PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر مرد جوان پدرش را به دليل اختلاف با همسرش كشت

diamonds55
17th October 2008, 07:14 AM
مرد جوان پدرش را به دليل اختلاف با همسرش كشت

خبرگزاري فارس: مرد جواني كه پدر خود را به انگيزه اختلافات قبلي با ضربات چاقو به قتل رسانده بود با نظر قاضي واحد اظهار نظر دادسراي امور جنايي تهران، روانه دادگاه شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، عصر روز 30 خرداد سال‌جاري مأموران گشت انتظامي تهران بزرگ از طريق مركز فوريتهاي پليسي 110 تهران بزرگ از فوت مشكوك يك پيرمرد با خبر شدند.
مأموران با حضور در صحنه واقع در حوالي خاني‌آباد نو دريافتند مرد 60 ساله‌اي بر اثر اصابت 2 ضربه چاقو مجروح شده اما پيش از رسيدن به بيمارستان فوت كرده است.
سيفي؛ قاضي واحد اظهار نظر دادسراي امور جنايي تهران در خصوص اين پرونده گفت: با انجام تحقيقات انجام شده مشخص شد فرزند اين فرد به نام فرهاد در قتل پدرش مظنون است.
وي ادامه داد: فرهاد پس از بازداشت شدن و انجام تحقيقات لب به اعتراف گشود و مدعي شد با پدرش از گذشته اختلاف داشته است و همين امر باعث شده تا وي را به قتل برساند.
سيفي افزود: فرهاد مدعي شد شب قبل از حادثه از پدرم خواستم تا به همراه من براي برگرداندن همسرم به خانه پدر زنم بيايد اما وي از اين كار امتناع كرده و مدعي شد به من ربطي ندارد.
فرهاد افزود: با شنيدن اين حرف از دست پدرم عصباني شدم زيرا وي باعث رفتن همسرم از خانه بود اما پدرم حاضر به عذرخواهي از وي نشده بود.
وي ادامه داد: در آن لحظه عصبانيت خود را سركوب كردم اما فرداي آن روز مجدداً با پدرم درگير شده و اين بار وي را با ضربات چاقو به قلب و سينه‌اش به قتل رساندم.
قاضي واحد اظهار نظر دادسراي امور جنايي تهران گفت: با توجه به اعتراف صريح فرهاد و همچنين تكميل تحقيقات بازپرس جنايي براي وي قرار مجرميت صادر كرد و به درخواست اولياي دم براي اين فرد كيفرخواست صادر شد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد