PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال کمک

پیمان20
26th January 2010, 05:08 PM
خواهش می کنم کمکم کنیدمی خواهم توسط لبتاب با ایتترنت توسط موبایل وصل شوم
دنبال خیلی مطالب می گردم نمی توانم پیداکنم
{happy}

پیمان20
26th January 2010, 05:16 PM
از اینترنت نمی دانم چطور استفاده کنم خیلی کتاب می خوانم نمیدانم اطلاعاتی را که می خواهم چطور پیدا کنم کمکم کنید می خواهم توسط لبتابم با انترنت توسط موبایل وصل شوم نمی توانم

Admin
26th January 2010, 05:44 PM
از اینترنت نمی دانم چطور استفاده کنم خیلی کتاب می خوانم نمیدانم اطلاعاتی را که می خواهم چطور پیدا کنم کمکم کنید می خواهم توسط لبتابم با انترنت توسط موبایل وصل شوم نمی توانم

سلام

دوست من توسط لپ تاپ از طریق سرویس gprs موبایل میشه به اینترنت وصل شد اما به واسطه ی یک دستگاه مخصوص.

اگه کمی صبر کنید اطلاعات کاملتری در اختیار شما قرار میدم.
موفق باشید

Bl@ck*roz
26th January 2010, 05:50 PM
با سلام دوست عزیز

این که کاری نداره

اگر موبایل شما از wifi پشتیبانی میکند براحتی می توانید این کار را انجام دهید

در حال حاضر من با موبایل بنده که از wifi پشتیبانی می کنه به اینترنت متصلم

و: این مطالب موجود در اینترنت را زیاد در نظر نگیرید اگر خواستید جستجو کنید چون هیچ کدام به طور کامل نیست و باید از هر کدام یک جمع بندی کنید

Admin
26th January 2010, 06:26 PM
در مورد سرویس Gprs ایرانسل اینجا اطلاعاتی هست...

http://irancell.ir/Layer2/?id=73

همچنین در مورد دستگاه مربوطه باید به نمایندگی های ایرانسل مراجعه کنید...

موفق باشید

Bl@ck*roz
26th January 2010, 06:33 PM
دوست عزیز شما می خواهید با اینترنت موبایل وارد اینترنت شوید یا اینترنت کامپیوتر را روی موبایل استفاده کنید ؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد