PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خوشبخت ترین ادم کیه؟

آبجی
23rd January 2010, 01:49 AM
می دونم که همه ی ما آدما سعی می کنیم به نحوی خوشبخت ترین آدم روی زمین باشیم. و هر کسی خوشبختی را در چیزی دورجستجو می کنه . و در تلاشه که به اون هدف برسه.
ولی نمی دونه که خوشبختی همین الان هم باهاشه. خوشبختی تو دل همه ی ماها هست ؛ کافیه کمی به دلمون رجوع کنیم اونوقت اونو
می بینیم.اون تو همیشه چیزی هست که هیچ وقت ما رو تنها نمی ذاره.
و بدیش اینه که اکثریت ما آدما فقط در سختیا حسش می کنیم و به اون رجوع می کنیم و وقتی مشکلمون حل شد دیگه سراغی از اون نمی گیریم و می ریم دنبال خوشبختی...
در حالی که خوشبختی موهبتی است که همیشه با ماست کافیه یه مقدار زاویه دیدمونو تغییر بدیم و به قول شاعر چشامونو بشوریم و جور دیگه ای به اطرافمون نگاه کنیم.
مگه خوشبخت کیه؟ به نظر من خوشبخت کسیه که خدا رو تو تک تک سلولاش حس کنه. کسیه که یه ذره از خودش بیرون بیاد و اینقدر خودپرست نباشه و بتونه لبخند کودک رو ببینه که با نگاه معصومانه اش داره باهاش حرف می زنه و می خواد بگه که ای انسان تو تنها نیستی و تنها رها نشدی . کسیه که بتونه در اوج ناملایمات دنیا برای یک لحظه هم که شده از چه چه پرندگان لذت ببره. و ...
پس می بینین که خوشبخت شدن زیاد هم دور نیست و لازم نیست حتماَ قرص بخوری تا احساس به ظاهر خوشی و خوشبختی بهت دست بده.
و من واقعاَ متاسف شدم و میشم وقتی می شنوم یا می بینم جوونای مملکتم ، هم سن و سالای خودم به خاطر یک لحظه خوشی یک عمر خودشونو و اطرافیانشونو داغون می کنند.
به خدا ، خوشبختی و خوشی تو مخدر و قرص اکس و کراک و ... نیست.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد