PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگر روز جمعه موعود خبر ظهور را از كنار كعبه بشنوم ...

AvAstiN
10th February 2010, 10:07 AM
بسم الله الرحمن الرحيم

تصور كنيد نداي ظهور حضرت را در جمعه ي آتي بشنويد ، چه عكس العملي را بروز مي دهيد؟
وقتي طبق حديث زير نداي بقيت الله خير لكم ان كنتم مومنين را شنيديد چه عكس العملي داريد؟

...و آيد آوازى از آسمان بآن كه حق با او است و با شيعه او، پس نزد اين بيرون آيد قايم ما، پس هر گاه كه ظهور كند اسناد نمايد پشت مبارك خود را بخانه كعبه، و اجتماع نمايند بسوى وى سيصد و سيزده مرد، و اول چيزى كه تنطق كند بآن اين آيت باشد كه «بَقِيَّتُ اللَّهِ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ مُؤْمِنِينَ» بعد از آن فرمود كه: منم بقية اللَّه و خليفه و حجت او بر شما

( اين مطلب رو تو سايت مركز نشر اعتقادات ديدم و به نظرم جالب اومد و تفكر بر انگيز )

*مینا*
10th February 2010, 12:59 PM
جواب دادن بهش سخته !
به نظرم اگه منتظر واقعی باشم که خوش حال می شم اگه که نه خیلی تعجب می کنم و دست و پام و گم می کنم که خیلی از کارا رو انجام ندادم !!

امير آشنا
10th February 2010, 10:54 PM
چيزي كه اتفاقا اين روزا زياد بهش فكر كردم اين بوده كه اصلا از كجا معلوم امثال من پذيراي امام زمان باشيم ؟
شايد به نظر عجيب بياد ولي واقعا اين روزا چيزايي ديدم كه خيلي وحشت كردم از چنين تباهيي كه ممكنه عاقبت آدم بشه . يعني آدمي كه حق رو تحت هيچ صورتي قبول نمي كنه حتي وقتي اون رو عريان مي بينه چطوري ممكنه نداي امام زمان رو باور كنه ؟ يعني حق پوشي مي تونه عاقبتش حق جوشي بشه ؟!

kamanabroo
11th February 2010, 12:06 AM
به قول امیر این مسئله خیلی فکر من رو هم مشغول کرده و همیشه بهش فکر می کنم.

شاید اگه بهم بگن قراره همین جمعه آقا امام زمان ظهور کنن،
من خجالت زده بشم و ...

اما سعی می کنم از تمام وجودم مایه بگذارم تا آقا قبولم کنه

ولی یه چیزی بهم میگه :
تو اگه اهل مایه گذاشتن بودی همین الان مایه می گذاشتی!!!{i dont want to see}

AvAstiN
11th February 2010, 11:30 AM
راستش خودم از جواب دادن به اين سوال يكم مي ترسم
يعني يه جورايي تصور اينكه فردا امام زمان ظهور كنن سخته
مايي كه الان گرفتار كاراي خودمونيم يه دفعه آرامش كاذبي كه واسه خودمون جور كرديم رو به هم مي ريزه

قبلا خيلي بهش فكر مي كردم كه اگه الان ظهور امام زمان رخ بده چي كار مي كنم ولي چند وقته كه خيلي فك نمي كردم
اين تاپيك رو كه ديدم استارت دوباره اي بود ( انشاالله واسه اونايي كه غافل بودند هم باشه )

تاری
11th February 2010, 05:51 PM
یارب
هیچ وقت دوست نداشتم نسبت به سوالی که حسی ندارم از بی تجربگی به آن؛ نظر ارائه کنم چون خودم را ناتوان می بینم از آینده ای که ندیدمش.
یاعلی

schrodinger
15th February 2010, 02:34 PM
از اونجایی که می دونم قبل از ظهور امام زمان چندین مدعی دروغین میان و میرن و
از اونجایی که
اجتماع نمايند بسوى وى سيصد و سيزده مرد و همچنین چون آدما گرفتار چیزای دروغین هستن و به قول یه نفر دعاشون این روزا به جای اینکه بگن خدایا ما رو به راه راست هدایت کن میگن : خدایا ما حوصله نداریم به راه راست هدایت بشیم، خودت راه راست رو به سمت ما کج کن و ....
متاسفانه و با احساس خجالت و شرمندگی کامل احتمالا بعد از اینکه شنیدم امام زمان قراره این جمعه ظهور کنه میگم : احتمالا اینم یک دروغه مثل بقیه دروغها (غافل از اینکه حقیقت داشته) و بعد زمانی به خودم میام که دیگه دیر شده :">{worried}
سعی می کنم اینطوری نباشم اما همه چیز دست خود آدمها نیست ، اتفاقاته که آدمها رو پیش می بره ...
شانس بیارم جزو سپاه دجال نباشم ....

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد