PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازنگری این صفحه بررسی و نقد کامل بازی1943 Battlefield (میدان جنگ 1943)

Geek
29th January 2010, 01:37 PM
مقدمه
این روز ها سر سرور لایو و کلا لایو باز ها خیلی شلوغ است!
من خودم نمی دونم ولی به نظر من سود زیادی از همین راه به دست میاید طوری که می گویند مایکروسافت از لایو بیش از 30 هزار بازی فروش دارد! و حتی این ایده های dlc همش پوله و منفعت کمی برای گیمر ها دارد! اگر حساب کتاب کنید می بینید که اگر بازی رو ما بریم از آمریکا بگیریم بهتر از این است که از لایو دانلود کنیم.
سوال شما این است که چرا؟!
خب 1600 مایکروسافت پوینت خیلی رایج است در صورتی که بازی 19$ به فروش می رود! حالا برای ما 1600 مایکروسافت پوینت برابر است با 25 هزار تومان که تو همین فروشگاه بازی نما موجوداست! و نکته ی جالب این جاست که مایکروسافت برایش 1 دلار هم خرج پک های ms ندارد! وکلا این یه چیز مجازی است! همین کارهاست که مایکروسافت و....... را از رکود اقتصادی نجات می دهد
!!!
خب حالا بریم سر اصل مطلب یعنی Battlefield 1943

نکاتی درباره ی این بازی
این بازی دارای 200 امتیاز یا همون اچیمونت است.من خبر ندارم ولی بعضی ها می گوبند موتور این بازی همان بد کمپانی 2 است!
اگر خواستین می تونم براتون طرز به دست آوردن تمام تمبر ها و کارت پستال و اچیومنت هایش رو بنویسم.
میدان جنگ 1943 یه شاهکار از تمام زاویه ها است استفاده از تفنگ، توپ ها، خلبانی، رانندگی و......... همه ی این ها نکات قوت این بازی است.
این پست ادامه دارد!

نمره ی من به این بازی ب+ است یعنی 8.5
+: گرافیک زیبا، بازی عجیب و انفجار وسایل نقلیه مثل هواپیما و ماشین، پاداش ما بستگی به کلاس بازی دارد(هارد نرمال...) و نشان افتخار و پاداش و هوش مصنوعی قوی مربوط به باز کردن بعضی چیز ها و آخرین نکته احیا جنگ جهانی 2
-: هارد به تنظیم خود بازی(بعضی وقت ها)، فقط سه نقشه ی استاندارد در بازی موجود است.
کلا بازی قابل قبولی است!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد