار دوست دارم اما من از آن دسته اشخاصی که تنها کرکتر مورد نظر خود را طراحی و به چگونگی ساخت آن نسبت به ذاعقه راستین خود توجه ای نمیکنند نیستم در واقع از آن قشری که میگویند این کرکتر منم و مهم هم نیست که این چیه, نخواهم بود".

اطلاعاتی که دیشب طی کنفرانس X10 اعلام شد به غیر از تغییرات و حذف هود در بازی, expression کاملاً از بازی برچیده شده است و توسعه دهندگان در پی جایگزینی سیستم لمسی بجای سیستم حالت هستند.
در حال حاضر بجای اخم کردن ابزار های متناسب دیگری در دسترس خواهند بود نظیر: خنیدن، کشیدن، دوست داشتن، تکان دادن و...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد