PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نام حقیقی شما در سایت

Admin
19th January 2010, 10:14 AM
با سلامی مجدد ...

برای اینکه تمامی دوستان با هم بیشتر آشنا بشن امکانی رو فراهم کردیم که بتونن نام حقیقی خودشون رو از صفحه اطلاعات شخصی وارد کرده و تا همگان بتونن ببینن.

جهت وارد کردن نام اصلی خودتون وارد بخش اطلاعات شخصی > ویرایش اطلاعات عمومی (http://njavan.com/forum/profile.php?do=editprofile)
شده و نام اصلی خودتون رو در پائین بخش وارد کنید.

موفق باشید. ;)

سوالات و مشکلات خود را در اینجا (http://njavan.com/forum/showthread.php?goto=newpost&t=95738) دنبال کنید.

پديده
22nd May 2010, 11:06 PM
با سلام به همه دوستان عزيزم :

احتراما خواهشمند است جهت استفاده از آواتار خود ترجيحا از تصاوير مناسب استفاده نماييد / ببخشيد كه فضولي مي كنم / قصدم اهانت به ديگر دوستان نيست فقط من باب اينكه اين سايت يك سايت عمومي است و در اين سايت خواهران و برادران زيادي فعاليت دارند كه هر كس عقيده هاي خود را دارد و البته همه ما پايبند به ارزش هاي اسلامي و آداب ديني خود هستيم / بنده چند آواتار ديدم كه دوستان از عكس خانم هاي بي حجاب استفاده نموده بودند كه اين مسئله هم مي تواند اعتراض برخي از دوستان را در بر داشته باشد و هم تذكرات ديگران براي ما نگران كننده است / حتي برخي از خانم ها هم اين مورد را تذكر داده اند .
پس خواهشمندم در انتخاب آواتار خود دقت بيشتري مبذول فرماييد و چنانچه خواهري قصد گذاشتن عكس خود را دارد پوشش خود را به صورت مطلوبي رعايت فرمايد .

باز هم از دوستان عزيز پوزش مي طلبم و قصد بنده فقط تذكر بود

ارادتمند همه عزيزان - بروجرديان

kamanabroo
22nd May 2010, 11:37 PM

احتراما خواهشمند است جهت استفاده از آواتار خود ترجيحا از تصاوير مناسب استفاده نماييد / ببخشيد كه فضولي مي كنم / قصدم اهانت به ديگر دوستان نيست فقط من باب اينكه اين سايت يك سايت عمومي است و در اين سايت خواهران و برادران زيادي فعاليت دارند كه هر كس عقيده هاي خود را دارد و البته همه ما پايبند به ارزش هاي اسلامي و آداب ديني خود هستيم / بنده چند آواتار ديدم كه دوستان از عكس خانم هاي بي حجاب استفاده نموده بودند كه اين مسئله هم مي تواند اعتراض برخي از دوستان را در بر داشته باشد و هم تذكرات ديگران براي ما نگران كننده است / حتي برخي از خانم ها هم اين مورد را تذكر داده اند .
پس خواهشمندم در انتخاب آواتار خود دقت بيشتري مبذول فرماييد و چنانچه خواهري قصد گذاشتن عكس خود را دارد پوشش خود را به صورت مطلوبي رعايت فرمايد .

بله کاملا درسته
منم مونده بودم این اعتراض رو کجا و به کی بگم
کاملا بجا بود
امیدوارم مدیریت سایت یه کاری بکنن که به جاهای بدتر نکشه...

ریپورتر
23rd May 2010, 11:39 AM

سلام اقای بروجردیان دستت درد نکنه نکته خیلی خوبی گفتی
خدایی بعضی اواتارها کمی مورد منکراتی داره{big green}
یک فکر در موردش باید بکنیم{big green}

LaDy Ds DeMoNa
23rd May 2010, 06:11 PM
تز مبارزه با بي حجابي در انجمن صادر شد

و بدین ترتیب
طرح مبارزه با بد حجابی در njavan آغاز شد{big green}:))

(http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=62592)

آبجی
23rd May 2010, 06:37 PM
:-? فکر میکنم اگه اواتاری وجود داشته باشه که این مشکلاتی که شما میگید رو داشته باشه ناظمین محترم سایت تذکر میدن ;;) بعد هم یه نکته اواتار هم مثل امضا شخصی هست .

LaDy Ds DeMoNa
23rd May 2010, 06:40 PM
:-? فکر میکنم اگه اواتاری وجود داشته باشه که این مشکلاتی که شما میگید رو داشته باشه ناظمین محترم سایت تذکر میدن ;;) بعد هم یه نکته اواتار هم مثل امضا شخصی هست .

{big green} دقیقا همون چیزی که خانم ها و آقایون بد حجاب به مامورین مبارزه با بد حجابی می گن

یه چیزه شخصیه

SOURCE MOBILE
23rd May 2010, 06:44 PM
مامور اومد جمع کنید. :))

LaDy Ds DeMoNa
23rd May 2010, 06:50 PM
مامور اومد جمع کنید. :))

من که کلا رفتم آواتارم رو کچل کردم
حسابم پاکه {big green}

AvAstiN
23rd May 2010, 07:29 PM
صاحبش اومد (مدیر کل ) {big green}
در برین بچه ها

Admin
23rd May 2010, 07:32 PM
صاحبش اومد (مدیر کل ) {big green}
در برین بچه ها

از تذکر آقای بروجردیان ممنونیم.

بله ... مطمئنا ناظمین برخورد می کنند.

شما هم اگه مورد خاصی مد نظرتون بود برای این عزیزان پیام خصوصی کنید.

فریبا خانوم شما هم حجابت رو رعایت کن ... ;)

LaDy Ds DeMoNa
23rd May 2010, 07:43 PM
ا

یعنی جدان هر کی آواتارش بد حجاب بود می خواید . . . :))=))

ای ول کارتون درسته {big green}

AvAstiN
23rd May 2010, 07:45 PM

آقا مصطفی آواتور شمام یکم بدحجاب می زنه ها {big green}

Admin
23rd May 2010, 07:51 PM
آقا مصطفی آواتور شمام یکم بدحجاب می زنه ها {big green}

نه خواستم فقط نام سایت رو ببینید ... ;)

زیاد یقه چاک ندادم ... {tongue}

خب بحث های حاشیه ممنوع دیگه ... با تشکر از همگی ;)

LaDy Ds DeMoNa
23rd May 2010, 07:56 PM
آقا مصطفی پیشنهاد می دم به اونهایی اواتارشون با حجابه جایزه بدید{big green}

برای ترویج فرهنگ حجاب

Asghar2000
23rd May 2010, 07:57 PM
یعنی دیگه هیچی نگیم؟ منم می خوام یه چیز بگم آخه؟http://www.uc-njavan.ir/images/8f99ra0498oft2uq24n.gif

kamanabroo
23rd May 2010, 08:58 PM
=))=))=))

آخ که تذکرت آقا مصطفی منو کشته...
البته درسته ها

یه چیزی هم بگم
آبجی سایت فرمودند شخصی هست(شاید مزاح کرده باشن)
باید بگم که درسته که شخصیه ولی همه کاربران و میهمانانی که وارد سایت می شن می بینن ها
اگه یه سایت دوست یابی بود یا هر چیز دیگه می گفتیم ....
اما اینجا که فضا علمیه دیگه
نباید با این تصاویر اذهان رو در گیر کنیم {big green}

A M S E T I S
16th November 2010, 09:45 AM
اواتار من که هنوز بچس به سن تکلیف نرسیده اگه اعتراض دارید روسری بدین سرش کنم

نازخاتون
16th November 2010, 12:54 PM
اواتار من که هنوز بچس به سن تکلیف نرسیده اگه اعتراض دارید روسری بدین سرش کنم

اي جون من ...عزيزم ...عكست خيلي ملوسه , جيگره ....[esteghbal]

7raha7
17th November 2010, 06:34 AM
منم آواتارم فقط دستشه... بلوز آستین بلند نداشتم تنش کنم...!!!

A M S E T I S
28th November 2010, 11:41 PM
منم آواتارم فقط دستشه... بلوز آستین بلند نداشتم تنش کنم...!!!

توام مثه من پول نداری واسش لباس بخری؟؟درکت میکنم..زندگی سخته خواهر

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد