PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رونالدینیو:قبل داربی، پارتی نبودم

mahdi9067
5th February 2010, 01:21 AM
سایت گل- رونالدینیو در صحبتهایی اعلام کرده که شبهای قبل از داربی شهر میلان را در پارتی سپری نمی کرده و معتقد است که تمامی این اخبار، در حد شایعه است.

در گزارشات منتشره می خوانیم که یکی از دلایل اصلی شکست 0-2 میلان مقابل اینتر این بود که رونالدو در شبهای قبل از این دیدار حساس به جشن و پایکوبی پرداخته و در نتیجه نتوانسته در داربی مهم شهر میلان در اوج آمادگی باشد. ولی رونالدینیو در وب سایت شخصی اش مطلبی را در این باره نوشته و این اخبار را تکذیب کرده است.

رونالدینیو گفته:« من در هتل میهمان داشتم ولی این حقیقت ندارد که من میهمانی ترتیب داده بودم و تمام صحبتهایی که از پارتی به گوش می رسد را تکذیب می کنم. من در ماه های اخیر با تمام وجود تمرین می کنم و فکر می کنم که صحیح نیست که ماجراهای قدیمی زندگی مرا برای توجیه نتیجه منفی تیم ما در داربی به میان بیاورند یا داستانهایی راجع به من خلق کنند. من خودم را وقف پروژه ورزشی میلان کرده ام و نهایت سعی ام را به کار گرفته ام که دراوج باشم.»

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد