PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما چيه ؟راجع به ....

mahdi9067
1st February 2010, 12:33 AM
http://uc-njavan.ir/uploder/files/y88/10-11-12/t.jpgسلام
نميدونم چه رسمي هست تو ايران كه وقتي ميبينن يك نفر تو كارش موفق ميشه ميخوان خرابش كنن .
امير قلعه نويي پر افتخار ترين مربي ليگ برتر ايران هست مربي كه تيم هاش هميشه قشنگ و تماشاگر پسند بازي ميكنن چه وقتي كه در برق تهران بود و تونست با تيم دسته دومي برق كه ستاره اون زمانش علي سلماني بود پرسپوليس رو از جام حذفي كنار بذاره و چه وقتي كه استقلال بحران زده رو گرفت و قهرمان تحويل داد و چه موقعي كه مس كرمان به گل نشسته فرهاد كاظمي رو گرفت و در نيم فصل دوم متحولش كرد وشايد از اول فصل تو كرمان بود مس شانس قهرماني داشت .
افشين قطبي يكي از محبوب ترين مربيان تاريخ ايران كه هم استقلالي ها دوستش داشتند و هم پرسپوليسي ها و هم شهرستانيها كه پرسپوليس رو تونست به طور معجزه اسايي و با اين كه 6 امتياز از اون تيم كم كرده بودند قهرمان كنه .
بگذريم اقاي كربكندي انتقادهاي يا بهتره بگم تهمت هاي بدي رو به امير قلعه نويي زده من ميگم اقاي كربكندي شما يي كه دم از حق و حقيقت ميزني خداييش پنالتي شما تو همين بازي پنالت بود .
يك نظر سنجي براي شما عزيزان گذاشتم
به نظر شما امير قلعه نويي مشكل داره يا نه ديگران به خاطر حسادت قصد تخريب او رو دارند

kamanabroo
1st February 2010, 01:00 AM
تا جایی که بنده اطلاعات دارم
از قلعه نویی نه کار ناشایست دیدم نه هنجار شکنی های تبلیغاتی

احساسم اینه که داره با دلسوزی کارش رو انجام میده

اما این دلیل نمیشه که صد در صد تایید کنم ها...........
چون من از همه چیز خبر ندارم

ولی آنچه که خبردارم می دونم کارش درسته

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد