PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر يك نابينا: مسئولان فقط براي معلولان شعار مي‌دهند

diamonds55
17th October 2008, 07:26 AM
يك نابينا: مسئولان فقط براي معلولان شعار مي‌دهند

خبرگزاري فارس: يك نابينا امروز در مراسم روز جهاني عصاي سفيد بعد از سخنراني نظم ده، معاون توانبخشي بهزستي برخواست و در سخناني اعتراض آميز گفت: مسئولان پارسال هم همين حرف‌ها را مي‌زدند، آنها فقط شعار مي‌دهند،‌ پس چه زماني نوبت عمل و كار براي معلولان مي‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، قجاوند، زن ميانسال نابينايي كه كارمند بهزيستي تهران است، امروز بعد از سخنان نظم ده، معاون توانبخشي بهزيستي كه در مراسم روز جهاني عصاي سفيد سخن مي‌گفت برخواست و گفت: اين قدر شعار ندهيد،‌ پارسال هم همين حرف‌ها را مي‌زديد پس كي عمل مي‌كنيد.
در اين حال مأموران سالن تلاش مي‌كردند، كه وي را از سالن خارج كنند اما او با اصرار خود را به بالاي سن رساند و ميكروفن را به دست گرفت در اين حال محمد كمالي، استاد دانشگاه علوم پزشكي ايران و معاون سابق بهزيستي، ميكروفن را به وي واگذار كرد و پايين آمد.
قجاوند گفت: از پارسال تا امسال هيچ تغييري در خدماتي كه براي معلولان و نابينايان ارائه مي‌شود نديده‌ايم، امروز روز جهاني عصاي سفيد است، روز ما نابيناهاست چرا به ما فرصت نمي‌دهند تا حرفهايمان را بزنيم فقط مسئولان حرف مي‌زنند.
وي افزود: مشكل ما كار است، ما شغل و درآمد مناسب نداريم، البته من خودم شغل دارم و حرف خودم را نمي‌زنم، مسئولاني كه وعده 3500 خانه براي معلولان را مي‌دهند، نشان دهند كجا اين خانه‌ها به معلولان واگذار شده است، رئيس جمهوري كه سال گذشته وعده استخدام 2 هزار معلول نابينا را داد چرا مسئولان اجرا نكردند.
در اين حال حضار براي او دست زدند كه وي گفت: دست نزنيد، اين حرف‌ها ناراحتي دارد، چرا كسي مشكلات و سختي‌هايي را كه مددجويان بهزيستي دارند را منعكس نمي‌كنند، به مددجويان بهزيستي بي احترامي و توهين مي‌شود.
در اين حال مأمور بهزيستي حاضر در سالن ميكروفن وي را خاموش كرد اما قجاوند ادامه داد و گفت: چرا ميكروفن مرا خاموش مي‌كنيد، مگر من حرف شخصي مي‌زنم، حرف من حرف همه معلولان و نابينايان است همه‌اش تقصير خودمان است ما را به اين مراسم‌ها دعوت مي‌كنند و فقط مي خواهند با يك كيك و چاي قانع شويم.
انتهاي پيام/

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد