PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئوالی از برنامه نویس ها و ریاضی دانان

mani
17th January 2010, 11:20 AM
{happy}با سلام
من دارم روی ماشین حسابی که توانایی محاسبه اعداد میلیون رقمی رو داره کار می کنم و برنامه رو نوشتم و کارم می کنه ولی سرعت برنامه با اینکه خیلی زیاد کردم ولی بازم به نظر خودم کمه اکه کسی الگوریتم خاصی برای محاسبه چهار عمل اصلی با استفاده از آرایه ها و کاربردی مانند این برای اعداد میلیون رقمی داره ممنون میشم برام بگذاره.
با تشکر از توجه و همکاری شما
مانی صادقپور {wave}

Admin
17th January 2010, 11:54 AM
سلام

قبل از هر چیز این سوال مربوط به بخش کامپیوتر میشه ... پس در ایجاد تاپیک دقت کنید.

در مورد سوالتون هم من فکر می کنم اگه در دستوراتی که در متن برنامه استفاده می کنید از دستورات پرشی مانند goto که معمولا زیاد استفاده میشه و همچنین استفاده و بکار گیری مهندسی نرم افزار در برنامه ای که نوشتید می تونه خیلی موثر باشه.

به عنوان مثال باید تمامی حلقه های موجود در برنامه بهینه شوند تا سرعت محاسبه و کامپایل افزایش یابد

موفق باشید

mr_aliagha
26th April 2010, 09:29 PM
{happy}با سلام
من دارم روی ماشین حسابی که توانایی محاسبه اعداد میلیون رقمی رو داره کار می کنم و برنامه رو نوشتم و کارم می کنه ولی سرعت برنامه با اینکه خیلی زیاد کردم ولی بازم به نظر خودم کمه اکه کسی الگوریتم خاصی برای محاسبه چهار عمل اصلی با استفاده از آرایه ها و کاربردی مانند این برای اعداد میلیون رقمی داره ممنون میشم برام بگذاره.
مانی صادقپور {wave}
به نظر من از الگوریتم های موجود که در زمینه گرافیک کامپیوتری استفاده می شه ، استفاده کنید، یه کتاب بود که الان دقیقا حضور ذهن ندارم اسمش چی بود، ولی اگر بخواید می تونم بهتون معرفی کنم، شما با چه زبونی می خواید بنویسیدش؟
چرا سراغ برنامه نویسی موازی برای کار روی ابر رایانه ها نمی رید؟، اینطوری مشکل سرعت تا حد زیادی حل می شه ...

a.arab
25th May 2011, 12:37 PM
سلام
شما با چه زبانی برنامه را نوشتی
با ++c بنویس و بعد بست بده به برنامه ای که میخواهی

دكتر راز
10th August 2011, 07:31 PM
شما مي توانيد به اين ايميل مراجعه كنيد.اين آقا ( آقاي بابايي ) دبير برنامه نويسي به زبان ‍c++ هستند و من شاگرد ايشان هستم .
babaei.kntu@ gmail .com [LEFT][/LEFT

javad4481
25th April 2012, 03:13 PM
{happy}با سلام
مانی صادقپور {wave}
آقاي ماني من اين پروژه رو نوشتم فقط جمع و منها تا بينهايت رقم هم ساپورت ميكنه
اما ضرب و تقسيم رو نتونستم
با ويژوال بيسيك
اگه بخواي خود برنامه رو تو تايپك قرار ميدم

mani
3rd May 2012, 05:03 PM
سلام مرسی آقا جواد ممنون میشم این برنامه رو بزارید مرسی

NameEly
3rd May 2012, 06:14 PM
با سلام به دوست گلم :

توی نکات دوستان نکته ی اقای کاوه ( اقا مصطفی ) خیلی مفید و موئر بود
بهینه کردن یکی از نکات هست
یک نمونه از این بهینه کردن ها می تونه اینجوری باشه که شما تعداد ارقام عدد رو ذخیره کنید و به اندازه ی همون ها حلقه بزنید

جوینده یابندست

javad4481
7th May 2012, 05:13 PM
آقا شما بگيد اولبا چي مي خواين ماشين حساب درست كنيد
نرم افزار يا سخت افزار
سخت افزار رو بايد با ميكروكنتلر هاي 32 بيتي و به زبان سي بنويسيد
اما نرم افزار رو با ويژوال بيسيك يا هر زباني مي تونيد بنويسيد و من با ويژوال بيسيك نوشتم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد