PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر دايي: بدون بازي تداركاتي به پيروزي رسيديم

diamonds55
17th October 2008, 11:36 AM
دايي: بدون بازي تداركاتي به پيروزي رسيديم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: در شرايطي كره شمالي را شكست داديم كه بازي تداركاتي برگزار نكرده بوديم.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دايي پس از پيروزي دو بر يك برابر كره شمالي در جمع خبرنگاران گفت: ابتدا بايد از مسئولان ورزشگاه آزادي تشكر كنم كه سالن خوبي را براي مصاحبه تدارك ديده اند. از مردم هم سپاسگذارم كه 90 دقيقه تيم را تشويق كردند.
سرمربي تيم ملي در خصوص اين كه چرا تيم ملي در نيمه دوم بازي دفاعي انجام داد، اظهار داشت:چرا از نكات منفي شروع مي كنيد. مهم سه امتياز مسابقه بود كه گرفتيم. در نيمه نخست فرصت هاي گلزني زيادي به دست آورديم و در نيمه دوم هم يك گل ديگر زديم و طبيعي بود كه حريف به بازي تهاجمي روي آورد.اين خصوصيت فوتبال است. مهدي رحمتي هم درون دروازه درخشيد و با وجود آنكه يك گل خورد؛ اما بازي خوبي از خود ارائه كرد.
وي افزود: از خط دفاع هم راضي هستم. عمق دفاع مشكلي نداشت و ما روي سانتر و با ضربه سر گل خورديم. كره شمالي تيم بزرگي است. اين تيم امارات را شكست داده است و برابر كره جنوبي به نتيجه مساوي دست پيدا كرد. اين مسابقه سخت ترين بازي ما بود.
كاپيتان سابق تيم ملي فوتبال ايران در خصوص مهدوي كيا گفت: او بازي خوبي انجام داد و مثل ساير بازيكنان براي تيم ملي و كسب پيروزي زحمت كشيد.
داييدر مورد اين كه چرا مجيد غلام نژاد را در تركيب اصلي قرار نداد، عنوان كرد: زماني كه به اين بازيكن ميدان دادم ايراد گرفتيد كه چرا او را به ميدان فرستادم و حالا مي گوييد چرا از او استفاده نكردم. در ديدار با عربستان حسين كعبي دو اخطاره بود و نمي توانست بازي كند، بنابراين در اين مسابقه كه او حضور دارد و آماده است چرا نبايد از اين بازيكن با تجربه استفاده كنم؟
سرمربي تيم ملي ايران در مورد حضور چهار تيم چهار امتيازي در اين گروه اظهار داشت: بعد از مراسم قرعه كشي گفتم كه اين گروه بسيار سخت است، البته ما يك بازي برابر امارات داريم كه اين مسابقه را حتما مي بريم و در صورت شكست كره جنوبي وضعيت تيم ما خوب مي شود. از امشب ديگر به بازي با كره شمالي فكر نمي كنم و ذهنم مشغول بازي با امارات است. اگر در مسابقات ليگ هم بازيكني را شايسته تيم ملي ديدم او را به تيم ملي دعوت مي كنم.
وي افزود: در دو گلي كه زديم همه بازيكنان سهيم بودند. روي گلي هم كه خورديم همه مقصر هستند. نمي توانم در مورد نتايج تيم ملي معجزه كنم. بدون بازي تداركاتي به پيروزي رسيديم؛ اما برخي بيرون گود همچنان انتقاد مي كنند.
دايي در مورد رسول خطيبي و شباهتش به سرمربي تيم ملي گفت: از اين بازيكن راضي هستم. شما هم بايد از وي تشكر كنيد. نمي دانم چرا اين سوال ها را مي پرسيد و هدفتان چيست؛ اما هيچكس را با من مقايسه نكنيد. هر بازيكني خصوصيات خاص خودش را دارد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد