PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصاحبه با IceFrog (سازنده ی DotA Allstars):

Geek
14th January 2010, 05:59 PM
سؤال :هیروی Tauren Chieftainدر کشور چين خيلی محبوب است، و تنها هیرویي است که در بازی اصلی WC3 بوده ولی در DotA نيست؛ آيا در آينده برنامه ی خاصی براي او داريد؟
جواب: حتماً! او يکی از مدل های محبوب من است. به عنوان نسخه ی Beta کارهايي در رابطه با او انجام داده بودم، ولی هیچ کدام خوب از آب در نيامد. من همچنان دارم روي چند ايده در مورد او کار ميکنم، و اميدوارم که در آينده ي نزديک هیرویي با مدل او داشته باشيم.

سؤال: آيا قصد داريد کاری شبيه "Invoker Quest" دوباره انجام دهيد؟
جواب: نميتونم بگم کی، چون ديگه سوپرايز نميشه! ولی سعی ميکنم و خواهم کرد تا يک سری تفريح به بازی اضافه کنم. شما ميتونيد در چند ورژن آينده منتظر يکی از آنها باشيد.

سؤال: شما email خودتون رو در صفحه ی Loading DotA منتشر کرديد. روزی چند email دريافت ميکنيد، و مسخره[Crazy] ترين email چی بوده؟
جواب: تقريباً خيلی زياد، ولی هر روز فرق ميکنه. ديروز صدها email دريافت کردم. من تمام تلاشم رو ميکنم که تا ميتونم اونا رو جواب بدم. من احساس ميکنم که اگه کسی وقت می گذاره و يه email برايه من ميفرسته تا من از افکارش با خبر بشم، من هم بايد تلاش کنم تا همون کارو انجام بدم. همچنين اين من رو کمک ميکنه تا بدونم مردم چه چيزي رو دوست دارن در آینده ببينن. البته که email های خنده دار هم دريافت ميکنم، ولی فکر نکنم درست باشه که اونرو اينجا بگم!

سؤال: چه جور مشکلاتی در هنگام تست نسخه بتا پيش مياد؟
جواب: مشکلات زيادی پيش مياد، از يک مشکل ريز گرفته تا مشکلات بزرگی که باعث ميشه مپ با تاخير عرضه بشه. يک مشکل خيلی خنده داری که جديداً پيش اومد که راحت قابل حال بود: شانسی وجود داشت که قسمت هايي از بازی که Neutral ها اونجا هستن، تبديل به محلّ خريد هیرو [hero tavern] بشه. شما فقط مي تونيد چهره ی يک Beta-Tester رو وقتی که مي خواد بره و Nuetral بکشه و به جای اون با محلّ خريد هیرو مواجه ميشه رو تصور کنيد! چيز خنده داره ديگه هم اين بود که Doom Bringer قادر بود که روي fountain دشمن devour کنه!

سؤال: بسياری از پليرهای آسيايي اظهار کردند که مپ زود به زود update ميشه و در حالي که اونا دارن با مپ جديد آشنا ميشن يک ورژن جديد مياد. در اين مورد چه فکری ميکنيد؟
جواب: بعضی از پليرها update جديد رو دوست دارن، در حالی که بقيه دوست دارن مدت بيشتری روی يک ورژن وقت بگذارن. به نظر من تفاوت در تغيراتی که داده ميشه، نه در سرعت انجام تغيرات. اين مشکل پيچيده اي که من سعی ميکنم که به يک تعادلی بين اين دو دسته برسم و اطمينان حاصل کنم که هر ورژن چيز جديدی داشته باشه و در عين حال اين تغيیرات باعث نشه بعضي ها از مپ ناراضی بشن. اين چيزيه که من بهش اهميت ميدم و در آينده تمرکز بيشتری روش ميگذارم، چرا که اين مطلب رو زياد ميشنوم.

سؤال: چه وقت کار کردن روي ورژن جديد رو شروع مي کنيد؟
جواب: در واقع هيچ استراحتی وجود نداره، من هميشه دارم روی DotA کار مي کنم. اولين نسخه ی بتای ورژن بعدی (همراه چند چيز تجربی)، هميشه روزی که پچ جديد مياد به تستر ها داده ميشه.

سؤال: کی 6.58 آمده ميشه؟
جواب:جواب کوتاه اينه که "وقتی آمده بشه!". من از گذشته ياد گرفتم که خيلی سخته که يه روزه دقيق رو مشخص کرد، براي اينکه نمي شه پيش بينی کرد که کی مشکلات بر طرف ميشه يا آيا مشکل جديدی پيش مياد يا نه. مشکل ديگه اين که وقتی تو روز مشخص شده نمی شه به وعده عمل کرد، طرفدارها ناراحت ميشن، چون تا اون موقع صبر کردن. قطعاً بيشتر از نصف کار انجام شده، ولی براي دادن روز دقيق بايد بگم "به زودی".

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد