PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Real god

آبجی
28th January 2010, 10:38 AM
یکی بود یکی نبود یه روزی یه فرشته کوچولی ای بود خوب و مهربون هر روز با خوبی و خوشی زندگی می کرد و با خدای خودش که تو آسمونها بود راز و نیاز می کرد و از زندگیش کاملا راضی بود تا اینکه یه روز این فرشته کوچولوی ما مریض می شه و هر روز حالش بدتر از دیروزش می شد تصمیم گرفت که از خدا کمک بگیره و از اون بخواد که خوبش کنه شروع کرد به صدا کردن خدا هر چی بیشتر خدا رو صدا می زد خدا از اون دورتر می شد هر چی بیشتر تلاش می کرد که خدا به اون کمک کنه ولی نه تنها به نتیجه نمی رسید بلکه حالش بدتر و بدتر می شد تا اینکه دیگه فرشته نتونست تحمل کنه و خسته شد و از شدت عصبانیت شروع کرد به خدا فحش دادن و وجودش رو انکار کرد و همینطور به خدا بد و بیراه می گفت تا اینکه حالش کم کم بهتر و بهتر شد و تقریبا دیگه حالش خوب شده بود بعد از این ماجرا فرشته کوچولوی ما فهمید که خدای واقعی اون تو آسمون ها نیست بلکه خدای واقعی تو وجود خودش بوده.

بانوثریا
29th January 2010, 08:25 PM
یعنی چی؟؟؟؟/

آبجی
29th January 2010, 09:49 PM
یعنی اینکه خودت هم باید تلاش کنی ;)
این جمله رو همه مون شنیدیم :

خدا میگه از تو حرکت از من برکت

خب این یعنی چی ؟؟؟:-/
به نظرت اگه یه نفر بشینه و بگه خدا میرسونه خدا میرسونه به نظرت واقعا چیزی بهش میرسه نه خدا میگه تو تلاشت رو انجام بده منم مراقبت هستم کمکت میکنم همیشه باهات هستم در کنارت نزدیک تر از اونی که بهش فکر کنی .
اون فرشته هم وقتی مریض شد فقط از خدا خواست که بهش کمک کنه خودش هیچ حرکتی انجام نداد هیچ تلاشی نکرد .
همه ما برای رسیدن به اهدافمون باید تلاشمون رو بکنیم و از خدا هم کمک بخوایم نه اینکه بدون انجام هیچ تلاشی از خدا کمک بخوایم .

بانوثریا
2nd February 2010, 08:08 PM
تا اینکه دیگه فرشته نتونست تحمل کنه و خسته شد و از شدت عصبانیت شروع کرد به خدا فحش دادن و وجودش رو انکار کرد و همینطور به خدا بد و بیراه می گفت تا اینکه حالش کم کم بهتر و بهتر شد و تقریبا دیگه حالش خوب شده بود
به نظرت فحش دادن و خدا رو انکار کردن تلاش کردنه؟؟؟
مثلا وقتی فحش میداد چه تلاشی می کرد؟؟؟؟

Shr776
8th February 2010, 04:31 PM
خیلی باحالید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد