PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بولهروز: پیشنهاد آژاکس خنده دار بود

mahdi9067
5th February 2010, 01:20 AM
سایت گل- خالد بولهروز، ستاره هلندی باشگاه اشتوتگارت برای حضور در ترکیب اصلی این تیم در رقابتهای این فصل بوندس لیگا، تلاش زیادی می کند و انتظار می رود که او در بازار نقل و انتقالات زمستانی رختکن این تیم را ترک کند.

از سوی دیگر مسئولان باشگاه آژاکس نیز خواهان به خدمت گرفتن ستاره سابق باشگاه هامبورگ بودند تابدین ترتیب او را به فوتبال هلند بازگردانندولی در نهایت روند این انتقال بر سر مسائل مالی متوقف شد. بولهروز اکنون در صحبتهایی اعلام کرده که زمانی که با مسئولان آژاکس برسر میز مذاکره نشسته، کاملا شوکه شده است.

بولهروز در صحبتهایی در این رابطه گفت:« من حتی حاضر بودم تا با کاهش زیادی در رقم دستمزدم به آژاکس بپیوندم. من واقعا می خواهم در رقابتهای جام جهانی 2010 حاضر باشم و به همین منظور آماده بودم تا با دریافت تنها 25% از دستمزد کنونی ام به آژاکس بروم.ولی در نهایت آنها حاضر به پرداخت این مبلغ نیز نبودند.کل ماجرا برایم بسیار عجیب بود. ما نهایت سعی مان را به کار گرفتیم تا این انتقال صورت بگیرد ولی در نهایت راه حلی وجود نداشت و در نهایت این انتقال صورت نگرفت.»

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد