PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كاكا: ميلان در قلب من جاي دارد

mahdi9067
21st January 2010, 11:13 PM
كاكا ستاره برزيلي رئال مادريد پس از شايعاتي مبني بر احتمال بازگشت او به ميلان در اين‌باره چنين گفت:« ميلان هميشه در قلب من باقي خواهد ماند چرا كه من دوستان بسيار زيادي در آنجا دارم.»
او كه با لبخند مقابل دوربين‌هاي تلويزيوني ايستاده بود، درباره فرم خوب ميلان در دو ماه گذشته گفت:«آنها خيلي خوب بازي مي‌كنند و به نحوه فوق‌العاده‌اي به شرايط ايده‌آل رسيده‌اند.»
كاكا در پاسخ به شايعه بازگشت به ميلان گفت:«در حال حاضر من بازيكن رئال هستم و اين تنها چيزي است كه مي‌شود درباره‌اش صحبت كرد. من واقعاً خوشحالم كه شانس اين را داشته‌ام كه در چنين باشگاه‌هاي بزرگي بازي مي‌كنم.»
اين بازيكن 65 ميليون يورويي، در رئال مادريد آنقدرها كه بايد خوب نمايش نداده است.2010/1/21 16:56:00

http://u.goal.com/15300/15302_news.jpg

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد