PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عزت الله انتظامي: فيلم سطحي بازي نکرده‌ام

Geek
31st January 2010, 07:58 PM
عزت الله انتظامي گفت: بازيگر نبايد فيلم سطحي بازي کند و خودم نيز به ياد ندارم که در فيلمي سطحي بازي کرده باشم.

http://www.irna.ir/NewsMedia/Photo/Smal_Pic/nophoto%5C41.jpg (http://www.irna.ir/NewsMedia/Photo/Larg_Pic/nophoto%5C41.jpg)
به گزارش روز يکشنبه خبرنگار فرهنگي ايرنا، عزت الله انتظامي بعداز ظهر امروز (يکشنبه 11 بهمن ماه 1388) در نشست پرسش و پاسخ که بدون حضور کارگردان اين فيلم و با حضور تهيه کننده آن در برج ميلاد تهران برگزار شد، با اشاره به اينکه بايد کاري کنيم که تماشاگر ما را فراموش نکند، ادامه داد: در تمامي فيلم‌هاي خود سعي کرده‌ام به گونه‌اي بازي کنم که تماشاگران از آنها لذت ببرد و تا کنون نيز فيلم سطحي بازي نکرده‌ام.
بازيگر فيلم مستند "و آسمان آبي" با بيان اينکه اين فيلم از دو سال پيش ساخت آن آغاز شد، گفت: پس از ساخت فيلم، 15 دقيقه آن را ديدم و دو سه شب نتوانستم بخوابم، به خاطر اينکه دلهره داشتم که اين اثر چگونه خواهد شد.
اين بازيگر سينما افزود: اگر بازيگر نقشي که بازي مي‌کند را باور داشته باشد، تماشاگران هم آن را باور خواهند کرد.
انتظامي با اشاره به اينکه از 12، 13 سالگي که در لاله زار بازي مي‌کردم، نوع تشويق کردن تماشاگران را مي‌فهمم، خاطرنشان کرد: وقتي تماشاگر دست مي‌زند، من مي‌فهمم که از فيلم خوشش آمده يا از آن بدش آمده است. در اين فيلم نيز وقتي که مردم فيلم را ديدند و دست زدند، فهميدم که از آن خوششان آمده است.
وي، گفت: من در اين اثر مستند خودم بودم و بازي نکردم. در اين اثر همان کارهايي را کردم که يک آدم در خانه‌اش انجام مي‌دهد.
انتظامي افزود: به جوانان اعتقاد زيادي دارم چرا که در جواني بودم که در فيلم "گاو" بازي کردم و اولين جايزه را گرفتم و سپس در دانشگاه درس خواندم.
بازيگر سريال " کمال الملک" ادامه داد: توان حضور در جشنواره فيلم فجر را به دليل وضعيت پاي خود ندارم و قلي پور تهيه کننده اين اثر مستند مرا به اينجا آورده است.
اين گزارش حاکي است که عزت الله انتظامي در هفتمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر در سال 1367 سيمرغ بهترين بازيگر نقش اول مرد را از آن خود کرد.
«و آسمان آبي» کاري از «غزاله سلطاني»، اثري مستند درباره زندگي عزت الله انتظامي است که مستانه مهاجر تدوين اين مستند را انجام داده و مجيد انتظامي ساخت موسيقي اين فيلم را بر عهده داشته است.
عوامل و دست اندرکاران اين مستند عبارتند از صداگذاري و ميکس:حسين ابوالصدق، تصويربردار: گلاره زند، صدابردار: مهدي صالح کرماني، روابط عمومي: ليلا همتي، گروه تصوير: محمود کريمي، روزبه حسيني، گروه صدا: مازيار رزاقي، جاويد خوشدل ، عکاس: ليلي ولي، طراح پوستر: حميدرضا محسني، تيتراژ: وحيد شريفي، دستيار تدوين: هميلا موند ماکويي، امور تدوين و صدا: استوديو آواي نفس، شاعر و خواننده: سيد محمد عبدالحسيني، گروه فني و توليد: امين نادري، پرهام بازغي، فريدا پوروالي، سيد احمد ابطحي، پيام پارسامقام، حسين خسروي‌پور، حسين زرکش، محمد طالبي، ضبط موسيقي: استوديو پاپ.

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 931293

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد